Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   30 septembrie - 01 octombrie 2006 - Octomber Fest ! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/24185-30-septembrie-01-octombrie-2006-octomber-fest.html)

Notorius 28-09-06 10:58

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
si fara incidente....

Alfa_band 28-09-06 11:44

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Parerea mea proprie si personala.Bagati taxa la public ca iese un mare haos asa.

BabyBlue_EVO 28-09-06 12:00

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
intrebare ... concurs de sunet la ce???? sq espl spl ce?

Lucian 28-09-06 13:47

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Primiti cu ursii turbo ? Sper ca jurizarea la best engine sa fie facuta asa cum a spus Husky ... si anume in functie de cat s-a modificat motorul procentual fata de fabrica . Adik daca am motor de 90 cai si am dyno pe 180 cu acelasi motor dar modificat inseamna procent de 100 % sau x2 puterea de fabrica . Foarte probabil sa vina si o masina care are aproape x3 puterea de fabrica ! Cu fisa Dyno si talon !

NightClubRacer 28-09-06 18:54

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
voi fi acolo, ca si baietii din insane racers. Bafta la organizare! ;)

Sdws 28-09-06 20:10

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Se poate veni si cu track-u ? are 420 de cp...au loc si curse? cu truck-u? ca la dragon nu aveam cu cine concura

gabiWRC 28-09-06 20:24

buna treaba, dar pe langa fitze si motoare puternice trebuia si o cursa de masini bineinteles!!!

nu aveai nici loc sa te bagi la dragon...dar o sa fie alte locatii in care te poti baga sigur!

05aBi 28-09-06 22:17

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Quote:

Originally Posted by Achim (Post 567412)
evident iar o sa fie o gloata de "nefeseishti" ca la legale, cand turam mustangu si m-am dat jos am fost intrebat cati cai are... am raspuns ca 300 si a inceput sa spuna ca nu... ca fac misto de ei... ca are pe putin 700 de cp, ca 300 de cp nu se aud asa :)


LOL Achim ... :lol:
Din cate am inteles o sa iasa super ...
Sper sa trec si eu pe acolo.

Alex-Rahova 28-09-06 22:48

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
am si eu o intrebare..daca..fara sa se supere nimeni ;) ..cumva..poate.. vreun show ceva gen drift cerc burn etc ??
nu de una sau de alta dar cunosc cateva persoane care ar dori sa bubuie cateva cauciucuri ;)

bafta !

MKE 28-09-06 23:29

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
as dori sa stiu si eu mai multe detalii despre cursele de karting.....
la ce ora ....cum se fac inscrierile..... ce pretz....etc..;)

BabyBlue_EVO 29-09-06 14:01

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
e bine ca se si raspund la intrebari ....

B|shOp-VR6 29-09-06 14:36

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Suntem ocupati cu organizarea. O sa raspunde in seara asta la majoritatea intrebarilor.

Curse nu vor fi si nici drifturi. Asta e sigur. Cat despre cursele de kart.. pista o sa fie la dispozitia oricui in timpul evenimentului pentru a se da cu kartul. Platiti taxa si puteti sa va organizati intre voi pt concursuri.

MKE 29-09-06 14:43

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Quote:

Originally Posted by B|shOp-VR6 (Post 569611)
Suntem ocupati cu organizarea. O sa raspunde in seara asta la majoritatea intrebarilor.

Curse nu vor fi si nici drifturi. Asta e sigur. Cat despre cursele de kart.. pista o sa fie la dispozitia oricui in timpul evenimentului pentru a se da cu kartul. Platiti taxa si puteti sa va organizati intre voi pt concursuri.

pai si cat e taxa ? ca sa stim catzi bani sa ne luam la noi;)

B|shOp-VR6 29-09-06 14:45

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
La muzica vor fi urmatoarele concursuri:
Rookie - pt amatori
sq, spl - jurizare Emma
Music look - Cel mai frumos design etc.

Bonus pentru cei care participa la concursuri: se vor da masuratorile si diagramele cu performantele obtinute

B|shOp-VR6 29-09-06 14:49

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Quote:

Originally Posted by b_22_mke (Post 569616)
pai si cat e taxa ? ca sa stim catzi bani sa ne luam la noi;)


Taxa pentru Karting e de 500.000/10 min care cuprinde si o centrlaizare cu timpul obtinut pe fiecare tura si viteza maxima atinsa. Karturi de 6 si 9 cai.

Pentru castigatorii concursurilor din cadrul evenimentului se va organiza un concurs de karting gratuit la finalul caruia se va castiga inca o cupa.

KYL 29-09-06 18:20

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Masinile din parcare cand se jurizeaza, sambata sau duminica?

golf II 29-09-06 18:27

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
am si eu o intrebare kam nesimtita e adevarat..va temeti de concurenta din provoncie sau care e motivul k anuntati toate evenimentele cu 4 zile inainte???
ar mai fi multi care ar veni...insa sa sti cu 4 zile inainte e kam greu sa organizezi o plecare tinand cont k venim de la peste 500 km...

GReddy 29-09-06 22:32

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
deci show-ul in sine pe la cat incepe ? si c se intampla de fapt in astea 2 zile ?

B|shOp-VR6 29-09-06 23:16

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Incepe la 10. Citeste threadul ca as vezi ce se intampla maine.

EvLSant0S 29-09-06 23:49

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Cursele de karturi .... de curse moka vor beneficia castigatorii competitiilor :) care se vor bate si pe pista sa spunem asa..
restul .. adica noi :) care vrem sa ne testam ... intre noi , beneficiem de niste reduceri , si anume , 450 kartul de 6,5 cp, 500 kartul de 9 cp :D ..
/10 min ..
cine vrea sa se dea ,se da,cand vrea cum vrea, oricum , azi am fost acolo ,a fost haios , unii s-au si dat, a fost tare.. chiar tare rau , it will be fun . .

nadir 30-09-06 00:05

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Va asteptam pe toti incepand cu orele 10 si sambata si dumincai

PAna si Publicul spectator poate castiga unul din cele 3 premii puse in joc de sponsorii nostrii

premiile constau in scule audio de cea mai buna calitate!

Vino si voteaza care e cea mai buna masina si premiul este al tau

EvLSant0S 30-09-06 02:07

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
2 Attachment(s)
2 poze aiurea,primele care le-am prins .. :)

ZooM-ZooM 30-09-06 09:46

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
ne vdm acolo ! :D

George_P. 30-09-06 11:06

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Fuga la Amckart ca se anunta NEBUNIEEEEE !!

8)

mmneg 30-09-06 17:39

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
cel putin la ora 13 pot sa spun ca era fooooarte slabut
hala jumatate goala

ZooM-ZooM 30-09-06 17:59

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
hm...ne am vazut acolo...dar nu prea am vazut :)
oricum,ideea e ok,dar masini putine,azi pana in ora 14.
cine stie,poate a plecat lumea la gratarit :D ca tot e vreme frumoasa afara.

MKE 30-09-06 19:36

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
azi nu am putut sa ajung......dar maine sper...
poze ceva???macar asa sa ne facem o idee ;)

GolfuletzS 30-09-06 20:23

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
4 Attachment(s)
cateva ... asa la ...... vrajeala :D

B|shOp-VR6 30-09-06 20:40

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Inceputul a fost greu.. pe seara s-a mai animat situatia :P

RoSonic 30-09-06 21:06

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
29 Attachment(s)
Cateva poze facute astazi:

SpeedeR 30-09-06 21:12

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
pakat k unii care sau anuntat k vin au fost mai neseriosi si nu au venit sa ii vada lumea si sa stea cu ceilalti pasionati care sau sacrificat si au fost la timp akolo... sau poate ,stiu si eu, nu sunt atat de interesati de styling si de a sta alaturi de altii cu care impartasesc aceeasi pasiune si au preferat sa stea acasa...dar sper sa nu fie cazul :)

overall...a fost atmosfera super tare, mai ales p seara kand a mai venit lumea :D
cred k maine va fi si mai tare, pt k maine este o zi cu mai multe concursuri pt totisi mai multe premii

fac_autos 30-09-06 21:33

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
pe la 4 liniste totala...hala era juma...dupa 5 a inceput sa vina lumea...frumos...in principiu...parcarea...destul de plina...mi-a placut un mustang gt alb q jante albe...daca se poate sa postati si voi programul de maine:)...10x anyway

EvLSant0S 30-09-06 21:49

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
2 Attachment(s)
foarte.. foarte tare, ne-am prea distrat, 2 curse de karturi intre noi :)
muzica,masini... etc, m-am simtit prea bine ..

2 poze

dogarel 30-09-06 22:03

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
E de bine daca s-a mai animat treaba. Eu ma bucur ca ne-am vazut, pana la urma. Spor maine.

B|shOp-VR6 30-09-06 22:27

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Multumim! Si noi ne bucuram ca ai fost alaturi de noi azi.

pilula20 30-09-06 22:32

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
32 Attachment(s)
poze de azi .....masini destul de multe pe la AMC KART

JohnyXxx 30-09-06 23:33

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
la ce ora e cel mai frumos ? sa stiu cand sa vin .

pilula20 30-09-06 23:43

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
maine cred ca o sa fie frumos toata ziua....dar cred ca dupa ora 14 incepe sa soseasca lumea ;)

GolfuletzS 01-10-06 08:41

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
1 Attachment(s)
Japan Inside...


Mazda 3

ps: scuipa :D "foc" pe nari :))

Al3xius 01-10-06 10:55

Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
 
Greg, sa stapanesti sanatos "Portocala Mecanica"! :D


Felicitari tuturor expozantilor si organizatorilor !


All times are GMT +2. The time now is 18:32.

- Copyright 2026 4Tuning