![]() |
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
Salz, frate de unde naiba ai luat pleoapele?:-) am cautat de mi-au venit spumele:)), plz help me:|
|
Re: B 64 M V P
0722509492 sau 0723974466 costa 600.000 cu tot cu taxe sau gasesti in brasov la 200.000 pe strada lunga...daca te intereseaza scrie-mi aici... https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/23374-golan-10-15-tunat-inceput.html te salut
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
2 Attachment(s)
:D hai ca am reusit sa fac poze la pleoape......o sa urmeze si restu in zilele urmatoare.........:D
|
B 64 M V P
2 Attachment(s)
:D iata si aeratoarele vopsite gri perla + bonus lumina interior albastra :lol:
|
Re: B 64 M V P
zi-mi si mie te rog cum ai reusit sa scoti 'maciulia' de la schimbator ca am incercat si eu dar nu am reusit....ai taiat o cumva pe cea veche , ca din cate mi am dat eu seama pare lipita...ms! ......bafta cu masinuta!
|
B 64 M V P
Quote:
|
B 64 M V P
am ramas dator cu pozele de la huse si imi cer scuze ca inca nu le am :sad: :sad: :sad: , promit ca le voi posta in curand pt cei interesati :lol: :lol: :lol: ! ! !
|
B 64 M V P
as vrea sa-mi iau un mp3 player LG m3600.....dak are cineva asa ceva sa imi spuna si mie dak imi merita $$$.....tnx anticipat :lol:
|
Re: B 64 M V P
Salut!Daca te intereseaza ceva sunet in masina ta...te-as putea ajuta eu.Si eu tot la politehnica invat,am o super nova alba(BFI),de obicei o parchez in fata la BN-uri.daca vrei difuzoare sau mp3 player iti arat ce am pe masina, poate ai fi interesat.
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
sunt cam suparat ca am cam comiso anu asta :(. 2 amenzi o pana + ca azi am atins masina in spate......da am avut si putin norok ce sa mai....unde credeti ca am lovit-o???
|
Re: B 64 M V P
daca intrebi asa sigur nu sunt pagube mari...in bara de protetie...?sau...unde?oricum sa o repari...ca nu e bine sa asa o masina frumoasa sa fie bolnava...:)
|
Re: B 64 M V P
pe aripa unde e mai umflata :D
|
Re: B 64 M V P
nop nicidecum.......exact in carligul de remorcare al masini :)).............
|
Re: B 64 M V P
cu ce ai lipit pleoapele ????le-ai pus singur sau in autovit??
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
am reusit sa-i vopsesc si sa-i lipesc shark tale dupa lupte seculare......urmeaza poze.......
|
Re: B 64 M V P
3 Attachment(s)
iata si pozele promise....
|
B 64 M V P
1 Attachment(s)
a si inca ceva mp3 meu sony......
|
Re: B 64 M V P
carte aveti idee cat m-ar costa sa vopsesc barile, manerele, oglinzile si bandourile in culoarea masini???
|
Pai.. iti trebe o solutie... plaso-fix.. sau asa cva.. care e un tub in jur de 300 d mii, si vopseaua... cred ca te duce aproximativ... pe la 1 mil 500 ... cam asa, asta dak o faci u....
Aaaa.. si auzi...u ti-ai luat pleoape din vitan... zimi si mie exact de unde... si la ce bani, plz.. ms mult |
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
:D Aha, ms mult de tot:D oare or mai avea?:-)
|
Re: B 64 M V P
niste faruri cu angel eyes nu vreti mah? alea ale mele! 4 mil
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
Logan 1.4 180 in blana iar un prietin de-a meu i-a dat 190. Nu stiu daca sa-l cred da la cat e el de nebun se poate
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
sincer 190kmh mi se pare exagerat de mult la un logan 1.4mpi.....este cu mult peste viteza scrisa in cartea masini,dak ar avea niste modificari poate,dar asa stock nu cred!!!
|
B 64 M V P
3 Attachment(s)
:D :D stergatoare stil AERO si husele.......:D :D
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
o sa-ti dau un pm si o sa-ti spun toate datele. promit dar nu acum ca sunt grabit ;).....salutii! ! !
|
Re: B 64 M V P
pt niste zgarieturi usoare aveti idee de un polish bun ? ? ?
|
Re: B 64 M V P
Quote:
SPRITCHIT ii 165 de mii (il gasesti la magazin de piese auto) dai pa oglinzi si p manere si apoi le slefuiesti cu smirghel fin si cu apa si apoi le lasi sa se usuce si le dai cu spreiu cei in culoarea masini. PS: asa am vopsit la un preten p un logan manerele de la usi si oglinzile si a iesit k:-) |
B 64 M V P
4 Attachment(s)
1 Mai Muncitoresc :D :D :D :!: :!: :!:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:52. |
- Copyright 2026 4Tuning