Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

promo 24-06-11 18:50

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
daca nu te dai de pe masina mea....te calc.....

2010 24-06-11 19:03

Re: Machete si... soferii lor
 
are bikinii lipiti de capota de la caldura...
misto figurinele!

promo 24-06-11 19:21

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
sefu' pe astea doua unde le bagam ? .......

2010 24-06-11 19:38

Re: Machete si... soferii lor
 
mult prea tare asta!!!

Xenomorph 24-06-11 20:14

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by promo (Post 4419777)
daca nu te dai de pe masina mea....te calc.....

Daca era ruman soferu', sigur urla "Faaaaai, masina asta calca, nu ..... calca" :))

Gica 24-06-11 20:21

Re: Machete si... soferii lor
 
Ahhaa...trebuia sa pui si 2-3 oi pe langa masina :lol:

2010 24-06-11 20:25

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by Gica (Post 4419936)
Ahhaa...trebuia sa pui si 2-3 oi pe langa masina :lol:

acum am realizat ca e vorba de jiji si smarandescu....alea doua sunt bianca si crudu???

steaua23 24-06-11 20:42

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Gica (Post 4419936)
Ahhaa...trebuia sa pui si 2-3 oi pe langa masina :lol:

asa ceva ?

2010 25-06-11 08:40

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
actele va rog...

promo 25-06-11 14:33

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4420622)
actele va rog...

e cam ametit nenea..ca vorbeste singur...sau cu masina :))

2010 25-06-11 16:11

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by promo (Post 4421326)
e cam ametit nenea..ca vorbeste singur...sau cu masina :))

daca se deschideau portierele avea cu cine sa vorbeasca..

CIPONE 26-06-11 00:08

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4419982)
asa ceva ?

Maaaaxima asta!!!:)):)):))

Gica 28-06-11 20:35

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4419982)
asa ceva ?

Da Da ! Asa :lol:

steaua23 22-07-11 22:39

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Cocalarul revine ...

model collector 15-09-11 12:03

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Daca nu avea cine sa va testeze machetele, Stig revine in forta...

CIPONE 15-09-11 13:20

Re: Machete si... soferii lor
 
arata foarte bine figurina dar...120$ bucata din 40 facute...pfff!:???:

LE: m am documentat intre timp...foarte interesante figurinele acestor Scale Figures...figurine din rasina impecabil lucrate si vopsite manual, in serii foarte mici...figurina cu Mr. Porsche este de departe favorita mea...si vor fi doar 20 din ele...

2010 15-09-11 16:54

Re: Machete si... soferii lor
 
care se baga la o cheta sa luam o figurina de asta???
sta la fiecare cate o luna si facem turul Romaniei..:lol:

2010 16-09-11 12:08

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
dupa cursa..

FED express 16-09-11 14:10

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4588783)
dupa cursa..

Fain mai Costi...ce vopsele ai folosit ?

2010 16-09-11 14:50

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 4588958)
Fain mai Costi...ce vopsele ai folosit ?

de care ai si tu..

FED express 16-09-11 14:56

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4589025)
de care ai si tu..

Ahahaha...ma gandeam ca ai bagat si "rust" ca e vopsea speciala "rust" tot de la Revell.No mersi, atunci stiu pe ce ai terminat-o...:lol:

CIPONE 16-09-11 17:42

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Prima figurina din colectia mea...:)

2010 16-09-11 17:50

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4589343)
Prima figurina din colectia mea...:)

a si ajuns..
se potriveste bine, exact cum ai spus!

promo 20-09-11 00:48

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4588783)
dupa cursa..

faina..... imi place....



ps: fabrica de stigi :)

2010 20-09-11 01:00

Re: Machete si... soferii lor
 
ps: fabrica de stigi :)[/QUOTE]

tare de tot asta cu fabrica!
acum ghicitoarea....care e cel real???:lol:

promo 20-09-11 01:15

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4595322)
ps: fabrica de stigi :)

tare de tot asta cu fabrica!
acum ghicitoarea....care e cel real???:lol:[/QUOTE]

cel real este in aparatul de multiplicat :)) muhahaha...

CIPONE 25-09-11 20:33

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
A110 Alpine cu mecanic Renault Alpine.

2010 25-09-11 21:13

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4606163)
A110 Alpine cu mecanic Renault Alpine.

BEST...

model collector 26-09-11 22:50

Re: Machete si... soferii lor
 
Foarte tare, cine il face?

CIPONE 27-09-11 08:53

Re: Machete si... soferii lor
 
Norev.

model collector 08-10-11 20:30

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Uite ce s-au mai gandit sa faca. Eu inca sper sa scoata si un cuplu iubaret pentru canapeaua din spate a unui Oldsmobile Convertible :oops:

2010 08-10-11 21:04

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4632673)
Uite ce s-au mai gandit sa faca. Eu inca sper sa scoata si un cuplu iubaret pentru canapeaua din spate a unui Oldsmobile Convertible :oops:

tari astia de proba...
e pe ebay un cuplu care sta pe bancheta din spate!

model collector 08-10-11 22:31

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4632751)
tari astia de proba...
e pe ebay un cuplu care sta pe bancheta din spate!

Bre dar nu din aia care se tin de mana, daca ma intelegi ;)

2010 08-10-11 22:32

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4632890)
Bre dar nu din aia care se tin de mana, daca ma intelegi ;)

nu de aia, erau in pe bancheta din spate si se sarutau...nu mai gasesc vanzatorul..

model collector 09-10-11 22:42

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
With the wind in my hair just spin the wheels baby!

Gica 10-10-11 09:23

Re: Machete si... soferii lor
 
ataaat :)

2010 10-10-11 13:14

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4634920)
With the wind in my hair just spin the wheels baby!

e al tau??

model collector 10-10-11 13:46

Re: Machete si... soferii lor
 
Sunt pozele unui prieten, am si eu figurina si Morgan-ul, insa pe verde. Voi pune niste creatii personale cu figurine in curand si aici.

2010 10-10-11 14:26

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4635943)
Sunt pozele unui prieten, am si eu figurina si Morgan-ul, insa pe verde. Voi pune niste creatii personale cu figurine in curand si aici.

eu unul abia astept!

CIPONE 10-10-11 17:08

Re: Machete si... soferii lor
 
da' le are pe ochelari...:D


All times are GMT +2. The time now is 06:40.

- Copyright 2026 4Tuning