![]() |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
7 Attachment(s)
Poze:D
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Bai sunteti nebuni? Ce drq ati patit? Ma Claudiu, ce'ti veni de teai aprins asa tare pe oamenii astia?
p.s. Nu ma lua si pe mine in balon ca stiu ca ai motive 2 la mana. Ghetto Tuning face tuning nu tunning ;) 3 la mana, felicitari participantilor si castigatorilor. |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
amuzant rau de tot...brusc au rasarit din neant tot felul de "criticieni in ale tuninngului"...n-are rost sa reiau subiectul de la capat dar oricum sustin cauza lui ghetto...tu (claudiu) mai ai mult praf de inghitit pana ajungi la nivelul lui mihai;)...
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Video nu mai aveti??
A fost super frum..Baftaa!:X |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Bine punctat !
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Claudiule, nu are rost sa te cobori la mintea lor si sa-ti pierzi timpul postand aici.
Lasa-i sa-si acopere ei tot ce gasesc pe masina,in curand si geamurile ca sa fie cat mai clean. M-am plictisit cat se agita unii ca niste doze de Cola. Sa le uram bafta in continuare tuturor si celor cu masini modificate si celor cu vise de a modifica o masina. Apropo Claudiu, ti-am facut rost de scandurile alea 2. par a fi drepte, sper sa fie bune la ce vrei sa faci. :lol: |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Daca o da'ti in "diverse" si va plictisiti de taste ...call me
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
ps: ironia face ca tu ai postat mai mult p-aici decat cei care sunt subiectul discutiei |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Intra aici e un filmulet http://www.grapheine.com/bombaytv/mo...2b5c2e33c.html
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
dar spre deosebire de altii eu mi-am facut masina sa fie si practica - sa merg cand vreau eu cu ea, sa nu-mi fie frica in fiecare secunda ca daca lovesc si sa arate foarte bine. nu am nevoie de alt eleron pentru viteza, merge si asa. ;) oricum, pana o sa avem niste oameni in masura sa jurizeze masinile 100% mai avem mult. cine a fost la 4tuning fever in navodari stie la ce ma refer, cum jurizau ungurii. la ei,nici jumate din masinile "tunate" care primesc premii acum nu castigau nimic. asa ca pana atunci sa se mutumeasca fiecare cu ce primeste si asta e. ;) |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Vad ca te plictisesti rau ....eu zic sa te "calmezi" pana nu e prea tarziu ....din gluma o dam in diverse si atunci e mai rau
..lasa'i cu "tuningul" lor si vezi'ti de drum ,ca e cel mai bine ... o sa iti povesteasca mai multe Marian KTN |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Ce va place sa va ciocaniti pe "forum" ... de ce nu discutati chestiile astea la fata locului si la momentul potrivit ? Stati sa faceti muschi la degete si sa va scremeti creierul punand la cale noi replici crezand ca aveti ceva de castigat prin asta ...
Am si eu o curiozitate, domnii astia care fac parte din juriu de isi da cu parerea care masina e mai modificata, si mai ales cea mai "frumos" modificata ... datorita caror parametri ajung ei la o decizie ? Cum decid ei care este cea mai ok ? Nu incerc sa fiu ironic, chiar sunt curios sa stiu si eu parametrii astia intr-un mod concret :-) O Duminica placuta tuturor ! ;) |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
Nota explicativa: P.C.R. - Pile Cunostinte Relatii |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
Nu exista nici o fisa de jurizare. Premiile se dau in functie de orasul in care esti, de cat de bun prieten esti cu unu din baietii din juriu. Ultima fisa si ultima jurizare ca lumea am vazut in 2007 la Navodari. De atunci doar texte de genu: I: vi sa-mi jurizezi si mie masina? R: lasa ca o stiu, nu mai vin. |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Eu sa fiu in locul vostru cand as vedea ca se face pe vorbe mi-as lua masina, as parca-o langa restul masinilor normale, as incuia-o si mi-as vedea de treaba mea :)
Chiar nu ma asteptam sa nu existe niste puncte stabilite in jurizare :) ... ce sa mai zic ... panarama, ca la noi nicaieri :-) |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
...sau credeai ca vine la tine cu o foaie de checkboxuri, chestii, coeficienti de punctaj in functie de anumiti factori sau...pe drq frate...subiectivism si nepotism la puterea a 10x. |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
:)) Din fericire/pacate (nu stiu ce sa zic) nu in Romania.
Ma baieti, ce naiba ma ... nu putem ajunge si noi la un grad de calitate in tara asta ? Nu zic ca sunt eu inteligentul, chiar nu vreau sa spun asta ci totusi parca-ti pare rau cand vezi atat de putina organizare ... Daca fisa standard cu parametri de punctaj n-avem, facem :) Right ? Nu de alta dar asa cred eu ca punem punct la certuri si nebunii din astea, asa macar daca lucrurile sunt stabilite concret punct cu punct nu cred va mai avea cineva ceva de comentat :) O seara placuta si poate se ajunge la o intelgere pentru binele tuturor participantilor la astfel de evenimente ;) |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Pai in general se intampla cele enumerate in posturile de mai sus insa exista si exceptii cum spui tu ... doar ca nu e ok faptul ca sunt exceptii, trebuie sa fie obligatoriu peste tot chestia asta pentru o performanta cat mai buna ;)
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
voi nu realizati cat offtopic faceti si cat de mult ati intrat pe aratura.
extreme wheels nu a fost un show bazat pe tuning auto (nu intru in mai multe detalii, cei care au fost prezenti stiu la ce ma refer) iar JURIU EFECTIV NU A EXISTAT, dintr-un motiv simplu... se acorda premiul 1 masinii care aduna "dupa ureche" cele mai multe aplauze din partea publicului. loganul a fost mai popular decat altele, a iesit castigator, asta nu inseamna ca era cea mai tunata sau cea mai grava, deci repet CEA MAI POPULARA. se stia de la bun inceput acest aspect, ca la sfarsit cate o masina din fiecare club se va prezenta in centru si pe rand publicul va aplauda la fiecare masina in parte dupa bunul plac. cei din logan club erau foarte multi la numar, au avut trompete vuvuzele si pocnitori ca la revelion, a fost multa galagie, au castigat, a fost distractie toata lumea s-a simtit bine, nimeni n-a plecat suparat acasa, toti eram prieteni intre noi de la un club la altul s.a.m.d. chiar nu inteleg ce atata polemica pe un subiect gresit. mai ales astia cativa care nici macar n-ati fost acolo si aveti voi pareri si opinii avizate. ps: daca tot s-au terminat pozele si filmuletele existente despre acest eveniment cred ca cel mai indicat ar fi sa se inchida topicul. |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Super FRUMOASĂ culoarea Mihăiţă de pe golfuţ,apreciez cātă muncă ai depus pt. ea urāt să zici "acest tuning a la ţărănoaia" cum se zvoneşte pe aici....Cel mai bine,indiferenţa doare grav...rău de tot...eu nu aş fi răspuns la asemenea flame'uri,nu are rost....īn loc să ne dăm sfaturi bune unul celuilalt stăm şi ne īnţepăm aiurea...nu īnţeleg de unde atāta ură?ăăă?Claudiu poate ei sunt pasionaţi de o categorie de tuning gen *SHOW* si tu poate *DRIFT,DRAG* sau ştiu eu ce....fiecare cu pasiunea lui..nu tre' sa te ca*i īn gusturile oamenilor !Maxim am spusss.....GheTTo m-am dusss =))
P.S. @ Vrem mai multe poze ! |
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
asa se intampla daca lipsesc grei :lol::lol::lol::lol::lol:se cearta lumea.
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
|
Re: Extreme Wheels AFI Palace Cotroceni
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:20. |
- Copyright 2026 4Tuning