Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Wilgax 31-10-10 09:20

re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumoasa colectie!:shock:

Caius TM 31-10-10 10:01

re: E46 - TM 77 EEE
 
10x kox pt. poza :D m'am gandit dimineata sa-ti zic... dar era si frig ma si grabeam.. dar vad ca ai avut tu grija :D
lipsea un combi si un compact :lol:

Ricardinho 31-10-10 11:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3771795)
10x kox pt. poza :D m'am gandit dimineata sa-ti zic... dar era si frig ma si grabeam.. dar vad ca ai avut tu grija :D
lipsea un combi si un compact :lol:




Hehe boierie la voi acolo ... lipseste si un M :rolleyes2 ... Ce frumos se vede pe capota Power Dome-ul :P hehe.... frumoase toate 3 felicitari si promit ca va vizitez in viitorul apropiat , nu stiu exact cand ... sa facem halimai :P

ovidiu89 31-10-10 11:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce bine da bara de america. bafta cu masina caius

SB09HMM 31-10-10 12:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
superba:) te trageau in jos jantele caius:))

plictisit 31-10-10 12:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
se intampla tuning ..

Ricardinho 31-10-10 12:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
riscurile meseriei 8) ... o sa vina si ele la un moment dat, cireasa de pe tort nu ? :))
Jante frumoase au baietii de la TM ... o sa va fac o vizita sa-mi pregatiti si mie ceva frumos si pe 19" neaparat si cu un J nesimtit :P ... se rezolva sefu ?

Caius TM 31-10-10 17:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
as avea eu ceva pt. tine .. pe 20 ... 10.5 spatele :D

TM 77 ADF 31-10-10 21:44

re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
hop si eu, pe 20 negre aprope noi cu buze de inox, 8.5j cu 10 cu gume cu tot... au fost pe m3 :D ca al tau :> 800e OROBICA editie limitata

Bumblebee 31-10-10 23:22

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 3773699)
hop si eu, pe 20 negre aprope noi cu buze de inox, 8.5j cu 10 cu gume cu tot... au fost pe m3 :D ca al tau :> 800e OROBICA editie limitata

Super frumoase dar nu avem drumuri pentru ele , pacat !

liviu tex 31-10-10 23:33

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Bumblebee (Post 3773967)
Super frumoase dar nu avem drumuri pentru ele , pacat !

caius are! ca el merge incet! fitele cer sacrificii,nu poti sa-ti pui jante pe 20' si sa fugi ca plavanu prin bolovani! caius stieee!!:lol:

Ricardinho 01-11-10 02:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 3773699)
hop si eu, pe 20 negre aprope noi cu buze de inox, 8.5j cu 10 cu gume cu tot... au fost pe m3 :D ca al tau :> 800e OROBICA editie limitata


Asa nebunie ?? frumoase jantele lui Calin daca nu ma insel ...
Le vreau eu sigur 100 % cum facem ? ca sa mi le rezervi , fac o vizita la Western ? sau ... ?
Vin sapt viitoare la voi defapt weekend-ul care vine ... si promit sa fie show mare .. App nu mai intra in banii aia eleronul macar ? :D sa nu zic bara spate si difuzoru si mai puneam eu ceva ? :)) glumesc...
App as avea nevoie de cele mentionate mai sus sau ceva tare pt M .. ca daca tot vin si bag o galagie de benzina :)) macar sa se merite pt masinuta , saracuta ca ea le trage, eu ma imbat cu voi cand vin si ea nu simte nimic :))

Caius TM 03-11-10 06:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ricardinho ..da un semn cand ajungi pe aici ....

intre timp au ajuns si pragurile de m3 :D
urmeaza jantele , evacuarea .. si dupaia la vopsit cu ea! pam pam

Caius TM 19-11-10 06:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
:paper:

sprinter 19-11-10 06:56

re: E46 - TM 77 EEE
 
Bravo ma, felicitari pt achizitii :lol: Ce reaq mai faci?

P A K E 19-11-10 07:18

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3824719)
Bravo ma, felicitari pt achizitii :lol: Ce reaq mai faci?

Pune tobe sa fie galagios :lol:

Caius TM 20-11-10 08:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
da ... sa porneasca toate alarmele la sfert de cheie :D :D ... glumesc, nu vreau asa ceva...

saptamana viitoare schimb bratele, tot ce tine de articulatie, suspensia .. tot
sa termin cu "tehnicu" ca nu o mai suport... si dupaia trecem la estetic, intre timp mai comand una alta cum pot..

eqilibruee 21-11-10 16:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce iti mai place cabrio ;)

Adryanbmw 21-11-10 21:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
salut colgeu frumos e46 ci sa ai noroc la el si la cati mai multi km parcursi fara incidente apropo cati cp ai sub capota?si eu am un e46 320d 150cp

Caius TM 22-11-10 10:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
fabrica zice 231cp stock... ramane de vazut cati mai sunt alive :lol:

RoByNeT 22-11-10 10:39

re: E46 - TM 77 EEE
 
mai suferi ma mult ? :lol: Auzi si tu fitze, cabrio iarna =)) ai zis ca imi zici si mie de caucioacele alea :cry:

Caius TM 23-11-10 18:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
nu mai stiu ce "cauciuce" ... vb

kox_24 07-12-10 08:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
bosss de bossssss nimic nu se mai aude.tuning ?!! ceva?!!

EuNuAltul 07-12-10 13:30

re: E46 - TM 77 EEE
 
suspansul e maxim aici :))
asteptam cu interes perversa de pe tg ocna =))

Caius TM 07-12-10 17:56

re: E46 - TM 77 EEE
 
kox_24 ... sa se opreasca ploaia asta si sunt prezent la tine...
sa-mi fac putin de cap cu rola aia ...


EuNuAltul ... ehh nu e nimic wow.... doar ma chinui putin sa-l readuc la viata.. sa pun piesele in ordine :lol:
e un mic puzzle.

Caius TM 22-12-10 10:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
cateva.... vreo 3 asa...

quze 22-12-10 11:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
power dome-u ala isi face toti banii ;)

SAX1987 22-12-10 12:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
Imi plac jantele :D!

Caius TM 22-12-10 12:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
quze .. dupa sarbatori urc si celelalte piese achizitionate :D

sax .. arata ok, e loc de mai bine :D

RoByNeT 22-12-10 13:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
Boss de ce nu o decapotezi ? Care mai e farmecu ? :lol:

sprinter 22-12-10 14:49

re: E46 - TM 77 EEE
 
Misto masina ma, pacat ca e pe serii :cry:

C_kst 22-12-10 14:56

re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte frumoasa.

Cat te-a dus capota ??

Caius TM 22-12-10 23:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
RoByNeT am sudat prelata ca sa trec iarna ... :D


sprinter .. ssst... nu da din casa.


C_kst ... cu vopsit cu tot.. undeva la 300e

quze 23-12-10 08:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
Sper la vara sa te chinui sa bagi o coala a4 intre aripa si guma cam asta iti doresc sry...

myky99 23-12-10 11:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
caiusee..asta e aia de a fost sedan?:))
spor la lucru , imi place ce vad:)) :hug::hug:

Maniak22 23-12-10 14:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumos frumos....sa iti traiasca :)

P A K E 23-12-10 18:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3918730)
cateva.... vreo 3 asa...

Astea cred ca is roatele de iarna, nu? :lol:

SB09HMM 23-12-10 20:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
ma caius nu ti-e dor de pisica ce-ai avut-o inainte de e46-le asta ? aia cu nr de sb ... ?:lol:

Caius TM 23-12-10 23:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
* quze ... saru'mana :D

* myky .. fratele meu sudic, ms !

* Maniak22 ... ms!

* PAKE .. ramane valabila oferta ce am discutat'o pe privat? da un semn!! si da, sunt de iarna doar ca au gume de vara :lol:

* SB09HMM ... asa si asa.. dar mai mult, nu prea. am alte planuri si filme momentan si am cam uitat'o.

Sarbatorii fericite la toata lumea!

P A K E 24-12-10 07:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 3922378)
ma caius nu ti-e dor de pisica ce-ai avut-o inainte de e46-le asta ? aia cu nr de sb ... ?:lol:

O vad eu mereu prin Otopeni... E bine rau masina :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:47.

- Copyright 2026 4Tuning