Re: Need for Speed Shift 2
Quote:
Originally Posted by oldtudorhand
(Post 4251596)
Daca esti 100% sigur ca nu ai o placa video prea putin performanta, atunci verfica daca esti cu driver-ele la zi!
Incearca de asemenea sa oprestii anti-aliasing, sa reduci nivelul detaliilor, sau sa pui o rezolutie mai mica.........
|
Mersi de informatii. Am verificat , cu driver'ele sunt la zi , am 2 saptamani de cand am bagat windowsu' , anti-aliasing este oprit , detaliile le'am bagat si la mediu , rezolutie 1280x1024 , cea normala si recomandata . Treaba e , ca nu face la fiecare cursa de noapte... dasta am pus si intrebarea . Mersi oricum
|