![]() |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
P.S:Azi e intalnirea cu toti din Iasi cu bicicletele (IASI BIKE )la 18:00 sus la rond Copou.Ne infiltram? |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
SCUZE pt dublu post ,eu mai vin cu 3(85 % sigur) prieteni cine mai vine???
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Se poate un like si un share?!?VA ROG !!!
https://www.youtube.com/user/cameradepebicicleta/videos LIKE !!!: www.facebook.com/cameradepebicicleta Subscribe/abonati-va |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Am si eu o intrebare de n00b. Se poate merge pe bicicleta, pe strada, fara a purta echipament de protectie ( macar casca ) ?
Inca ceva...pista pentru biciclete...pentru ce a fost facuta ? Cel putin partea de la Super in sus stiu ca e "practicabila"... |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
De ce intrebi? |
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
|
Re: Intalniri la stadion...cu biciclete
Quote:
Uite de pe site u meu legile pentru biciclisti : http://peopleandbikes.weebly.com/ce-...-incadrat.html E notat cu legislatie pentru biciclisti.Sa imi zici cum ti s-a parut. |
| All times are GMT +2. The time now is 14:32. |
- Copyright 2026 4Tuning