![]() |
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Nokia 1616 nou (in proportie de 98%) ? 50 lei ca n-am ce face cu el...
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Quote:
Quote:
Valabil in continuare !!! |
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Am un Nokia 6700 Slide Aluminium in cutie complet nou noutz cu tipla nescoasa. Codat vodafone.
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Quote:
Valabil in continuare !!! |
Re: Cumpar/Schimb telefoane
nokia 2730 classic decodat, functioneaza super bine, estetic nota 8-9 din 10(chromul de pe margine este cam dat jos, in rest nui lovit, nu zgariat tare, nu crapat) singura problema este ca bateria este umflata, dar functioneaza super ok, fara probleme! si mai este nokia 2680 slide, arata de nota 9, functioneaza de nota 10! in rest totul ok!:) preturi neg.!;)
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
sony ericsson k810i ieftin te intereseaza....?ieftin...
|
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Salut !
Nokia E51 : https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...nokia-e51.html 270 Ron Nokia N73 : https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...nokia-n73.html 260 Ron Sau 500 Ron amandoua ! astept un p.m. sau reply de la tine :) |
Re: Cumpar/Schimb telefoane
Se baga la vanzare urmatoarele telefoane:
Nokia 6500 slide (incarcator, casti ) Samsung D900i (incarcator) Las pretul sa fie facut de voi! La cerere se pot pune si poze cu telefoanele! |
| All times are GMT +2. The time now is 20:36. |
- Copyright 2026 4Tuning