Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning) (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/20574-logan-fitzos-personal-tuning.html)

MKE 21-08-06 18:05

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
8 Attachment(s)
din lateral zici ca e super masina , per total frumusica (nu-mi place spoilerul fata daia e frumusica daca era alt model cine stie :-P)


....totusi sa revenim la mosina baiatului....
....iti mai dau si eu niste idei(desi cred ca multe din pozele de mai jos iti sunt cunoscute) =>....

sandrin 23-08-06 12:53

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
3 Attachment(s)
:arrow:
alte idei

lcg_48 01-10-06 19:41

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
4 Attachment(s)
salut! uite alta idee

Yackone 08-10-06 13:46

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
2 Attachment(s)
kitul de pe cel alb de mm este de vanzare...la 16 mil lei...include spoiler fata spoiler spate praguri pleoape plasa neagra si proiectoare cu angel eyes...si este vopsit alb;)

EvLSant0S 08-10-06 14:16

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Quote:

Originally Posted by lcg_48 (Post 571457)
salut! uite alta idee

e aceiasi idee, ce alta idee ?
e kitu de la pilot de care deja lumea tind sa cred ca s-a plictisit pe logan ..

oricum , felicitari baietilor .. au stiut sa-si vanda marfa..

catutzu 08-10-06 16:48

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
loganul cu numar de Iasi a iesit bine, dar pacat de jenti :d dar are proprietarul timp sa isi achizitioneze :P

Rama_Jupanu 10-10-06 18:33

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Uite ce te sfatuiesc eu: Nu montezi un bodykit pe ea ca in romania cu drumurile noastre e clar sau dc vrei neaparat iati unu dar mic , umbla la suspensie pe spate lasa-o mai jos de cur, geamuri fumurii, jenti cu spite subtiri vopsite in negru, eu as schimba si oglinzile alea sunt oribile, o grila in forma de fagure fara sigla dacia pe ea ca o strici, 2 gurii de aerisire pe capota in parti sau una pe mijloc mai mare, monteaza niste proiectoare si farurile fale bluevision, la performante montarea unui filtru sport, stopurile eu zic sa le lasi ca nu arata urat, si raspunsul la intrebare lu cristy_xxl nu sunt 110 cai sunt 105 dar nici atat nu cred ca sunt cam atat zic eu

c3-mad 17-01-07 21:24

uitate pe youtube si scrie la serch logan camelon .. si cu siguranta vei gasi cel mai frumos logan ..pur si simplu le face pe toate ..ce inseamna sa ai bun gust ..

defapt uite link`u : https://www.youtube.com/watch?v=y5hBMtzaUVg

Boasa 18-01-07 01:13

Am vazut si eu filmuletul. Merita orice aplauze pentru ce a facut la loganul acela.<):)

Am mai vazut un alt filmulet acolo tot cu un logan dar din polonia alb putin modificat, insa avea ceva bestial, husa soferului era misto rau de tot iar in loc de tetira (sau deasupra) era capul criminalului ala din scary movie :)) SUPER TARE!!

Ce parere aveti despre S2000? Tot pe acel site, motorul turat si scartaitul rotilor parca ma duceau in nirvana:P

Co5m1n eXtreme 18-01-07 16:23

sa iti modifici grila de pe fata (calandru) sa ii pui chetii dinalea cromate

o sa arate prea misto am io

Geo_F L G 18-03-08 18:55

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
cred ca ar tebui sa incepi cu bodi kitul!!!!!!!!!!apoi cu interiorul!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 05:32.

- Copyright 2026 4Tuning