![]() |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
care are chef azi de un icar ?...o pluta usoara:D
id: costy_suceava |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
am fost azi la iacar si nimic ...o trasatura anemica am avut ...am stat cam 1 h si m am plictisit
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
am fost azi la iacar si nimic ...o trasatura anemica am avut ...am stat cam 1 h si m am plictisit
Ce balti mai stiti? |
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
la costana stiu ca este iaz si prin falticeni parca :-? . nu mai stiu sigur .
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
cine merge la mare acuma pe 1mai ? intr`un weekend? :evil:
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
auzi-l gajiul isi permite sa mearga la mare :x
|
Re: Cum va relaxati in timpul liber ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:54. |
- Copyright 2026 4Tuning