![]() |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
si fara incidente....
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Parerea mea proprie si personala.Bagati taxa la public ca iese un mare haos asa.
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
intrebare ... concurs de sunet la ce???? sq espl spl ce?
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Primiti cu ursii turbo ? Sper ca jurizarea la best engine sa fie facuta asa cum a spus Husky ... si anume in functie de cat s-a modificat motorul procentual fata de fabrica . Adik daca am motor de 90 cai si am dyno pe 180 cu acelasi motor dar modificat inseamna procent de 100 % sau x2 puterea de fabrica . Foarte probabil sa vina si o masina care are aproape x3 puterea de fabrica ! Cu fisa Dyno si talon !
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
voi fi acolo, ca si baietii din insane racers. Bafta la organizare! ;)
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Se poate veni si cu track-u ? are 420 de cp...au loc si curse? cu truck-u? ca la dragon nu aveam cu cine concura
|
buna treaba, dar pe langa fitze si motoare puternice trebuia si o cursa de masini bineinteles!!!
nu aveai nici loc sa te bagi la dragon...dar o sa fie alte locatii in care te poti baga sigur! |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Quote:
LOL Achim ... :lol: Din cate am inteles o sa iasa super ... Sper sa trec si eu pe acolo. |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
am si eu o intrebare..daca..fara sa se supere nimeni ;) ..cumva..poate.. vreun show ceva gen drift cerc burn etc ??
nu de una sau de alta dar cunosc cateva persoane care ar dori sa bubuie cateva cauciucuri ;) bafta ! |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
as dori sa stiu si eu mai multe detalii despre cursele de karting.....
la ce ora ....cum se fac inscrierile..... ce pretz....etc..;) |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
e bine ca se si raspund la intrebari ....
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Suntem ocupati cu organizarea. O sa raspunde in seara asta la majoritatea intrebarilor.
Curse nu vor fi si nici drifturi. Asta e sigur. Cat despre cursele de kart.. pista o sa fie la dispozitia oricui in timpul evenimentului pentru a se da cu kartul. Platiti taxa si puteti sa va organizati intre voi pt concursuri. |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Quote:
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
La muzica vor fi urmatoarele concursuri:
Rookie - pt amatori sq, spl - jurizare Emma Music look - Cel mai frumos design etc. Bonus pentru cei care participa la concursuri: se vor da masuratorile si diagramele cu performantele obtinute |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Quote:
Taxa pentru Karting e de 500.000/10 min care cuprinde si o centrlaizare cu timpul obtinut pe fiecare tura si viteza maxima atinsa. Karturi de 6 si 9 cai. Pentru castigatorii concursurilor din cadrul evenimentului se va organiza un concurs de karting gratuit la finalul caruia se va castiga inca o cupa. |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Masinile din parcare cand se jurizeaza, sambata sau duminica?
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
am si eu o intrebare kam nesimtita e adevarat..va temeti de concurenta din provoncie sau care e motivul k anuntati toate evenimentele cu 4 zile inainte???
ar mai fi multi care ar veni...insa sa sti cu 4 zile inainte e kam greu sa organizezi o plecare tinand cont k venim de la peste 500 km... |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
deci show-ul in sine pe la cat incepe ? si c se intampla de fapt in astea 2 zile ?
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Incepe la 10. Citeste threadul ca as vezi ce se intampla maine.
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Cursele de karturi .... de curse moka vor beneficia castigatorii competitiilor :) care se vor bate si pe pista sa spunem asa..
restul .. adica noi :) care vrem sa ne testam ... intre noi , beneficiem de niste reduceri , si anume , 450 kartul de 6,5 cp, 500 kartul de 9 cp :D .. /10 min .. cine vrea sa se dea ,se da,cand vrea cum vrea, oricum , azi am fost acolo ,a fost haios , unii s-au si dat, a fost tare.. chiar tare rau , it will be fun . . |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Va asteptam pe toti incepand cu orele 10 si sambata si dumincai
PAna si Publicul spectator poate castiga unul din cele 3 premii puse in joc de sponsorii nostrii premiile constau in scule audio de cea mai buna calitate! Vino si voteaza care e cea mai buna masina si premiul este al tau |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
2 Attachment(s)
2 poze aiurea,primele care le-am prins .. :)
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
ne vdm acolo ! :D
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Fuga la Amckart ca se anunta NEBUNIEEEEE !!
8) |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
cel putin la ora 13 pot sa spun ca era fooooarte slabut
hala jumatate goala |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
hm...ne am vazut acolo...dar nu prea am vazut :)
oricum,ideea e ok,dar masini putine,azi pana in ora 14. cine stie,poate a plecat lumea la gratarit :D ca tot e vreme frumoasa afara. |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
azi nu am putut sa ajung......dar maine sper...
poze ceva???macar asa sa ne facem o idee ;) |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
4 Attachment(s)
cateva ... asa la ...... vrajeala :D
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Inceputul a fost greu.. pe seara s-a mai animat situatia :P
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
29 Attachment(s)
Cateva poze facute astazi:
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
pakat k unii care sau anuntat k vin au fost mai neseriosi si nu au venit sa ii vada lumea si sa stea cu ceilalti pasionati care sau sacrificat si au fost la timp akolo... sau poate ,stiu si eu, nu sunt atat de interesati de styling si de a sta alaturi de altii cu care impartasesc aceeasi pasiune si au preferat sa stea acasa...dar sper sa nu fie cazul :)
overall...a fost atmosfera super tare, mai ales p seara kand a mai venit lumea :D cred k maine va fi si mai tare, pt k maine este o zi cu mai multe concursuri pt totisi mai multe premii |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
pe la 4 liniste totala...hala era juma...dupa 5 a inceput sa vina lumea...frumos...in principiu...parcarea...destul de plina...mi-a placut un mustang gt alb q jante albe...daca se poate sa postati si voi programul de maine:)...10x anyway
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
2 Attachment(s)
foarte.. foarte tare, ne-am prea distrat, 2 curse de karturi intre noi :)
muzica,masini... etc, m-am simtit prea bine .. 2 poze |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
E de bine daca s-a mai animat treaba. Eu ma bucur ca ne-am vazut, pana la urma. Spor maine.
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Multumim! Si noi ne bucuram ca ai fost alaturi de noi azi.
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
32 Attachment(s)
poze de azi .....masini destul de multe pe la AMC KART
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
la ce ora e cel mai frumos ? sa stiu cand sa vin .
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
maine cred ca o sa fie frumos toata ziua....dar cred ca dupa ora 14 incepe sa soseasca lumea ;)
|
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
1 Attachment(s)
Japan Inside...
Mazda 3 ps: scuipa :D "foc" pe nari :)) |
Re: 30 septembrie - 01 octombrie 2006 Va avea loc Octomber Fest !
Greg, sa stapanesti sanatos "Portocala Mecanica"! :D
Felicitari tuturor expozantilor si organizatorilor ! |
| All times are GMT +2. The time now is 18:32. |
- Copyright 2026 4Tuning