![]() |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
sal ai aflat codul vopselei dp ursul negru pag?
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
A schimba consumabilele ( ulei , filtre , placute ) s-au un grup nu inseamna ca a modificat o masina cel putin in viziunea mea , citeste primul post a lui pe acest topic si spune-mi ce intelegi : "la interior mam gandit ca ar fi bine sa schimb scaunele originale cu unele de e36 din piele , un volan sport momo , si niste plasme in bord ca sa dea bine. exterior , faruri si proiectoare cu xenon , ploape , triple negre, si un chit m-techinc." |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
frumosi ursii sa ai noroc de ei si bafta in continuare si daca nu ai facut multe la ei pana acuma las ca o sa faci de acum inainte:Dnu-i baga in seama pe...
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
o sa iti spun si de ce....... sal....... |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
vreau sa zic si eu ceva ! vad ca numai cearta si contrazicere este aici ....masina asta de knd iam pus motoru se limita la 7.000 rpm...motoru e luat dupa o pisica de germania ...nu stiu ce modificari are motorul,daca mai are grup`ul ala scurt scartaie 1,2,3,4 si cand esti cu a-5-a zici ca esti cu a3-a pt ca e ff scurt...motorul asta nu are soft facut de wpp pt ca se tura la 7.000 rpm de knd lam pus pe masina...si trage de 192 de cp...iti da senzatia ca are 215 cp cum zice noul propietar pt ca are grup` scurt si blocant !!
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
iti dau un exemplu si cu asta iti demonstrez cat de "cunoscator" esti tu in ale mecanicii si performantei exista o pisica acum cateva luni cu motor de 2.8 24v cu un grup 3.91 care batea M3 (3.0) batea Leon (300cp) si muuuult mai multe masini...cand a schimbat grupul (a pus 3.15) masina a luat bataie de la masini mult mai slabe decat cele mentionate mai sus !!! TE INTREB DE CE ???????? SUFERI ATAT DE TINE CUNOSCATORULE !!!! NU INTELEGEAM EU DE CE TOT SE AGITA GUWY ATAT ;) ARE MOTIVE NU TE SUPARA GADJO TU SANDILO |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
cand te dai cu o masina de 193 de cai ! cu 100 d cai mai putini ?????????? cat de moarta sa fie acea masina de 300 de cai putere (SEAT LEON FR 2009) ???????? hai ca vreau sa se incalzeasca si personal te conduc la Ploiesti sa vad aia 215 cai !!!!! si masina aia supraevaluata !!!:D si eu propun sa te dai direct cu Medelin !!!! sa ti dea un tir sa te potoleasca ! |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
acum serios vorbind,nu va inteleg de ce trebuie sa va atacati atat si sa va certati si etc pana la urma toti aveti aceeasi pasiune,ca fabuleaza omul sau nu toate se vor dovedi la timpu lor,pana atunci...... pace :lol::lol::lol: |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
frate cand o sa vada maicata cat e impozitul la un 2,5 o sa iti dea vreo 2 shalate sa te linistesti :)))))), tu nu vezi ca e 7 lei litru la benzina si tu cu cerneala uda pe permis vrei urs ? si de 2,5 ? cred ca visezi |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
Exact la asta ma gandeam eu! |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
medelin e cam sef la 24v....:) eu am un 2,5 12v..are 170 + soft la WPP facut de mine..si nu l-am ridicat in slavi ca are 222 cai....rezultatele s-au vazut pe strada.. in ploiesti a ajuns acum vreun an un urs 2,5 12v....tot de la braila care era "preparat" axa, soft...dus la 240 cai...:D asa suna anuntul....:rolleyes2 l-am prins si l-am scos la interval....rezultatul.....preparat.....mai deloc...:-) e si normal sa urce repede in ture cu un grup asa scurt....eu am cumparat fostul urs a lui Guwy 12 V cu 4,45 grup si facea turele instant.... sal...... |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
IL INVIDIAZA TOTI SI PE EL !!!!
https://www.youtube.com/watch?v=hf7vnZn6wyU |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
cat despre ursii prezentati ca sa nu fiu off arata bine amandoi , imi place cel negru in mod special |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
jakal
am vazut prin filmari ce poate medelinm,si ii urmaresc threadul de la inceput :)) eu ziceam sa-l lasati in pace ca pana la confruntarea finala sa nu fie debusolat,iar asa cand o sa cada o sa cada mai de sus :lol::lol::lol::lol: oricum competia asta e buna,ca teoretic cand crezi ca ai motorul cu x cai si te duci iti iei bataie,teoretic ar trebui sa te intorci acasa intri in garaj si nu mai iesi de acolo pana nu o faci mai puternica :lol: cel putin asa mi s-ar parea corect :) |
| All times are GMT +2. The time now is 18:34. |
- Copyright 2026 4Tuning