![]() |
Quote:
Salut, ms frumos .. Nu renunt la stickere-le de pe geamurile laterale, alea sunt tot farmecul ... Imi pare bine sa aud ca sunt puse de tine si o sa iasa ceva si mai frumos din masina si nu o voi vinde niciodata ... Cand vreau o schimbare, schimb din partea cealalta , vand 335-u vad eu :)) sanatos sa fiu .. Poate ne intalnim candva la un pahar de vorbe :P .. Numai bine Quote:
Quote:
Msmsm , o sa vb cu el poate poate :P Quote:
Il are pe florin * cum ii zici tu pe hi5 * :))))) Tu esti bomboana de pe coliva :)) Ce faci ma nebunica ? Ai reusit cu treaba aia ? hai mai rpd ca vine ala pisica cred :-?? Quote:
Ms frumos de urari ... Legat de dame , m-au prins la * pacanele * vreo 5 dame :)) cu tot cu jokerul :)) si nu mi-au mai dat drumu sa plec de acolo :)) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
bombonica am fost mereu :)))) iar treaba aia...nu a mers....sa vedem ce pot face...!!!iar baiatu cu pisica am vb cu el azi...dar cred ca ma dau pe e30 :)))ma vand |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Merita sa zic dar trebuie investiti bani buni in el sau sa iei unu gata facut smecher costa cat o pisica in stare tipla ... Nu stiu ce sa zic daca e o alegere tocmai buna dar tre sa stii in ce te bagi, nu e usor cu URSACHE :( ... SI interioru lasa de dorit, dupa e36 si e46 cand te sui in el te ia capu mai ales butonu de faza scurta si reglaj lumini interioare zici ca tragi socku :)) glumesc.. Bafta cu alegerea si ne auzim la... :)) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Daca ma lasa actualul propietar promit sa il ajut sa facem din masina asta ce nu am reusit eu sa fac...
Oricum echipa o am formata (baieti talentati si fete frumoase) asa ca nu vad de ce masina asta nu va fi un adevarat ''eye-catcher'' !!!M3 Power!!! :twisted: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
fortza m3 =))))))))))))))))rupe magheru..piata unirii :)))....
ce mai face pestele meu florin ??????mai bea?? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
[QUOTE=Ricardinho;3619873]
Uofff dc imi faceti in ciuda ? P)) heheh ... Atatea j-uri :)) de azi uite m-am trezit devreme, sunt in cautare de jenti :)) si maine sper ca pana poimaine sa am cu ce sa ma laud si eu :)) de nu dorm in ele :)) QUOTE] S-o stapanesti sanatos ! Ce nu-ti place la jantele astea BBS replica ? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
[QUOTE=andreiwtw;3636622]
Quote:
Nu am zis neaparat ca nu imi plac jentile Andrei, dar mi-as dori altceva si eu altceva fitza cu j mare pe spate, alt impact vizual si alta stabilitate sa zicem ... poate si performanta daca gasesc ceva forjat si brand bun .. Si astea bbs lm sa le las pt 335 ca saracu are niste puscarii replici deh ... Ms si tie asemenea sao stapanesti sanatos pe a ta ... |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
7 Attachment(s)
Poze poze :P ca a imbatranit thread-ul meu :P
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Frumoasa albitura :P
Imi place ce vad. Ai idei si gusturi bune. |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Sa vedem:P ce ii aduce daca a fost cuminte. |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Va salut pe toti .. ne auzim duminica seara, am plecat la Tulcea la curse sper sa fac o figura frumoasa !!! Tineti-mi pumnii , plec cu ambele "rachete" si cu 335-u si cu m3-u , mai aveam in brigada inca un m3 si multi tovarashi capabili , doamne ajuta ...
Va fi haos mare si drag si drift si expo / katerinca :D Revin cu poze pe sf weekendului sau vb acolo live .... CIAULES |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Any news???
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
pune boss pozele facute !!!!!!:D:D:D
PUNE SI POZA CU DAUNA IN CURBA :))LA CERNAVODA =))))))) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
hai sa vedem dauna :lol:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
salut... foarte frumoasa masina, e viss..... sa ai parte de ea si sa ii dai cat mai mult pe lat ca ai cu ce...... sa ai parte de rezultate bune la tulcea8)
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
a trecut tulcea si in grupa in care a picat numai de bafta are nevoie...si multa....cel putin pentru moment:D
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
deci ce s-a intamplat?
poze, filme ceva? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
creca am eu niste filmulete da nush sigur,sa ma uit si postez daca e
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
2 Attachment(s)
poze cu fratiorii mei !!!:D
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
boss ai confundat facebook-ul / hi5-ul cu topicul masinii :lol:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
CAND A FOST ETAPA DE CURSE LEGALE !!!! INTELEGI ???BOSS??? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Va salut, am decis sa vand M3-u deoarece vine iarna si nu vreua sa-l tin pe dreapta in garaj atata timp, imi e aiurea sa ma uit la ea asa ca am decis sa o vand si sa se bucure si altcineva de o asa masina.
Deci : ESTE DE VANZARE ... Urgent .... Pretz : 16500 E sau accept variante cu : SL500-55AMG , BMW X5 , Porshe Cayenne , Audi s4,s6,rs4,a8,a6 ( motor mare ) Va salut !! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Masina s-a vandut!
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
1 Attachment(s)
Masina da sa vandut :) ... lu un prieten bun pasionat si el si nu imi pare rau ...
In schimb am achizitionat o bijuterie tot BMW ca sa nu ma plictisesc sa nu ii duc dorul :P BMW E60 530D NEAGRA MANUALA, M-PACHET, SUSPENSIE BILSTEIN G14 REGLABILA ( INALTIME/DURITATE) , TOBE SPORT , FULL 123.000 KM REALI , CARTE SERVICE, SUPER INTRETINUTA ... Maine ii pun niste jante pe 18 grave si o las blana jos , xenon si in proiectoare, leduri peste tot prin interior ca sa schimb beculetzele alea galbene ca ma enerveaza... O mica poza, deoarece mom nu am mai multe .... Coming soon !!! Stima , :twisted: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Bilstein pss14 poate
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
stiam eu de ce nu te cred cand ai zis cu cateva pagini in urma ca nu vei vinde masina niciodata :)
BTW frumos e60-ul ;) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
masina a venit inapoi :-)
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
8 Attachment(s)
///M3 is Back :D :twisted::twisted::twisted:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
semnul de incepator face tot :peace: .... stiu k e la intimidare .... superba masina 8)
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
:D ms frumos, asemenea ... Semnul de incepator mi l-a lipit cineva habar nu am :-?? e bun luat :)) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
1 Attachment(s)
...... .
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
se pare ca e vreme numai buna de ars cauciucuri la Ianca.felicitari si pentru masina propietarului, arata intr-un mare fel:!:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Nu e de la Ianca, acolo a fost praf vremea, sunt de la Tulcea (last race)... in septembrie.
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Ms de comment si legat de ce ai zis cu visul umed pot sa-ti zic ca toate la timpu lor ... In trafic cand merg cu ea chiar ca nu am nici un prieten .. nu imi place sa "inteleg" pe nimeni .. sunt doar eu si masina :D |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Asa burn :twisted: ms pt poza .... Cine mai are poze daca e dragutz sa le posteze ... |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Florin peste` chiar sa umflat la fatza ca pestele de pe YM ala cu " hey sexy " :)) :)) Fi on topic... cu masina doar :D |
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning