Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   E36 - la dezmembrat (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/207639-e36-dezmembrat.html)

daflyer_oradea 20-10-10 16:23

Re: E36 - la dezmembrat
 
up?????....

bennybizonu 20-10-10 16:43

Re: E36 - la dezmembrat
 
salut. Ai arc pe spate partea stanga pentru E 36?

..TheOne.. 25-10-10 17:25

Re: E36 - la dezmembrat
 
Salut Alex Cardanul si DVD-ul ti le iau eu 100% doar suna-ma cand ai timp sa vin sa le vad..te salut

daflyer_oradea 25-10-10 18:28

Re: E36 - la dezmembrat
 
stai linistit ca nu am uitat, doar ca nu am apucat sa te sun...maine,sper

..TheOne.. 25-10-10 22:16

Re: E36 - la dezmembrat
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 3756142)
stai linistit ca nu am uitat, doar ca nu am apucat sa te sun...maine,sper

astept tati..:D

upppppppppp si de la mine!

daflyer_oradea 27-11-10 12:33

Re: E36 - la dezmembrat
 
s-a dat capota, portbagajul si aripile, la pachet, 270 de lei toate...

mai este electroventilatorul si scaunele...

daflyer_oradea 07-12-10 19:51

Re: E36 - la dezmembrat
 
uppp!!
bordul, scaunele si electroventilatorul


All times are GMT +2. The time now is 17:31.

- Copyright 2026 4Tuning