Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   DEZMEMBREZ E34 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/201351-dezmembrez-e34.html)

acsel 11-01-11 20:59

Re: DEZMEMBREZ E34
 
daca ai baie ulei bmw e34 motor 2,0/2,5 24 v astept pm cu pret

y_u_s 22-01-11 22:00

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Si eu sunt interesat de baie de ulei si sorb de m50 dar de pe e34

Adys_m1986 25-01-11 08:34

Re: DEZMEMBREZ E34
 
nu este baie de ulei de m50.....
UPPPPPP

Adys_m1986 04-02-11 12:16

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Hai sus!!!!!!!!!

Adys_m1986 11-02-11 19:14

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Hopa sus!!!!!

Adys_m1986 18-02-11 08:30

Re: DEZMEMBREZ E34
 
uppppppp

JD_RFTR 18-02-11 10:42

Re: DEZMEMBREZ E34
 
bara fata
fete de usi
nari cu ochelari facelift
praguri plastic

un pret separat si cumulativ la toate, please in PM

alexandru320 28-02-11 00:38

Re: DEZMEMBREZ E34
 
salut ma intereseaza o axa cu came de M50B25

Adys_m1986 28-02-11 07:33

Re: DEZMEMBREZ E34
 
alexandru320 nu este axa....
uppppp

Adys_m1986 07-03-11 14:31

Re: DEZMEMBREZ E34
 
suuuussssss

micutu11 08-03-11 00:39

Re: DEZMEMBREZ E34
 
salut. oglinzi E34 (electrice+incalzite+heliomate) si joysticul pt ele..?

Adys_m1986 14-03-11 08:48

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Sunt oglinzi dar nu si incalzite...

Adys_m1986 27-03-11 11:13

Re: DEZMEMBREZ E34
 
up up up

Adys_m1986 03-04-11 09:50

Re: DEZMEMBREZ E34
 
suuuussssss

Adys_m1986 08-04-11 10:57

Re: DEZMEMBREZ E34
 
uppppppp

Adys_m1986 15-04-11 19:38

Re: DEZMEMBREZ E34
 
susssss

Adys_m1986 02-05-11 21:26

Re: DEZMEMBREZ E34
 
up up up

Adys_m1986 06-05-11 21:09

Re: DEZMEMBREZ E34
 
upppp

Adys_m1986 14-05-11 13:50

Re: DEZMEMBREZ E34
 
upppp

Adys_m1986 20-05-11 08:20

Re: DEZMEMBREZ E34
 
hai sus!motoare,cutii,ambreiaje,piese de caroserie,un interior de piele neagra e34,scaune +banchete de E38 piele gri,e.t.c

Adys_m1986 27-05-11 07:47

Re: DEZMEMBREZ E34
 
upppp

jhonycvz 28-05-11 23:03

Re: DEZMEMBREZ E34
 
gasesc la tine arcuri sport pentru e34 (berlina)!?

Z L R 29-05-11 12:09

Re: DEZMEMBREZ E34
 
blocantu ala din primu post mai e??

ai ceva d E21?

Adys_m1986 30-05-11 07:17

Re: DEZMEMBREZ E34
 
blocant si arcuri sport nu's,doar normale.

Adys_m1986 03-06-11 20:59

Re: DEZMEMBREZ E34
 
uppp pompe servo,casete directie,kituri ambreiaje,piese motoare,piese mecanica,repere caroserie,repere interior...

Adys_m1986 10-06-11 18:37

Re: DEZMEMBREZ E34
 
upppp

Adys_m1986 17-06-11 22:47

Re: DEZMEMBREZ E34
 
upp,preturi bune,intrebati de ce aveti nevoie ca vreau sa fac loc... E28,E30,E34...
motor m20b20 de pe e28 fara anexe 600 lei,piese de m21d24(3 buc),injectoare 50lei/buc,turbina 100E,chiuloasa 200 lei fara axa,axa 100-150 lei,piese de m20b25(nu mai este chiuloasa in rest tot),M50B20 complet(motor,anexe,cutie,instalatie)550E,macarale electrice fata e28 200 lei cu tot cu butoane,macarale electrice e34 100 lei buc sau 100E set fata/spate cu butoane si instalati usii, set ambreiaj 2.5 12 v 150 lei disc,150 lei placa,50 rulmentul,set ambreiaj324/524 td volanta cu masa dubla 200 lei,ochelari/nas/masca/faruri e28/e30/e34,cutii de viteze 200-250 lei(getrag 240/245/260)diferentiale doar open 200-250 lei,usi(doar tabla) 50 lei e28/e30/e34,capota fata e30 100 lei,e34 150 lei,piese de interior,plasticute,etc...

Adys_m1986 24-06-11 11:07

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Up Up UP 0731649617

Adys_m1986 03-07-11 12:44

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Up Up Up

Adys_m1986 14-07-11 19:21

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Up Up Up

Brian 14-07-11 19:27

Re: DEZMEMBREZ E34
 
salut, bara fata si torpedo?

Adys_m1986 16-07-11 12:48

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Bara am una dar nu e impecabila si nu mai are plasticele pe ea,50 lei si torpedou fara incuietoare 50 lei
0731649617

Adys_m1986 22-07-11 21:59

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Up Up Up

Adys_m1986 29-07-11 18:09

Re: DEZMEMBREZ E34
 
up up up

Adys_m1986 05-08-11 18:39

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Hai sus!

Adys_m1986 20-08-11 20:37

Re: DEZMEMBREZ E34
 
up up up

Piese-Auto 28-08-11 01:54

Re: DEZMEMBREZ E34
 
pompa motorina e34 , 2.5 tds ?

kyler_iulian 31-08-11 23:09

Re: DEZMEMBREZ E34
 
salut , un regulator de relanti pt 2,5 12v este ?

Adys_m1986 04-09-11 09:47

Re: DEZMEMBREZ E34
 
cred ca este...100 lei
UP UP UP
0731649617

PowerBoy 05-09-11 17:17

Re: DEZMEMBREZ E34
 
Salut,


Ai vreo caroserie de e34 berlina cu capetele de praguri in stare buna?Sunt interesat de toate (fata +spate), daca, contaaripile sunt bune vreau sa tai din ele cu tot cu pragurile pe fata.


All times are GMT +2. The time now is 03:26.

- Copyright 2026 4Tuning