Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   M3-uri ft tari ! (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/20878-m3-uri-ft-tari.html)

Alex_55 01-12-06 14:59

Re: M3-uri ft tari !
 
am vazut ca ti-au pus angel eyes-urile :D foarte frumos si scrisul pe care l-ai pus ;) bravo

EvLSant0S 05-12-06 15:51

Re: M3-uri ft tari !
 
4 Attachment(s)
ptr mine asta e un m3 ft. tare... :)

ma bucur ca am apucat sa-l pozam :D

Alex_55 05-12-06 17:57

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
o poza f tare (nu este modificata)

MKE 06-12-06 23:07

Re: M3-uri ft tari !
 
7 Attachment(s)
M3-uri ft. tari !

road_runner 07-12-06 13:08

Re: M3-uri ft tari !
 
3 Attachment(s)
///M Power

WHUDAFXUP 19-12-06 06:53

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by madskilz (Post 644311)
Sa fie oare ///M3 Hamman ? Sa fie oare din RO? Asa fel? Asa stil? Asa sunet? Asa BMW ? 8) (ps: ea(masina) e posesoarea 'devil' eyes-urilor de la mine de la semnatura )



si on topic cateva poze :


Europrojektz in Romania ?

Skillzu 19-12-06 11:49

Re: M3-uri ft tari !
 
nu,in nici un caz.din pacate.baietii sunt consacrati pe us.right?
doar ca m3-ul pastreaza stilul europrojektz.si mie mi-a placut cum da.cine nu trece prin thread-ul asta nu stie ce se afla la semnatura :rolleyes2 ;)

ps:bine ai venit pe la noi.nu aveam idee ca esti roman :D

WHUDAFXUP 19-12-06 16:54

Re: M3-uri ft tari !
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by madskilz (Post 667042)
nu,in nici un caz.din pacate.baietii sunt consacrati pe us.right?
doar ca m3-ul pastreaza stilul europrojektz.si mie mi-a placut cum da.cine nu trece prin thread-ul asta nu stie ce se afla la semnatura :rolleyes2 ;)

ps:bine ai venit pe la noi.nu aveam idee ca esti roman :D

Nu chiar, mai nou sunt si in Belgia. Pmmeke de pe E46Fanatics.com e directorul penru Europrojektz Belgium parca.

O sa pun si eu poze cu a mea cand e gata, ce vezi in semnatura e o poza foarte veche. Sper sa va placa.

Pana atunci va las in compania uneia dintre cele mai frumoase modele E46 (non M). Un prieten de-al meu de aici din Miami (el e membru EP).

Enjoy !

Razvan

mihai88 19-12-06 17:04

Re: M3-uri ft tari !
 
nice,verry nice

fa si tu un thread cu a ta la sectiunea "masina mea"(indiferent de starea in care e ).......


salut

WHUDAFXUP 19-12-06 18:09

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by mihai88 (Post 667509)
nice,verry nice

fa si tu un thread cu a ta la sectiunea "masina mea"(indiferent de starea in care e ).......


salut

Ok, mai spre seara (la mine), o sa pun aici link.

Tataee_^ 19-12-06 18:19

Re: M3-uri ft tari !
 
Prea tare masina de sus :peace:

Skillzu 19-12-06 18:30

Re: M3-uri ft tari !
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by WHUDAFXUP (Post 667495)
Nu chiar, mai nou sunt si in Belgia. Pmmeke de pe E46Fanatics.com e directorul penru Europrojektz Belgium parca.

O sa pun si eu poze cu a mea cand e gata, ce vezi in semnatura e o poza foarte veche. Sper sa va placa.

Pana atunci va las in compania uneia dintre cele mai frumoase modele E46 (non M). Un prieten de-al meu de aici din Miami (el e membru EP).

Enjoy !

Razvan

cu adevarat unul dintre cele mai frumoase e46.nu numai non M.

abia astept sa o vad si pe a ta.nu am intrat pe forum la voi de ceva timp.imi place mult ca toate sunt super clean.nu se fac in spatele blocului ca majoritatea de pe aici.e si vorba de bani,ca nu oricine isi permite o capota gtr sau un portbagaj csl etc etc

Duruselu 19-12-06 20:14

Re: M3-uri ft tari !
 
3 Attachment(s)
superb m3-ul ... no coment..
hai ca pun si eu cateva ..

WHUDAFXUP 19-12-06 20:21

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
Le aveam si pe alea :) O sa vorbesc cu el zilele astea (proprietarul masinii de mai sus) sa facem un photoshoot cu a mea. El se pricepe la photography, dupa cum vezi :)

Pana atunci uite unde de pe telefonul mobil.

PS: Am vazut ceva M3-uri E46 modificate in RO. Unul in Oradea la un car-show acuma vre-o 2 ani, negru, cu jante Antera, Hamann airbox si lambo-style doors. Mai unul in Timisoara, Phoenix Yellow cu kit Hamann. In rest tot ce am vazut au fost stock.

WHUDAFXUP 20-12-06 16:01

Re: M3-uri ft tari !
 
Poftim:

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...648#post668648

b_m_r_02 20-12-06 17:25

Re: M3-uri ft tari !
 
10 Attachment(s)
M3-uri ft tari !

b_m_r_02 20-12-06 17:40

Re: M3-uri ft tari !
 
10 Attachment(s)
Re: M3-uri ft tari !

WHUDAFXUP 20-12-06 22:04

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by b_m_r_02 (Post 668755)
M3-uri ft tari !

Poza Nr.1 e photoshop (o aveam la un moment dat wallpaper :D ) iar poza Nr.6 e un seria 3 normal.

® Al3cS ® 20-12-06 22:48

Re: M3-uri ft tari !
 
Am si eu o intrebare ... avem voie sa postam poze de pe net ?

® Al3cS ® 20-12-06 22:59

Re: M3-uri ft tari !
 
30 Attachment(s)
Am venit si eu cu niste poze ... cam urate... da ce sa faci ... asta este :twisted:

WHUDAFXUP 20-12-06 23:32

Re: M3-uri ft tari !
 
Faimosul "Chrome M3" al lui M3NTAL. Saraca masina, multi bani bagati in ea pentru nimica. Posesorul masinii a incredintat-o unei firme de tuning din California (cred), pentru un Supercharger install. Idiotii de la firma respectiva au parcat masina in spatele unitatii, unde a stat neacoperita pentru o perioada foarte lunga, uitand de ea. Dupa luni de zile vopseaua s-a transformat intr-un "galben", pasarile si-au facut treaba pe ea, etc etc. Ultima oara cand am auzit ceva de la el se pregatea sa dea in judecata firma respectiva (care nici vorba sa instalese un supercharger kit pe ea).

Skillzu 20-12-06 23:56

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by ® Al3cS ® (Post 669337)
Am venit si eu cu niste poze ... cam urate... da ce sa faci ... asta este :twisted:

prima poza: capota,clipsurile,pleoapele,parca jantele si aripile sunt photoshop.

chrome m3-tare masina....e ceva special,dar nu mi-as fi facut masina crom....no way jose....macar omul are o masina care o stie toata lumea.:-)

WHUDAFXUP 21-12-06 06:44

Re: M3-uri ft tari !
 
2 Attachment(s)
:arrow: Un tip din Suedia

® Al3cS ® 21-12-06 08:40

Re: M3-uri ft tari !
 
Si totusi de ce a bagat el atatia bani in masina aia ?? ? K din cate stiu yo nu ai voie sa circuli cu ea pe strada :( Daca tot il cunosti da mai multe detalii despre ea (daca stii) citisem pe un site k are 600 si ceva de CP .

WHUDAFXUP 21-12-06 15:54

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by ® Al3cS ® (Post 669653)
Si totusi de ce a bagat el atatia bani in masina aia ?? ? K din cate stiu yo nu ai voie sa circuli cu ea pe strada :( Daca tot il cunosti da mai multe detalii despre ea (daca stii) citisem pe un site k are 600 si ceva de CP .

Nu il cunosc personal, doar de pe forumuri. E un tip din Canada, cu o gramada mare mare de bani. Asta e doar jucaria lui, nu trebuie sa iasa cu ea pe strada, e un sho-car. Pe langa ea mai are un Cayenne, X5 4.8is, 911TT si un Ferrari :lol:

Nici vorba 600hp, cum scriam mai sus, trebuia sa aiba undeva pe la 500hp

® Al3cS ® 22-12-06 16:11

Re: M3-uri ft tari !
 
ooo da ... ce masini :D bv lui ....

Bulbucan 23-12-06 18:19

Re: M3-uri ft tari !
 
adevaraciuni de masini ce sa mai zici...

Donnyro 27-12-06 11:06

Re: M3-uri ft tari !
 
5 Attachment(s)
LooK!!!M3 stock

xizor 28-12-06 15:08

Re: M3-uri ft tari !
 
9 Attachment(s)
alte M3-uri...

WHUDAFXUP 28-12-06 23:24

Re: M3-uri ft tari !
 
^^^ Toti membrii E46FANATICS :peace:

Duruselu 29-12-06 10:13

Re: M3-uri ft tari !
 
8 Attachment(s)
I like this one...

xizor 29-12-06 12:48

Re: M3-uri ft tari !
 
10 Attachment(s)
:arrow::arrow: Alt membru E46fanatics...E36 M3

GolfuletzS 29-12-06 13:05

Re: M3-uri ft tari !
 
foarte tari pozele.. si foarte tare masina .... locuiesti in afara ?

xizor 29-12-06 14:57

Re: M3-uri ft tari !
 
7 Attachment(s)
Nope nu locuiesc in afara. Sunt doar un impatimit al masinilor :-) ..Si sa nu fim offtopic :arrow:

xizor 29-12-06 15:15

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
Si vreau sa il corectez pe Kane. Din cate stiu cel mai puternic M3 din USA este M3-ul turbo de la HPF(**********Freaks) care dezvolta 603cp la roata si 750 la motor. Kitul turbo costa 16.000$. http://www.**********freaks.com/pric...bos/Turbo_Kits

WHUDAFXUP 29-12-06 15:35

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Duruselu (Post 678555)
I like this one...

Masina lui James, sta pe langa mine. E pure show car.

Mihaitza_tdi 29-12-06 22:02

Re: M3-uri ft tari !
 
Intradevar niste masini superbe!!!

dracushorul 30-12-06 14:45

Re: M3-uri ft tari !
 
elegant bmw-u ala alb

Bulbucan 02-01-07 02:35

Re: M3-uri ft tari !
 
lasa ca imi fac si eu RSul la fel de tare k un M3 :)) ui numa...

Bulbucan 02-01-07 02:39

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by NOS_nitros (Post 497543)
merita vazute si astea .....

Cel verde... e bestial...


All times are GMT +2. The time now is 00:49.

- Copyright 2026 4Tuning