![]() |
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
Ce sa fac man... inainte de revelion... la cta.... :D am zis sa le pun... ca nu pot face in fiecare saptamana poze.... :))
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
un om cu maaaare caracter pentru o masina mica :oops:
|
Re: Albastrita un TICO plin de surprize
SE POATE INCHIDE !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:40. |
- Copyright 2026 4Tuning