![]() |
Re: E36 - la dezmembrat
up?????....
|
Re: E36 - la dezmembrat
salut. Ai arc pe spate partea stanga pentru E 36?
|
Re: E36 - la dezmembrat
Salut Alex Cardanul si DVD-ul ti le iau eu 100% doar suna-ma cand ai timp sa vin sa le vad..te salut
|
Re: E36 - la dezmembrat
stai linistit ca nu am uitat, doar ca nu am apucat sa te sun...maine,sper
|
Re: E36 - la dezmembrat
Quote:
upppppppppp si de la mine! |
Re: E36 - la dezmembrat
s-a dat capota, portbagajul si aripile, la pachet, 270 de lei toate...
mai este electroventilatorul si scaunele... |
Re: E36 - la dezmembrat
uppp!!
bordul, scaunele si electroventilatorul |
| All times are GMT +2. The time now is 17:31. |
- Copyright 2026 4Tuning