Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006 (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/21593-off-road-etapa-cj-06-06-2006-a.html)

Jimny 24-08-06 22:12

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
ha ha!!!cine vorbeste de accidente...mai am mult pana sa te ajung pe tine...si nu se poate numi accident ce am avut eu ...a fost doar o tamponare...:D

CJ-86-UHE 24-08-06 22:17

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
[QUOTE=Jimny;531283]ha ha!!!cine vorbeste de accidente...mai am mult pana sa te ajung pe tine...si nu se poate numi accident ce am avut eu ...a fost doar o tamponare...:D[/QUOT

Scuze off-topicul...dar numai unul a fost provocat din vina mea.Masina mea imi aduce ghinion.Tre' schimbata, si asta in curand;-)

DoDo_Dorin 26-08-06 22:28

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
stiu masina eram masina cu folie pe ea sa nu se zgarie no offence da asa mi-o aduc aminte :P

Jimny 30-08-06 19:53

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
mda...o fost desteapta ideea cu folia,s-o zgariat numai jumate de masina:( da data viitoare pun folie pe toata

sandrei 30-08-06 21:51

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by CJ-86-UHE (Post 522096)
suzuky ala negru cu gri..era o tipa cu taso cu el...cu nr de leasing

deci sa intelegem ca userul Jimny e fata? :baby: :blink: :giggle: :chuckel:

smoke 30-08-06 22:00

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
ar fi ceva... creca oricum le numaram pe degete.. fetele pe forum :)

CJ-01-WOB 30-08-06 22:06

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
bai shakalilor da mult v-o trebuit sa va prindetzi! chiar ma miram ca nu apar comentarii de genul :) ca am urmarit demult:D
Hai la combinat cu voi!!8)

CJ-86-UHE 30-08-06 22:43

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by sandrei (Post 537434)
deci sa intelegem ca userul Jimny e fata? :baby: :blink: :giggle: :chuckel:

da, andrei, e o fata

sandrei 30-08-06 23:29

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
ne mutam atunci la sectiunea chat asta e pt ea :oops: :bunch: :eyebrow: :mrhappy: :baby: :clap: :hug: :dribble:

Piry 31-08-06 08:48

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
disperatilor ;) aa....offtopic? sterg mai tarziu dupa ce presupun eu ca a vazut jimny ce ati scris ca e offtopic clar...ca daca nu dupa aia veniti "this forum is a mess bla bla yada yada yada" ;)

smoke 31-08-06 09:27

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
e fun ma.. lasa... ca ase mai e ceva activitate pe forum.. sterge injuraturi.. si prostii abearante.. astea is intrebari si dileme la ''subiecte feminine'' :)))

Jimny 31-08-06 11:18

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
da stati linistiti k nu-s dinaia care se zvarcoleste pe masini ...mie imi place sa le conduc ;)

DoDo_Dorin 31-08-06 13:42

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
imi aduc aminte masinutza bine acuma nu stiu cred ca pt distractie ai participat .... am un dvd din grecia de anu asta sa vezi acolo ce modificari o adus aia la vitara ca era de 3 ori mai inalta masina ..... daca te intereseaza ... contact me

DaNuTzU' 31-08-06 22:18

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
Jimny s-a facut da-mi id tau de mess mai povestim si te las sa conduci masina pana te saturi.......:)) daca toti se baga in seama hop si eu:))

CJ-01-WOB 31-08-06 22:19

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
Revenitzi la topik ca va .£$"%". de va ia ... £"$%"£%...pe toti :))

DoDo_Dorin 31-08-06 23:44

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
eu nu vreau nici id-u nici nik ma va dati cu firma in cap cu afirmatii de genu ala .....

Jimny 31-08-06 23:53

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
esti curajos mai Danutz sa-ti dai asa masina!!!
gata cu offtopicu...idu meu ii patri145

CJ-01-WOB 01-09-06 00:08

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
1 Attachment(s)
baieti ! sa fiti respectuosi cu Patricia si sa nu aud de mitocanisme !
Bine ai venit Si te asteptam sa postezi cat de mult , cat de des , si cat de multa CALITATE in posturile tale


fata de nota 10!

pir .. fa ordine daca ai timp si kef!
poza de la Street Devils :!:

Piry 01-09-06 09:37

Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
 
lingailor :) patricia mare greseala ca ti-ai dat id-ul acuma vezi numa cati o sa intre pe "felie" :lol: oricum...eu nu ma ascund si recunosc ca si eu is faptas cu voi....suntem toti tovarasi si daca vom fi prinsi vom face toti aceasi puscarie.

incat despre ordine, mai WOB, evenimentul a trecut, DODO a pus o MULTIME (vreo 20) de poze :| TOPIC INCHIS

daca vrei sa discutati discutii discutabile, discutati la CHAT, va iubesc.....elevii mei ;)


All times are GMT +2. The time now is 12:10.

- Copyright 2026 4Tuning