Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Cum va relaxati in timpul liber ? (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/243442-relaxati-timpul-liber.html)

costy_suceava 16-04-11 11:13

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
care are chef azi de un icar ?...o pluta usoara:D
id: costy_suceava

costy_suceava 16-04-11 22:23

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
am fost azi la iacar si nimic ...o trasatura anemica am avut ...am stat cam 1 h si m am plictisit

costy_suceava 16-04-11 22:24

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
am fost azi la iacar si nimic ...o trasatura anemica am avut ...am stat cam 1 h si m am plictisit
Ce balti mai stiti?

Iere 19-04-11 21:04

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by costy_suceava (Post 4261622)
am fost azi la iacar si nimic ...o trasatura anemica am avut ...am stat cam 1 h si m am plictisit
Ce balti mai stiti?

Este lipoveniul si la plopeni si mitocas...iazurile alea cu plata cam atat :)

eu_alex 19-04-11 21:07

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
la costana stiu ca este iaz si prin falticeni parca :-? . nu mai stiu sigur .

Iere 19-04-11 21:11

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by eu_alex (Post 4269391)
la costana stiu ca este iaz si prin falticeni parca :-? . nu mai stiu sigur .

Da ma mai este in bucuresti la intrare pe stanga ...si dak mergi la constanta e un iazzz mareeee nu alex ?:)) a zis prin apropiere ba !!!=))

SeRee 19-04-11 21:56

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
cine merge la mare acuma pe 1mai ? intr`un weekend? :evil:

LeX_CLK 22-04-11 16:32

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
auzi-l gajiul isi permite sa mearga la mare :x

SeRee 22-04-11 19:05

Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
 
Quote:

Originally Posted by LeX_CLK (Post 4275802)
auzi-l gajiul isi permite sa mearga la mare :x

evident..ce draq o viata am :))...


All times are GMT +2. The time now is 17:54.

- Copyright 2026 4Tuning