Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

kristi_is 15-02-11 19:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
te-au 'taxat' ceva ? ca am vazut ca te-au tinut ceva timp acolo. ai trecut in fata semaforului sau.. ? ca nu am vazut sa fi facut altceva.

ocaruntu 15-02-11 19:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
le-a placut masina si m-au intrebat de sanatate ...

CRyS` 16-02-11 10:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
@ kristi_is - vezi ca faci off topic!

Mnezo - ieri la semafor in Galata! Ne-am intalnit intamplator, eu cu farul drept de pe Megane in portiera stanga fata a Golf-ului lui! Doar simulare!


Off topic:
P.S. Daca eram vanator de prosti in trafic, imi schimbam farurile pe asigurarea ta :lol:

MnezO 16-02-11 13:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ce bataie iti dadeam :twisted:

PoToS 17-02-11 23:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
poate va mai dati si in gat din greseala din cand in cand ca sa fie bine :D

eu eram acolo ala m-a vazut dincolo :D

dar e fun :D

bucsy 18-02-11 08:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salutare ,cu mnezo si drobeta prin bularga m-ai tot timpu :D!

MnezO 18-02-11 10:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut salut :P

Bondellu 19-02-11 23:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut cativa membri 4t ieri in parcare la era (gen Drobeta, Mnezo, GRG, Sovieticool, fostul TVV etc.) :))

IS19CIP 20-02-11 20:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Si pe mine mINE mai vzt da nu ai vzt bolidu:lol::lol:

grg_92 21-02-11 14:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BoxeR.RGA (Post 4081925)
l-am vazut pe GRG prin fata pe la MOTOR :)..tu erai cel de la volan?

nu..nu eram eu :D....am sofer:d pt ca eu am ramas fara permis :D eram in dreapta :))

grg_92 22-02-11 16:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
daca m-am intalnit cu drobeta in selgros se pune?? :lol:

DarkDriver 22-02-11 19:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:lol:

MihaiCsl 24-02-11 01:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe RazvanMRG in fata la Negruzzi. :P
Defapt ieri daca stau si ma gandesc si ma uit la ceas mai bine :D

Wlad 27-02-11 20:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:wave: L-am vazut pe MihaiCsl azi, in gradina botanica.
..nu stiai de unde sa ma iei cand te-am salutat :D

MihaiCsl 28-02-11 06:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Te-am reconoscut cand te-am scanat mai bine :D

BoxeR.RGA 28-02-11 19:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
L-am vazut azi prin zimbru pe IS 11 NMS :D

Bogdan.IS 03-03-11 16:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Era azi in drum catre dancu , un opel astra cu numere de bucuresti fara bara din spate...parea destul de parasit , avea mult praf pe el .

Bogdan.IS 03-03-11 17:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4139394)
Era azi in drum catre dancu , un opel astra cu numere de bucuresti fara bara din spate...parea destul de parasit , avea mult praf pe el .

era oleaca tunat , avea toba centralasi avea culoarea gri sobolan si niste jante uraaate :twisted:

2slow4u 03-03-11 17:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4139552)
era oleaca tunat , avea toba centralasi avea culoarea gri sobolan si niste jante uraaate :twisted:

Ms de reclama bogdan :))))))))) Lasa ca acusica vine primavara


PS: Eram pe santier la fostul abator :)

florin_nms 06-03-11 17:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BoxeR.RGA (Post 4130031)
L-am vazut azi prin zimbru pe IS 11 NMS :D

o sa ajung mai des prin oras. M-am mutat de la tara:lol:
Acum sunt prin pacurari mai des si poate reusesc si io sa ma ma i intalnec cu voi.
By the way cine vrea poa sa treaca pe la min pe le biro! dau o cafea.( spate Kaufland pacurari , bloc Diana la parter primul birou de la stg la dr.

criminales 06-03-11 18:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
omu daca are treba cu alt cineva decit sotia si voi il dati pe gheata
nu mai dati trasee si pe unde a fost vazut poate are si omu treaba pe la vecini si il dati de gol

DarkDriver 06-03-11 20:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by florin_nms (Post 4147395)
o sa ajung mai des prin oras. M-am mutat de la tara:lol:
Acum sunt prin pacurari mai des si poate reusesc si io sa ma ma i intalnec cu voi.
By the way cine vrea poa sa treaca pe la min pe le biro! dau o cafea.( spate Kaufland pacurari , bloc Diana la parter primul birou de la stg la dr.

Ai grija ce zici ca s-ar putea sa ma abonez la cafeaua aia cand termin masina :lol:

MihaiCsl 06-03-11 21:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by DarkDriver (Post 4148085)
Ai grija ce zici ca s-ar putea sa ma abonez la cafeaua aia cand termin masina :lol:

Ne abonam, nu fi egoist, mergem acolo sa ii facem gaura :D

grg_92 07-03-11 15:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
intalnit cu mnezo azi in podu ros :D in sf i-am vazut triplele live...dau foarte bine pe masina

gggeorgica 12-03-11 16:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mnezo astazi copou . salutari si drumuri fara gropi :-)

MnezO 12-03-11 20:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salut salut ! unde-s stopurile?

gggeorgica 12-03-11 22:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
dupa cum ai vazut masina e stock acum , am vandut majoritatea pieselor schimbate si ramane de vazut ce o sa fac cu ea :)

MnezO 13-03-11 19:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
poi daca vrei sa o refaci stock ! da-mi mie farurile :P sau nici alea nu le mai ai ?

CRyS` 13-03-11 20:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Hai salut OFF TOPIC! Era astazi pe 4Tuning, sectiunea Iasi :lol::lol::lol: Ce tare se deplasa! Cred ca mergea cu viteza luminii! Noroc de RDS! :lol::lol:

SeRee 13-03-11 21:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MnezO misto masinutza ai .. te am vazut azi la ciric ...se vedea fain masina + lac :twisted:

MnezO 13-03-11 23:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salut ! Trebuia sa imi bati in geam sa te salut ka randul meu ! Multumesc de aprecieri

SeRee 14-03-11 12:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4167553)
Salut ! Trebuia sa imi bati in geam sa te salut ka randul meu ! Multumesc de aprecieri

pff.. erai cu prietena .. si te pregateai sa pleci :evil: ..data viitoare de acuma :lol:

IS19CIP 16-03-11 15:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe DMX [opel GTC]:D

jemis90 16-03-11 17:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut as'noapte pe Mnezo mai jos de stadion :-)

MnezO 16-03-11 18:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salutare ! Te-am vazut si eu la urcare am dat un claxon mic

Victor VRE 16-03-11 20:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
BMA in seara asta prin tg cucu, un claxon intarziat :D

CRyS` 16-03-11 20:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Opel Astra H GTC - DMX -> aseara ne-am fugarit din Zimbru in Bicaz - Capat Dacia! :D

RazvanMRG 17-03-11 12:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
fugarit un fel de-a spune. el mergea la plimbare si tu pedalai cat puteai de repede:))

vinyl 17-03-11 14:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
IS 07 ZWT 5-arul auriu pe la Moara de foc,astazi pe la 11.

Bogdan.IS 17-03-11 18:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Victor VRE (Post 4175359)
BMA in seara asta prin tg cucu, un claxon intarziat :D

La fel ,in fata la hotel europa , razvanel venea ca ninja dinspre bucsinescu ... i-am aplicat niste flash-uri :-P


All times are GMT +2. The time now is 20:31.

- Copyright 2026 4Tuning