![]() |
Re: Soferul si masina
Am discutat problema cu masina si soferu asta seara
Ramane sa facem testul, da? :D |
Re: Soferul si masina
ce test?
....... |
Re: Soferul si masina
sa vedem cat la % depinde soferu si cat la % masina
|
Re: Soferul si masina
50% soferul 50% masina ca degeaba ai i omasina tare daca nu te ajuta "intelectul"
|
Re: Soferul si masina
Ieeeeeeeeeeee, puneti-va centurile baieti! Avem curse in program!!!
|
Re: Soferul si masina
Where>?:twisted:
|
Re: Soferul si masina
Pe strada asfaltata daca stii unde e. :lol:
|
Re: Soferul si masina
se poate incerca si un test cu masini apropiate
ca CP ( ca sa nu fac cacofonie :)) ) DAR schimba-ti proprietarii intre ei ;)... ce ziceti? |
Re: Soferul si masina
Fa tu cu Piytu daca iti convine... eu n-as face alegerea asta nici cu Schumacher (desi oricum ar castiga ca m-as invarti in loc cu F1-ul), dar asa ca idee, masina si nevasta nu se imprumuta...
|
Re: Soferul si masina
word.
hai ca femeia o mai dai dar masina... |
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
e pentru o cauza nobila :D :)
|
Re: Soferul si masina
aici zice "soferu si masina" ..... nu zice nimic de femeie
|
Re: Soferul si masina
frumos...aici discutati de femei si pe topicul dedicat discutati de soferi...
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
deci sa luam spre exemplu o banal liniutza..
2 masini capacitatea cilindrica identica la ambele masini , cp- si ei apropiati... sa zicem ca diferentza o face greutatea caroseriei! gumele bune si la unu si la altu`Ok! aici face diferentza soferu plecarea este esentiala treapta 2,3 joaca un rol important aici conteaza cat de mult soferul isi cunoaste masina, stie pana unde sa dea , stie cand si cum sa schimbe.. eu zic soferu` face diferentza pt ca sincer la curse se dau masini apropiate ca putere si in fond diferentza o face soferul ca nu o sa se alinieze vreun M3 vs Wartburg..! eu zic ca asta e exlicatie logica cel putin din punctul meu de vedere! |
Re: Soferul si masina
cine zicea ca a murit dropy :D :D :D :D
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
tot soferul zic si yo ca ar conta si asta a demonsrtat pitu unuia care nu s-a limitat la asfalt si a vrut sa faca un ocol prin PORTI !!!!!!!!!!!!
|
Re: Soferul si masina
NFS frate:lol: :lol: :lol:
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
ori cum treapta a-3 a lu` Pitu este fenomenala .... deci ... soferul conteaza 70 % si 30 % bolidul
|
Re: Soferul si masina
da exact ca la nfs
|
Re: Soferul si masina
vad ca n-ati stat degeaba. ati devastat orasu sau ce?
|
Re: Soferul si masina
Bine ca n-ai fost aseara mai mult nu se spune ! Prietenii stiu de ce!:twisted: :lol:
|
Re: Soferul si masina
Aseara m-a facut pitu.... twice! ... are ceva a 3-a aia... :)... si cam atat in rest nimic important...
|
Re: Soferul si masina
ce are pitu? ce maisna... ?
|
Re: Soferul si masina
nexia.... pitu=tweety
|
Re: Soferul si masina
aha.bun asa. sencs
|
Re: Soferul si masina
Cam monoton ieri seara8)
|
Re: Soferul si masina
monotononi... ha ha ha :oops: :oops: :oops:
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
Mama ce as face niste vraji sa iau la lotto:))
|
Re: Soferul si masina
omul mai viseaza ... dar sa ne trezim ...
|
Re: Soferul si masina
Da si cand oi castiga!:lol: :twisted:
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
Roagate bah la Dumnezeu sa castig ca poate iti iau si tie o amarata de astra SFI:twisted: :lol:
|
Re: Soferul si masina
SKAMA!
Inchide ca te sunam noi :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 12:04. |
- Copyright 2026 4Tuning