![]() |
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Se vede ca ai grija de ea,frumos oricum..culoarea e speciala.
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
La multi ani si fara incidente!!!!!!!!!!:D:D:D
|
GPL?
la multi ani sa va traiasca mazdele!
vroiam sa va intreb daca este cineva printre voi care are GPL si ce consum are un 323f cu GPL |
s-a inmatriculat
am reusit sa inmatriculez masina DJ-21-WYW si a primit o pereche de xenoane H1
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Felicitari claus! Tine-o tot asa!!!:lol:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
multumesc |
Re: inca o mAzDa 323 F
Iar noi asteptam poze :lol::lol::lol:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
au sosit si rotile DEZENT 7.5j fata 215/40/16 9j spatele 245/40/16
urmeaza pozele |
Re: inca o mAzDa 323 F
Asteptam!!!!!!!
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Daca nu pui poze, degeaba :lol:
|
1 poza
1 Attachment(s)
1 poza
|
Re: 1 poza
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Zgarcit esti la poze :D Mai jos de atat poate ar merge in primavara, sau si acuma, dar cu conditia sa nu mergi cu ea :lol: Misto jantele, frumoasa achizitie.
|
Re: 1 poza
Quote:
|
le-am dat!
4 Attachment(s)
pe cele vechi le-am dat la schimb cu astea si o diferenta de bani...o sa mai pun cateva poze dar deseara
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Baga un set de poze cu adidasii cei noi !!!
LE: super tare |
Re: inca o mAzDa 323 F
Cum se poate lasa masina mai jos? Din arcuri se poate?
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Hmmmm interesanta idee, si functioneaza?? adica nu iti balaseaza masina pe denivelari?:shock:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
A zis ca are numai arcuri in sensul ca doar arcurile sunt sport, si nu are suspensie completa! Deci nu a zis ca nu are amortizoare deloc la masina, ci ca are amortizoare normale+arcuri sport. :)
@claus: Mai merge lasata de fata... si foarte putin de spate, dar nu neaparat. Daca nu sunt conice arcurile, poti sa mai tai o spira pe fata sa arate la fel. Acuma depinde de tine... daca vrei... si cat de mult folosesti masina, si ince contexte. |
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
sus
ca idee as vrea sa o mai las si eu putin de fata...am niste prese de arcuri...care lipesc 2 spire intre ele..dar imi este ca dupa aia o sa ma doara ficatu...de la drumurile din craiova ...sau o sa treaca telescopul prin oala :))) masina se comporta beton acum...pe curbe...am gasit si o bara intre telescoape fata...dar momentan facem o pauza cu banii
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Stie cineva cam cum se taie arcurile? Pentru ca din cate stiu sus si jos arcul este plat.:sad:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
eu le-am gasit la un magazin auto piese import.... |
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Daca afla cineva sa ma anunte si pe mine! Multumesc mult de tot!
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Asteptam poze! Vreau sa o las si eu mai jos si nu gasesc nici arcuri nici nimic.
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
am eu arcuri si de 30 si de 45 , acum depinde ce vrei .., cat despre taiat , exista flex , autogen ., etc .. dar nu recomand ,, DC. ptr ca trebuie sai faci si inelul , daca te uiti atent arcul se inchide la capete , ok ... vad ca esti pe mazda .. ce ID. acolo ?
|
Re: inca o mAzDa 323 F
Quote:
|
Re: inca o mAzDa 323 F
vreau sa vand si eu distantierele alea de 4*100 de 1cm....din aluminiu...poate este cineva interesat!
|
wyw new design
buna searaj
am revenit dupa ceva timp....in final am reusit sa vopsesc masina si sa dau rugina afara am facut si triplele cu lac negru si stopurile de pe fata cele de pozitie si semnalizare iar acum ceva timp am si incaltat-o cu o pereke de jenti pe 16'' de 7.5 j fata si 9 j spatele o sa revin cu pozeeee |
Re: inca o mAzDa 323 F
misto masina
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:09. |
- Copyright 2026 4Tuning