Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Danger Toys Club (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/220610-danger-toys-club.html)

B138ALX 25-11-10 20:48

re: Danger Toys Club
 
[QUOTE=furnik_alexandra;3844275]Un sex frumos pe capota costa destul de mult :P sex-ul pe capota...hmmm.... intreaba-ti iubita :))


Se pare ca nici tu nu sti gramatica alexandra promit eu k am sa va dau traducerea la si sinonimele la sex-ul frumos!iar daca tu vrei sa te bagi sa castigi ceva!spor la munca

B138ALX 25-11-10 21:05

dictionar de sinonime@@@@
 
SEX \~e n. 1) Totalitate a particularităților genetice și morfofiziologice care diferențiază organismele vii în două categorii în vederea reproducerii speciei. 2) Fiecare din cele două categorii de organisme vii (masculi și femele). * \~ul tare se spune, în glumă, despre bărbați. \~ slab (sau frumos) se spune, în glumă, despre femei. / sexe, lat. sexus

armand24 25-11-10 22:04

Re: dictionar de sinonime@@@@
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3844371)
SEX \~e n. 1) Totalitate a particularităților genetice și morfofiziologice care diferențiază organismele vii în două categorii în vederea reproducerii speciei. 2) Fiecare din cele două categorii de organisme vii (masculi și femele). * \~ul tare se spune, în glumă, despre bărbați. \~ slab (sau frumos) se spune, în glumă, despre femei. / sexe, lat. sexus

multumim google :)


Quote:

Originally Posted by furnik_alexandra (Post 3844275)
Un sex frumos pe capota costa destul de mult :P sex-ul pe capota...hmmm.... intreaba-ti iubita :)) ....

eu cred ca incerci sa ma agati :lol:

rafo_uos 25-11-10 22:24

Re: dictionar de sinonime@@@@
 
Quote:

Originally Posted by armand24 (Post 3844628)
eu cred ca incerci sa ma agati :lol:

Lasa ca daca te agata puteti lua dictionarul sa cititi amandoi :P

B138ALX 25-11-10 23:16

Re: dictionar de sinonime@@@@
 
Quote:

Originally Posted by armand24 (Post 3844628)
multumim google :)




eu cred ca incerci sa ma agati :lol:

armand armand intre 2 nu te ploua dar nici bine nu iti e........dar o data nu se simte!bafta la agatat
imi e dor de voi nebunilor

B138ALX 25-11-10 23:23

Re: dictionar de sinonime@@@@
 
Quote:

Originally Posted by rafo_uos (Post 3844713)
Lasa ca daca te agata puteti lua dictionarul sa cititi amandoi :P

RAfo nu e bine mami sa i-a dictionaru k pe urma pierde armand vremea aiurea :))

rafo_uos 27-11-10 02:07

Re: dictionar de sinonime@@@@
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3844900)
RAfo nu e bine mami sa i-a dictionaru k pe urma pierde armand vremea aiurea :))

Adevarat, si mai cunosc persoane carora le vine rau de la mirosul de carte, asa ca armand esti liber sa treci la treaba, nu pierde vremea cu prostii (ex. carti, dictionare, s.a)

armand24 27-11-10 21:39

Re: dictionar de sinonime@@@@
 
Quote:

Originally Posted by rafo_uos (Post 3847863)
Adevarat, si mai cunosc persoane carora le vine rau de la mirosul de carte, asa ca armand esti liber sa treci la treaba, nu pierde vremea cu prostii (ex. carti, dictionare, s.a)

dar se pare ca n-am cu cine :rolleyes2

rafo_uos 29-11-10 00:44

Re: dictionar de sinonime@@@@
 
Quote:

Originally Posted by armand24 (Post 3850167)
dar se pare ca n-am cu cine :rolleyes2

insista......

MegabiT 29-11-10 03:52

re: Danger Toys Club
 
buna dimineatza si bine v-am regasit. ce fac fetele mele dragi ? :)

marty88 30-11-10 00:14

re: Danger Toys Club
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by All4Speed (Post 3822049)
o poza q rapciuga mea :)

facuta la marty la masina :))) trebuie sa cer drepturi de autor k eu am facut poza :P pune poze mai kalumea sa vada lumea

b717alx 01-12-10 17:54

re: Danger Toys Club
 
Marty cand scoatem albastrica pe sosea?

b717alx 01-12-10 18:06

re: Danger Toys Club
 
2 Attachment(s)
:D:D:D

Megabit.jr 01-12-10 18:58

re: Danger Toys Club
 
pff nu imi plac pozele ca nu are parasolaru :)))

b717alx 01-12-10 19:45

re: Danger Toys Club
 
am sa pun si poze cu parasolarul;)

RZW918 04-12-10 13:48

re: Danger Toys Club
 
4 Attachment(s)
si cateva poze cu masinutza mea:D

RZW918 04-12-10 16:02

re: Danger Toys Club
 
6 Attachment(s)
si cateva poze cu masina lu' Mirel

b717alx 04-12-10 17:49

re: Danger Toys Club
 
nu prea iti plac numerele pe masina:P

MIREL7200 04-12-10 19:21

re: Danger Toys Club
 
pai da... ca nu se potriveste culoarea numerelor cu masina:D:lol:

b717alx 05-12-10 02:56

re: Danger Toys Club
 
Bun asa schimbam culoarea:P

All4Speed 05-12-10 09:14

re: Danger Toys Club
 
la numere sau la mashina...? :)):twisted:

jacks.pit 05-12-10 09:38

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3811988)
O parte din membrii

salutare alll!!! eu sun nou pe acest site. as avea si eu cateva intrebari in legatura cu un turbo pe o mazda 323 din 96' cu motor 1.3 16 valve!daca e posibil sa imi pun si in ce conditi!!!! astept rasunsul vostru!

B138ALX 05-12-10 14:57

re: Danger Toys Club
 
salut cel mai bine iti recomandam un prieten (horia)flpper fanatik el este in stare sa iti dea un raspuns laintrebarile tale multumim frumos

flipper 06-12-10 00:54

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by jacks.pit (Post 3871429)
salutare alll!!! eu sun nou pe acest site. as avea si eu cateva intrebari in legatura cu un turbo pe o mazda 323 din 96' cu motor 1.3 16 valve!daca e posibil sa imi pun si in ce conditi!!!! astept rasunsul vostru!

Ti-am lasat PM. Totusi am o nedumerire, poate ma luminezi....cum naiba ai postat tocmai aici si nu in alta parte, mai ales ca asta a fost primul post? Mi se pare destul de ciudat, deoarece sunt alte sectiuni unde ai fi putut pune aceasta intrebare (sectiunea MAZDA, este una din ele). Parerea mea este ca cineva vrea sa faca katerinka, sau mai stiu eu ce.....demonstreaza-mi contrariul.

b717alx 06-12-10 05:04

re: Danger Toys Club
 
La ce vrea el :P

MegabiT 06-12-10 19:37

re: Danger Toys Club
 
ce avem noi aici ??

Dadutu 06-12-10 19:39

re: Danger Toys Club
 
cam "sarac" clubul vostru.:rolleyes2

B138ALX 06-12-10 19:46

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by Dadutu (Post 3876069)
cam "sarac" clubul vostru.:rolleyes2

fama sa inteleg....sarac in ce ?????????

Dadutu 06-12-10 19:49

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3876081)
fama sa inteleg....sarac in ce ?????????

pai nu prea aveti activitate:rolleyes2

B138ALX 06-12-10 19:53

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by Dadutu (Post 3876085)
pai nu prea aveti activitate:rolleyes2

Chiar daca am avea sau nu activitatea,nu cred ca sunt obligata sa postez pe forum toate discutile si aberatile care ne trec prin cap,mi se pare normal ca pe acest forum sa prezentam lucrurile esentiale si importante pentru acest club!

flipper 07-12-10 01:18

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by Dadutu (Post 3876085)
pai nu prea aveti activitate:rolleyes2

Ce activitate ar trebui sa aiba un club in acest sezon dupa tine?

Dadutu 07-12-10 12:00

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by flipper (Post 3877020)
Ce activitate ar trebui sa aiba un club in acest sezon dupa tine?

in mintea mea prin activitate ma refer la un meet ceva,o intalnire a tuturor membrilor in care sa se mai discute una ,alta despre masina fiecaruia.

NXdev 07-12-10 12:07

re: Danger Toys Club
 
Ei se intalnesc, dar nu posteaza...am fost amandoua cluburile la o mica intalnire.

B138ALX 07-12-10 15:57

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by Dadutu (Post 3877774)
in mintea mea prin activitate ma refer la un meet ceva,o intalnire a tuturor membrilor in care sa se mai discute una ,alta despre masina fiecaruia.

acum la modul cel mai serios nu vrei sa postez si cand ne vedem,unde si ce se discuta :))
sau cel mai bine tin sedinta on line ca poate asa mai ma corectezi si pe mine daca gresesc undeva:))

b717alx 07-12-10 16:15

re: Danger Toys Club
 
dragule ce legatura are saracia unui club cu activitatea. daca la tine activitate inseamana o simpla intalnire si doar a discuta despre ceva este problema ta, crede-ma ca avem activitate mai mult sau mai putin iar acum nu prea ne ajuta vremea pentru activitati . revenind la saracie cum spui tu poate nu toata lumea vrea sa isi arate masina pe forum te-ai gandit la asta? Ps gandeste de 2 ori inainte sa postezi ceva;)

All4Speed 07-12-10 16:19

re: Danger Toys Club
 
va salut .. ne intalnim .. foarte des asta nu este important pt acest forum.. esentialul sunt membrii noi si alte discuti aduse cu alte cluburi ... iti multumim pentru post

raluca321 10-12-10 14:30

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by All4Speed (Post 3878349)
va salut .. ne intalnim .. foarte des asta nu este important pt acest forum.. esentialul sunt membrii noi si alte discuti aduse cu alte cluburi ... iti multumim pentru post

va intalniti si o frecati aiurea....:rolleyes2,sunteti foaaaaarte "tari"!!!!:lol:

B138ALX 10-12-10 18:23

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by raluca321 (Post 3885807)
va intalniti si o frecati aiurea....:rolleyes2,sunteti foaaaaarte "tari"!!!!:lol:

Da scumpo foarte adevarat asa este ne intalnim si o frecam aiurea in sezonu asta rece......dar asa cum spui u "o frecati aiurea"totsi la noi se vad rezultatele finale......nu k la prieteni tai:tuning obligatoriu........:folie pe geamuri si tipsul de la toba finala adaugat:)
Apropo mai esti si la primult post........pe bune raluca pune mana invata mamy ca ai bacu pe urma poate vrei sa iti iei si permisu ...........si poti iesi la o samanta linistita la capat.......

flipper 11-12-10 02:06

re: Danger Toys Club
 
Mai oameni buni, sincer sunteti penibili, de ce nu postati cu numele voastre, nu sa va apucati sa creati acum useri fantoma pe acest forum. Serios acum, nu aveti altceva mai bun de facut decat sa postati aici. Toate cluburile la inceput au fost mici si pentru ei a fost o joaca de copii, numai ca pe vremuri nu erau atatia ipocrizi care sa faca pe inteligentii, desi au un singur neuron in capatana si ala terminat deoarece se loveste tot timpul cu capul de pereti. LASATI OAMENII IN PACE, NU MAI FACETI POSTURI INUTILE.

raluca321 11-12-10 16:16

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3886407)
Da scumpo foarte adevarat asa este ne intalnim si o frecam aiurea in sezonu asta rece......dar asa cum spui u "o frecati aiurea"totsi la noi se vad rezultatele finale......nu k la prieteni tai:tuning obligatoriu........:folie pe geamuri si tipsul de la toba finala adaugat:)
Apropo mai esti si la primult post........pe bune raluca pune mana invata mamy ca ai bacu pe urma poate vrei sa iti iei si permisu ...........si poti iesi la o samanta linistita la capat.......

stai linistita ca nu sunt prieteni mei:rolleyes2,saraca de tine...app stai cam prost si cu memoria si cu vederea...am trecut deja de bac,ce rezultate????:shock:....am vazut:rolleyes2 aveti niste masini de nota 10 invers...la voi se intra pe baza de ochelari sau cum?...nu ma lua pe mine cu"scumpo,mami" ca nu ne permitem,sincer nu stau sa intru aqm in polemica cu "toti"...asta e parerea mea mi.am expus.o ,dak va deranjeaza inseamna ca asa e...oricum carutele mereu vor exista;)


All times are GMT +2. The time now is 19:39.

- Copyright 2026 4Tuning