![]() |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Unde scrii dedesupt dai pe manage attachments :):):):):)
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
suspensia sport cat mai joasa,jantele cu buza poate niste style 5 si la vara te plimbi de placere :P
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
1 Attachment(s)
uite poze
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
Credeai ca i-am recomandat sa dea cu pensula triplele?:):):):) Cum i-am spus eu sa faca ii pot iesi cat de inchis la culoare vrea ( oricum mult mai deschis decat ai facut tu) |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
la 2 maini e transparent ,la 3-4 direct negru :))
in fine daca tie iti place asa e ok...oricum nu te bucura inca ca nu ai avut probleme cu politia |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Si in norvegia da cineva bani pe asa ceva ? Stickere-ele de pe capota cred ca ii dubleaza valoarea :rolleyes2
In fine, intr-o tara unde intemperirile sunt la tot pasul ma mir ca nu te-a lovit cineva din spate. |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
Ce faruri ai valica ? pleoape de E46 compact? Dar bara fata? Dar codita de rechin? Frumos frumos imi place mult... de ce nu deschizi topic la masina? ca ar fi tare pacat sa o vinzi si sa nu ii faci topic:) |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
@Valica - mersi mult de sfat.(in legatura cu spray-ul fumuriu)
- felicitari pentru masini. :) @Maniak - ai dreptate in legatura cu "transparenta".mi se par si mie foarte inchise si mi-e ca nu o sa mai franeze cei din spatele meu. :)) si am sa ma trezesc cu ei pe bancheta din spate. :P Va multumesc tuturor.Mai astept putin caldura sa ma pot apuca de masina. :) |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
Oricum cel mai bun sfat posibil e sa iti cumperi semnale de M... iar daca nu sunt bani momentan ar arata mult mai bine sa vopsesti DOAR partea cu semnalizarea portocalie si mersul inapoi alb sa le faci negre sau cel mai ideal fumuriu.. smoked mai pe la tara:):):) |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
spray-ul ala mi se pare o tampenie
mai bine colant fumuriu..... nu este inchis deloc la culoare... simplu de pus..simplu de dat jos in caz ca te plictisesti/ nu-ti place.... |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
salut, imi poti spune ce consum ai la ea ?
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Pai ..
* In oras: 10-11 % * Afara: 7-8 % ASTA E CONSUMUL CAND E PE "E" (economic).Dar cand e pe sport nu stiu. :D:)) Am facut BACAU - BUCURESTI cu ea cu 230 Ron. Sunt multumit. |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
MASINA E DE VANZARE!
Telefon: 0756163398 |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Am uitat sa mentionez ca accept variante cu Mercedes CLK sau cu BMW seria 3 coupe.
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
La pretul de ??? :)
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
3 Attachment(s)
Salutare! Revin sa postez pe thread pentru ca m-am gandit sa pastrez masina,asa ca m-am apucat sa "bag cativa banuti in ea" .Cateva piese ... o sa mai urmeze cateva.
Recent am inmatriculat masina pe Bacau,am scapat de numerele de Valcea. :D ,cum am trecut cu masina pe la R.A.R am intalnit cateva "problemute" ,in legatura cu jantele de pe ea ,nu sunt prevazute in constructia masinii asa ca mi-au dat respins la ele.Deci nu mi le-au omologat in carte. Acum sunt nevoit sa dau jantele .. cu tot cu cauciucuri. (225/40 ZR18 ) Accept jante pe 16" sau pe 17" . Cateva poze mai recente :) |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
masina e frumoasa foc , succes cu ea , parca ar merge alte stopuri , sau sa le faci negre (appo se vede stopu pe frana sau semnalu dar nu la fel de puternic) si niste pleoape peste faruri sau un badboy :P mai accentuat
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Mersi mult de apreciere. :D
Stii cum e .. Toate la timpul lor. :) |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Quote:
stiu cum e , or sa fie si alea :P astept noutati pe viitor |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Şi la ce jante te gāndeşti să pui īn locul celor de acum? La un kit M nu te gāndeşti, ar da bine pe roşul ăsta?:peace:
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
Vreau sa imi pun ceva pe 16" sau pe 17" .. Brock-uri B2.
Acum sa ii schimb ce mai am de schimbat la ea,pe urma urmeaza rulmentii spate si un set complet de telescoape si arcuri sport si .. folierea.Cam atat,mai tarziu sper sa "ii schimb look-ul putin" . :) |
Re: E36 - HellRot Cabrio.
1 Attachment(s)
Jante .. ceva de genu' . :D
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
sunt simpatice rotile :P
|
Re: E36 - HellRot Cabrio.
frumosc cabrioletul si ingrijit, si eu zic ca pe E36 dau ft. bine jantele cu buza, mai putin cele in cu multe spite, acum sunt si eu in cautarea unei perechi potrivite, bafta cu masina pe viitor ;)
vladigrec |
| All times are GMT +2. The time now is 04:40. |
- Copyright 2026 4Tuning