Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Autorizatie Toba (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/209031-autorizatie-toba.html)

Laptiucu 15-09-10 18:58

Re: Autorizatie Toba
 
Of nu intelegeti ma ... Sunteti toti defecti ... Toba e mostenire din mosi stramosi ... Are valoare sentimentala ... E originala (o va inscrie la retromobil) cum sa o carpeasca?

Si mai e si bonusul ... De cand cu acest mic tuning pe langa sunetul super placut a la REMUS omu nu isi mai strica banii pe odorizante. Are parfum non stop doar cand ii da talpa de talpa si merge parfumul la ceilalti participanti prin trafic. Aia din dambovita trebuie sa ii multumeasca pentru acest mic kcadou de care au parte.

cLAR?! Asa ca hai fara mistouri daca nu stiti despre ce e vorba.

Laptiucu 15-09-10 19:03

Re: Autorizatie Toba
 
ba da vi clar am zis?




Pfu ca ati reusit sa ma enervozati

fares 15-09-10 19:48

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3660398)
"Meştere" fares, ai dat repede report post cānd fiderzen a zis ceva de Dacia şi de Dāmboviţa!
Ai sărit ca ars!
Tu ce cauţi să te iei de olteanul lui julaikos?
Dacă nu ai nici ce mai vagă cu ce se mănāncă mecanica auto sau chestii auto īn general, zic să stai cuminte īn banca ta.

Apropo, tu ai autorizaţie să scrii pe forum?! :lol:

nu imi dai tu autorizatie?Daca tot esti moderator pune mana si sterge topicul ca e a 100 oara cand cer treaba asta...

Alex30 15-09-10 19:56

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by fares (Post 3660534)
nu imi dai tu autorizatie?Daca tot esti moderator pune mana si sterge topicul ca e a 100 oara cand cer treaba asta...

De ce sa il stearga ? Lasa-l asa ca poate mai au si altii nevoie de autorizatie la toba :)))

fares 15-09-10 20:01

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3660550)
De ce sa il stearga ? Lasa-l asa ca poate mai au si altii nevoie de autorizatie la toba :)))

frate..deci asta e ultimul post al meu pe topicul asta.

Laptiucu 15-09-10 20:42

Re: Autorizatie Toba
 
alex ... Autorizatie de toba sport la o toba sparta ... Nu orice autorizatie :p

dexter_20 15-09-10 21:55

Re: Autorizatie Toba
 
Poate iti e de ajutor. Eu mi-am cumparat o asemenea autorizatie de la magazinul unde au produse la pret unic de 3.8 lei. Acum sincer....chiar crezi ca vinde un producator DOAR autorizatia???? Ai trei variante: repari toba veche, iti una noua stock sau...cauti variante mai scumpe cu omologare TUV cu care ai putea sa speri sa ti-o recunoasca RAR-ul.

DEVIL's Style 15-09-10 22:24

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by dexter_20 (Post 3660842)
Poate iti e de ajutor. Eu mi-am cumparat o asemenea autorizatie de la magazinul unde au produse la pret unic de 3.8 lei. Acum sincer....chiar crezi ca vinde un producator DOAR autorizatia???? Ai trei variante: repari toba veche, iti una noua stock sau...cauti variante mai scumpe cu omologare TUV cu care ai putea sa speri sa ti-o recunoasca RAR-ul.


Tu visezi ... vestea proasta e ca RAR nu recunoaste nimic ca produs aftermarket omologat TUV [ ceea ce mi se pare o idiotenie , tinand cont de faptul ca suntem in UE ]

Evoluzione 15-09-10 22:48

Re: Autorizatie Toba
 
1 Attachment(s)
Nah ca-ti dau cadou una standard, din partea comunitatii. Trebuie doar sa completezi acolo unde mai trebuie 8)

Sasha 16-09-10 10:52

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by fares (Post 3660562)
frate..deci asta e ultimul post al meu pe topicul asta.

dar de ce frate?:(

22VIN 16-09-10 10:58

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 3661671)
dar de ce frate?:(

s-a supy lau:cry::cry:

boy_wonder 16-09-10 11:52

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by Evoluzione (Post 3660993)
Nah ca-ti dau cadou una standard, din partea comunitatii. Trebuie doar sa completezi acolo unde mai trebuie 8)

http://www.luxury4play.com/images/l4p/smilies/clap.gif http://www.luxury4play.com/images/l4p/smilies/clap.gif http://www.luxury4play.com/images/l4p/smilies/clap.gif

2BADOPEL 16-09-10 12:40

Re: Autorizatie Toba
 
cat rautate un om care nu stie trebuie ajutat nu trebuie umilit probabil acum voi primi ban pentru comm

Sasha 16-09-10 12:45

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by 2BADOPEL (Post 3661922)
cat rautate un om care nu stie trebuie ajutat nu trebuie umilit probabil acum voi primi ban pentru comm

si postul tau ii e de mare ajutor ce-i drept, iti multumesc eu in locul lui ^:)^

TwentyOne 16-09-10 15:11

Re: Autorizatie Toba
 
Quote:

Originally Posted by 2BADOPEL (Post 3661922)
cat rautate un om care nu stie trebuie ajutat nu trebuie umilit probabil acum voi primi ban pentru comm

Tie ti se pare normal ca un om la 19 , cu permis auto, sa puna o astfel de intrebare?


Quote:

Originally Posted by fares (Post 3659205)
De unde pot cumpara autorizatie pentru toba sport(eu am toba sparta)suna ca una sport.si as vrea o autorizatie.daca stie cineva de unde se poate cumpara astept un raspuns.O zi buna


bmwm5 16-09-10 15:44

Re: Autorizatie Toba
 
toata discutia asta e CEA MAI BUNA RECLAMA LA IARBA EVER!!!

2BADOPEL 21-09-10 12:09

Re: Autorizatie Toba
 
bine ca sunteti nascuti invatati


All times are GMT +2. The time now is 03:11.

- Copyright 2026 4Tuning