Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

alessandro_a1987 28-02-11 15:11

Re: E36-My e36 TM
 
pune poze cu interioru clare te rog!

JusT_SaY_BoBo 28-02-11 20:19

Re: E36-My e36 TM
 
superba masina!
o stiu de mult timp de la anunturi!
jantele mi se par ca dau foarte bine,de ce vrei sa le schimbi?

crysty.bobok 01-03-11 11:55

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4130360)
superba masina!
o stiu de mult timp de la anunturi!
jantele mi se par ca dau foarte bine,de ce vrei sa le schimbi?

fi sigur ca le schimba cu ceva mult mai frumos !!! Made in Tm :D

Bafta Laurentiu !

laurentiu_tim 01-03-11 23:45

Re: E36-My e36 TM
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Gelu_GGG (Post 4128963)
Frumoasa masina o stiu de ceva vreme.

Sa sti ca e frumoasa asa cum e ea adica cu rotile alea, cu ale,cu alea de america in bara spate, si cu culoarea asta deochiata. mai bine o lasi asa :D

audi l ai dat?

as vrea sa revin la bandourile in coloarea originala adik negre plus difuzoru spate la fel......

audi da e pe la bucale si cineva lo vazut iar in alexandria...:lol:
Quote:

Originally Posted by Luci_e36 (Post 4129015)
te-am vazut acum in weekend cand ai trecut pe la stadion, spectacol masina ! :D
so stapanesti sanatos !

ms ms....a fost prima zi a ei in oras la "plimbare" :lol:

Quote:

Originally Posted by alessandro_a1987 (Post 4129315)
pune poze cu interioru clare te rog!

daca mai vrei da-mi un PM cu id tau de mes si iti pun cate vrei...


Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4130360)
superba masina!
o stiu de mult timp de la anunturi!
jantele mi se par ca dau foarte bine,de ce vrei sa le schimbi?

dau ok jantele,nu vreau neaparat sa le schimb dar daca as prinde ocazia sa iau ceva si mai fain nu as ezita...o sa aibe parte si de alte roti...late....marca Kox :lol:

Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4132088)
fi sigur ca le schimba cu ceva mult mai frumos !!! Made in Tm :D

Bafta Laurentiu !

ms....am trimuri faine de e39 daca vrei...alea argintii :-)

ieri mi-o venit primul pachet...un morman de fiare :lol:

maine ridic si noile scaune....joi vine si alt volan....am gasit si stopurile prin raul....si ceva faruri......mai mi-ar trebui bandouri...pan acum am gasit dar nu set complet.....mai caut....joi este programata si la rar si trebuie s aincep sa-mi bat capu pentru niste nr :lol:

Z E K Y 02-03-11 10:37

Re: E36-My e36 TM
 
cunosc masina din bucuresti..(era parcata in apropiere de zona unde locuiesc)....a si venit odata cu ea la o intalnire bmw si i-am schimbat obc-ul din germana in engleza ca nu stia cum....forta maxima masina...sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea..din cate-mi amintesc pretul ei era destul de mare...

P.S. revino la bandourile negre si da-l afara din lot de chuck noris :pistoles:+ alte faruri...si o clima digitala (parca ai manuala) si cam aia e 8)

crysty.bobok 02-03-11 10:38

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4134418)
as vrea sa revin la bandourile in coloarea originala adik negre plus difuzoru spate la fel......

audi da e pe la bucale si cineva lo vazut iar in alexandria...:lol:


ms ms....a fost prima zi a ei in oras la "plimbare" :lol:



daca mai vrei da-mi un PM cu id tau de mes si iti pun cate vrei...




dau ok jantele,nu vreau neaparat sa le schimb dar daca as prinde ocazia sa iau ceva si mai fain nu as ezita...o sa aibe parte si de alte roti...late....marca Kox :lol:



ms....am trimuri faine de e39 daca vrei...alea argintii :-)

ieri mi-o venit primul pachet...un morman de fiare :lol:

maine ridic si noile scaune....joi vine si alt volan....am gasit si stopurile prin raul....si ceva faruri......mai mi-ar trebui bandouri...pan acum am gasit dar nu set complet.....mai caut....joi este programata si la rar si trebuie s aincep sa-mi bat capu pentru niste nr :lol:

Nu mai imi adu aminte de trimurile alea :D le stiu dar nu am bani pt ele acum ... trebuie sa imi iau cauciucuri si suspensie ca deja ma prins primavara fara :(

alessandro_a1987 02-03-11 11:27

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4134418)
as vrea sa revin la bandourile in coloarea originala adik negre plus difuzoru spate la fel......

audi da e pe la bucale si cineva lo vazut iar in alexandria...:lol:


ms ms....a fost prima zi a ei in oras la "plimbare" :lol:



daca mai vrei da-mi un PM cu id tau de mes si iti pun cate vrei...




dau ok jantele,nu vreau neaparat sa le schimb dar daca as prinde ocazia sa iau ceva si mai fain nu as ezita...o sa aibe parte si de alte roti...late....marca Kox :lol:



ms....am trimuri faine de e39 daca vrei...alea argintii :-)

ieri mi-o venit primul pachet...un morman de fiare :lol:

maine ridic si noile scaune....joi vine si alt volan....am gasit si stopurile prin raul....si ceva faruri......mai mi-ar trebui bandouri...pan acum am gasit dar nu set complet.....mai caut....joi este programata si la rar si trebuie s aincep sa-mi bat capu pentru niste nr :lol:

cat vrei pe interior?

laurentiu_tim 02-03-11 11:53

Re: E36-My e36 TM
 
am cerut 800 ron.....

@zeky-a zburat norris de pe capota :lol: si revin la bandouri negre si difuzor negru si cu clima sa vad cum fac numa sa vina vremea mai buna...:D

Z E K Y 02-03-11 15:13

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4135360)
am cerut 800 ron.....

@zeky-a zburat norris de pe capota :lol: si revin la bandouri negre si difuzor negru si cu clima sa vad cum fac numa sa vina vremea mai buna...:D

chuck era cel mai important...bine sa l-ai exmatriculat....restul vine de la sine....spor la munca..:lol:..si eu astept caldura 8)

cryssTM 02-03-11 19:05

Re: E36-My e36 TM
 
man , sambata te asteptam pe la noi cu bestia sa-i mai facem una alta ;)

eqilibruee 02-03-11 19:29

Re: E36-My e36 TM
 
ai inmatriculato pe tm pana la urma? bafta

laurentiu_tim 03-03-11 11:28

Re: E36-My e36 TM
 
nam apucat sa-i fac registru ca tot cu lucru is.....sapt viitoare cred k il rog pe fratele caius sa o duca....:D

da-mi te rog un pm cu id tau de mes ca mi-o zis coka da am uitat :lol:

da cryss vin ca tre sa dam tot jos din ea sa facem loc la fiare :lol:

laurentiu_tim 03-03-11 22:29

Re: E36-My e36 TM
 
2 Attachment(s)
update.....mai tre sa ajunga cate ceva.....:-)

TM92VIC 03-03-11 23:34

Re: E36-My e36 TM
 
o preagatesti de Drift ? :P Arata foarte bine si trage intr`un mare FEL ! SA te bucuri de ea ! Prea tare numaru 321 HAY :))

da_joint 04-03-11 09:41

Re: E36-My e36 TM
 
hmmm da-mi si mie te rog un pm cu locul de unde ai luat scaunele,pret,eventual ce greutate au daca stii.ms

crysty.bobok 04-03-11 11:09

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4140451)
update.....mai tre sa ajunga cate ceva.....:-)

ma tu esti bagabont cu noi :P te dai pe drift ?

laurentiu_tim 04-03-11 11:43

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by TM92VIC (Post 4140584)
o preagatesti de Drift ? :P Arata foarte bine si trage intr`un mare FEL ! SA te bucuri de ea ! Prea tare numaru 321 HAY :))

o pregatesc de vara :lol: da sunt multumit de ea...daca e sa fac ce va de drift trebe motor mai mare cred...:???: ms la fel,tre sa ne dam odata sa vad cum stau..:D

Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 4141220)
hmmm da-mi si mie te rog un pm cu locul de unde ai luat scaunele,pret,eventual ce greutate au daca stii.ms

ai PM

Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4141421)
ma tu esti bagabont cu noi :P te dai pe drift ?


ma as vrea anu asta sa ma dau putin macar la etapa de la noi daca se poate...:Dda nu cred k fac mare lucru :lol:

crysty.bobok 04-03-11 11:54

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4141544)
o pregatesc de vara :lol: da sunt multumit de ea...daca e sa fac ce va de drift trebe motor mai mare cred...:???: ms la fel,tre sa ne dam odata sa vad cum stau..:D



ai PM




ma as vrea anu asta sa ma dau putin macar la etapa de la noi daca se poate...:Dda nu cred k fac mare lucru :lol:

Spor !!! Conteaza ca incerci ... nimeni nu face mare lucru la inceput !

TM92VIC 04-03-11 14:04

Re: E36-My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4141544)
o pregatesc de vara :lol: da sunt multumit de ea...daca e sa fac ce va de drift trebe motor mai mare cred...:???: ms la fel,tre sa ne dam odata sa vad cum stau..:D :

Eu zic ca n-am sanse da ne dam sa vedem ce si cum hai duminica la intalnire la Shadow ! Poate i vreme ok :P

und_Alexx 05-03-11 11:31

Re: E36-My e36 TM
 
ceva masini si pentru mine aveti .....?:?:

laurentiu_tim 06-03-11 00:32

Re: E36 - My e36 TM
 
adevaru alex ca tu esti putin la alt nivel :lol:

TM92VIC 06-03-11 00:59

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4145694)
adevaru alex ca tu esti putin la alt nivel :lol:

putin mai mult :))

vam_19 06-03-11 21:08

Re: E36 - My e36 TM
 
un nou drifter in oras... LAU CAUCIUC

laurentiu_tim 06-03-11 21:14

Re: E36 - My e36 TM
 
:lol:ba nu ma da de gol....azi am facut stocku pentru 3 sesiuni :lol::lol::lol:

auzi vale totu e pe internet...montam un webcam :lol::lol:

sa nu uitam sa luam extinctoare la noi ca na ai vazut si azi :lol::lol::lol:

vam_19 06-03-11 21:18

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4148172)
:lol:ba nu ma da de gol....azi am facut stocku pentru 3 sesiuni :lol::lol::lol:

auzi vale totu e pe internet...montam un webcam :lol::lol:

sa nu uitam sa luam extinctoare la noi ca na ai vazut si azi :lol::lol::lol:

o solutie mai ieftina... te dai pe ploaie;)

Caius TM 07-03-11 18:00

Re: E36 - My e36 TM
 
am auzit ca esti driftong dinala ... si era sa devi ana lesko :lol: (ard in flacari...)

laurentiu_tim 07-03-11 21:07

Re: E36 - My e36 TM
 
donkey kong se zice :lol: te-am tot sunat,las ca pe weekend schimbam uleiu si dam cu ceva sa nu mai fiu ana leskova si te dau :lol:

vam_19 07-03-11 23:07

Re: E36 - My e36 TM
 
:)):)) ba dar chiar ai inceput sa-ti intri in rolul asta de drifter...LAU LAU LAU:dance::dance::dance:

TM92VIC 08-03-11 00:23

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4151114)
donkey kong se zice :lol: te-am tot sunat,las ca pe weekend schimbam uleiu si dam cu ceva sa nu mai fiu ana leskova si te dau :lol:

te-ai dat bine :-bd ! Le-ai facut ceva bani la aia cu vulcanizarea :))

vam_19 08-03-11 11:01

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by TM92VIC (Post 4151604)
te-ai dat bine :-bd ! Le-ai facut ceva bani la aia cu vulcanizarea :))

ehe...asta-i inceputul...sa vezi cand o sa treaca la alt nivel8)8):rolleyes2:rolleyes2

laurentiu_tim 10-03-11 22:52

Re: E36 - My e36 TM
 
2 Attachment(s)
au venit si farurile.....in weekend ajung si stopurile...mi-am tot cautat un cd ceva da nu am gasit nimic....maine sper sa ajung s aiau si sinele ca pe weekend sa ma apuc sa montez rollcage-u in ea cu scaune si centuri plus volan :-)poate si un cd-player si o inchidere din telecomanda...:D

Luci_e36 10-03-11 22:56

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4159979)
au venit si farurile.....in weekend ajung si stopurile...mi-am tot cautat un cd ceva da nu am gasit nimic....maine sper sa ajung s aiau si sinele ca pe weekend sa ma apuc sa montez rollcage-u in ea cu scaune si centuri plus volan :-)poate si un cd-player si o inchidere din telecomanda...:D

ma da tu esti pus pe fapte mari :D :))
spor la munca si mai repede sa o vedem cum da rollcage'ul in ea :D

laurentiu_tim 12-03-11 11:49

Re: E36 - My e36 TM
 
1 Attachment(s)
nu apuc weekendu asta sa fac rollcage-u ca nu are cine sa mil sudeze e plecat baiatu...numa bine at sapt asta mai strang ce am de strans si montez tot weekendu viitor asa e planu....ieri o mai sosit ceva....:D

Luci_e36 12-03-11 13:23

Re: E36 - My e36 TM
 
dupa ce e gata dai si pe la iveco ? :> :D

Caius TM 13-03-11 08:34

Re: E36 - My e36 TM
 
altfel arata cu piesele oem ;)
nu stiu de ce altii iubesc asa mult "tuningu de turcia"

mareo 13-03-11 08:48

Re: E36 - My e36 TM
 
Ieri s-au montat si grile negre oeM :lol::lol:

laurentiu_tim 13-03-11 14:40

Re: E36 - My e36 TM
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Luci_e36 (Post 4163567)
dupa ce e gata dai si pe la iveco ? :> :D

nu sunt fan iveco...doar duminica cand sunt singur si am loc sa ma desfasor in timpul zilei...si doar asa cand merg cu prietenii intro vineri seara pe luna

Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4165226)
altfel arata cu piesele oem ;)
nu stiu de ce altii iubesc asa mult "tuningu de turcia"

da pai na fiecare cu gusturile lui...:D

Quote:

Originally Posted by mareo (Post 4165244)
Ieri s-au montat si grile negre oeM :lol::lol:

da OIEM :lol:

am luat si azi noapte un cd-player ca nu mai suportam s ama plimb fara muzica :lol:

Luci_e36 13-03-11 14:42

Re: E36 - My e36 TM
 
te-am vazut la stadion cand te-ai oprit atunci putin de ai vorbit cu un amic de cd player...spectacol masina :!:

ovidiu89 13-03-11 14:52

Re: E36 - My e36 TM
 
Alta viata cu noile faruri si stopuri

cryssTM 13-03-11 21:30

Re: E36 - My e36 TM
 
am luat si azi noapte un cd-player ca nu mai suportam sa ma plimb fara muzica :lol:[/QUOTE]



cine plange dupa cd-player :lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 21:08.

- Copyright 2026 4Tuning