![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Frumoasa colectie!:shock:
|
re: E46 - TM 77 EEE
10x kox pt. poza :D m'am gandit dimineata sa-ti zic... dar era si frig ma si grabeam.. dar vad ca ai avut tu grija :D
lipsea un combi si un compact :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Hehe boierie la voi acolo ... lipseste si un M :rolleyes2 ... Ce frumos se vede pe capota Power Dome-ul :P hehe.... frumoase toate 3 felicitari si promit ca va vizitez in viitorul apropiat , nu stiu exact cand ... sa facem halimai :P |
re: E46 - TM 77 EEE
ce bine da bara de america. bafta cu masina caius
|
re: E46 - TM 77 EEE
superba:) te trageau in jos jantele caius:))
|
re: E46 - TM 77 EEE
se intampla tuning ..
|
re: E46 - TM 77 EEE
riscurile meseriei 8) ... o sa vina si ele la un moment dat, cireasa de pe tort nu ? :))
Jante frumoase au baietii de la TM ... o sa va fac o vizita sa-mi pregatiti si mie ceva frumos si pe 19" neaparat si cu un J nesimtit :P ... se rezolva sefu ? |
re: E46 - TM 77 EEE
as avea eu ceva pt. tine .. pe 20 ... 10.5 spatele :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
4 Attachment(s)
hop si eu, pe 20 negre aprope noi cu buze de inox, 8.5j cu 10 cu gume cu tot... au fost pe m3 :D ca al tau :> 800e OROBICA editie limitata
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Asa nebunie ?? frumoase jantele lui Calin daca nu ma insel ... Le vreau eu sigur 100 % cum facem ? ca sa mi le rezervi , fac o vizita la Western ? sau ... ? Vin sapt viitoare la voi defapt weekend-ul care vine ... si promit sa fie show mare .. App nu mai intra in banii aia eleronul macar ? :D sa nu zic bara spate si difuzoru si mai puneam eu ceva ? :)) glumesc... App as avea nevoie de cele mentionate mai sus sau ceva tare pt M .. ca daca tot vin si bag o galagie de benzina :)) macar sa se merite pt masinuta , saracuta ca ea le trage, eu ma imbat cu voi cand vin si ea nu simte nimic :)) |
re: E46 - TM 77 EEE
Ricardinho ..da un semn cand ajungi pe aici ....
intre timp au ajuns si pragurile de m3 :D urmeaza jantele , evacuarea .. si dupaia la vopsit cu ea! pam pam |
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
:paper:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Bravo ma, felicitari pt achizitii :lol: Ce reaq mai faci?
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
da ... sa porneasca toate alarmele la sfert de cheie :D :D ... glumesc, nu vreau asa ceva...
saptamana viitoare schimb bratele, tot ce tine de articulatie, suspensia .. tot sa termin cu "tehnicu" ca nu o mai suport... si dupaia trecem la estetic, intre timp mai comand una alta cum pot.. |
re: E46 - TM 77 EEE
ce iti mai place cabrio ;)
|
re: E46 - TM 77 EEE
salut colgeu frumos e46 ci sa ai noroc la el si la cati mai multi km parcursi fara incidente apropo cati cp ai sub capota?si eu am un e46 320d 150cp
|
re: E46 - TM 77 EEE
fabrica zice 231cp stock... ramane de vazut cati mai sunt alive :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
mai suferi ma mult ? :lol: Auzi si tu fitze, cabrio iarna =)) ai zis ca imi zici si mie de caucioacele alea :cry:
|
re: E46 - TM 77 EEE
nu mai stiu ce "cauciuce" ... vb
|
re: E46 - TM 77 EEE
bosss de bossssss nimic nu se mai aude.tuning ?!! ceva?!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
suspansul e maxim aici :))
asteptam cu interes perversa de pe tg ocna =)) |
re: E46 - TM 77 EEE
kox_24 ... sa se opreasca ploaia asta si sunt prezent la tine...
sa-mi fac putin de cap cu rola aia ... EuNuAltul ... ehh nu e nimic wow.... doar ma chinui putin sa-l readuc la viata.. sa pun piesele in ordine :lol: e un mic puzzle. |
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
cateva.... vreo 3 asa...
|
re: E46 - TM 77 EEE
power dome-u ala isi face toti banii ;)
|
re: E46 - TM 77 EEE
Imi plac jantele :D!
|
re: E46 - TM 77 EEE
quze .. dupa sarbatori urc si celelalte piese achizitionate :D
sax .. arata ok, e loc de mai bine :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Boss de ce nu o decapotezi ? Care mai e farmecu ? :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Misto masina ma, pacat ca e pe serii :cry:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Foarte frumoasa.
Cat te-a dus capota ?? |
re: E46 - TM 77 EEE
RoByNeT am sudat prelata ca sa trec iarna ... :D
sprinter .. ssst... nu da din casa. C_kst ... cu vopsit cu tot.. undeva la 300e |
re: E46 - TM 77 EEE
Sper la vara sa te chinui sa bagi o coala a4 intre aripa si guma cam asta iti doresc sry...
|
re: E46 - TM 77 EEE
caiusee..asta e aia de a fost sedan?:))
spor la lucru , imi place ce vad:)) :hug::hug: |
re: E46 - TM 77 EEE
Frumos frumos....sa iti traiasca :)
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
ma caius nu ti-e dor de pisica ce-ai avut-o inainte de e46-le asta ? aia cu nr de sb ... ?:lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
* quze ... saru'mana :D
* myky .. fratele meu sudic, ms ! * Maniak22 ... ms! * PAKE .. ramane valabila oferta ce am discutat'o pe privat? da un semn!! si da, sunt de iarna doar ca au gume de vara :lol: * SB09HMM ... asa si asa.. dar mai mult, nu prea. am alte planuri si filme momentan si am cam uitat'o. Sarbatorii fericite la toata lumea! |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:47. |
- Copyright 2026 4Tuning