![]() |
Re: Cielo ysm
15 Attachment(s)
poze cu Ysmail cu exteriorul la gata ,mai am pe la interior multe:lol:.
p.s usile erau deshise aseara , nu erau chederele puse. |
Re: Cielo ysm
Tipla frate, tipla! Felicitarile mele pt ce a iesit, si ce va iesi in continuare din masina asta! Asteptam sa termini si interioru :D
|
Re: Cielo ysm
Multumesc pentru aprecieri si multa munca depusa, stres etc .
p.s la interior nu mai am timp saptamana asta am altele mai inportante pe cap decit masina. |
Re: Cielo ysm
Desi sunt adeptul 'clean look' imi place cum a iesit! Are unele parti exagerate dar e ok! Felicitari si sa te bucuri cat mai mult de ea!
|
Re: Cielo ysm
Observ ca ai si admiratoare ... :P
|
Re: Cielo ysm
Quote:
si dupa 2 luni de munca la mn + inca una la vopsit .....a iesit cva frumos :P chiar imi place mult bafta sobo si te astept la mn la garaj cu ea sa o vad mai bn :P |
Re: Cielo ysm
Trebuia sa faci ceva mai simplu la bari, mi se pare cam exagerat...era mult mai ok, in rest arata marfa...
Incearca sa faci ceva si cu farurile si semnalele, nu le lasa asa...macar fara galben la semnale. Bafta. |
Re: Cielo ysm
o sa fac bosule dar in august , o sa fiu in concediu .:twisted::twisted:
|
Re: Cielo ysm
buna treaba... stai cumva pe la ira? pe langa benzinaria aia spre aparatori?
app baga poze cu panourile de la usile de pe fata cum vin :D |
Re: Cielo ysm
Acolo muncesc la Ira , linga benzinarie (Service Viorel) .:evil:
|
Re: Cielo ysm
Quote:
ne arati panourine?:sad: |
Re: Cielo ysm
Interiorul il voi monta in august cum am mai spus, pana atunci am alte treburii.
voi face poze la tot interiorul in timpul montajului .pana atunci suspans p.s mai inportant acum este sa fac ITP :twisted::twisted: |
Re: Cielo ysm
masina a iesit foarte bine, dar pentru mine unu sunt unele lucruri care nu dau asa bine.
-bara fata e prea exagerata. -nu am reusit sa citesct tot topicul dar ai ceva suspensie sport? daca nu, are nevoie urgenta de asa ceva pentru ca din lateral nu arata asa bine |
Re: Cielo ysm
1 Attachment(s)
ai dreptate ovidiu eu zic ca modelul asta mergea
|
Re: Cielo ysm
- Suspensie sport are ysmail de 2 ani drop 40/60 Tatehnix .
9 |
Re: Cielo ysm
Quote:
suflanta,evacuare borla,piese de carbon saq o faci mai usoara)eu atat am de spus..masina imi place..tine-o tot asa |
Re: Cielo ysm
Quote:
PS: incearca sa vezi daca iti permiti sa iei macar o evacuare (finala) Borla, din banii tai de alocatie pe un an... e greu si cu banii, multi au resurse limitate pt masina in perioada asta. |
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
foare frumasa, dar cred ca bara fata este un pic exagerata...daca ai fi facut gura din mijloc ceva mai mica cred ca arata mult mai bine.....oricum important este sa iti placa tie;)
multa bafta in continuarea |
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
Salut baieti...sunt pustiu ala cu ideile...ce ati mai facut cu masina...ca tare sunt nerabdator.....si proprietarul...sa puna poze cu masina...sa mai dau si yo cateva idei ca aia cu borla...
P.S. :cristy merci de informatia despre husa de pe volan...astept noutati |
Re: Cielo ysm
arata super bine :)
|
Re: Cielo ysm
Bv cumnate noata 10 ! Ai grije la gropi acuma :P
|
Re: Cielo ysm
pune mai multe poze plz :O chiar ca e supercar :O
|
Re: Cielo ysm
Ti-am vazut masina ieri in parcare la Carrefour Colentina. Parca trebuie ceva mai lat pe spate... facut din J sau cu distantiere....
|
Re: Cielo ysm
felicitarile mele!!!:shock:deci masina arata intr-un mare fel!
deocamdata nu am cuvinte sa iti spun mai multe,dar voi mai reveni cu comenturi. tine-o tot asa! |
Re: Cielo ysm
imi place masina chiar daca e putin mai ciudata
jantele si vopseaua nebunie curata |
Re: Cielo ysm
35 Attachment(s)
cateva poze din copilaria lui. Saptamana vitoare revin cu poze la interior, e gata
|
Re: Cielo ysm
la aripile spate este oribil ce ai facut acolo ... trebuia crestat si tras nu asa cum ai ciocanit tu... :oops:
|
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
1 Attachment(s)
fiecare cu placerea lui sa omoare masina :oops:
|
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
cumpat C 20 let cu tot ce trebuie pt transplant
|
Re: Cielo ysm
mi imi place mai mult ca ERD-ul la aspect
|
Re: Cielo ysm
20 Attachment(s)
poze si cu interiorul.
|
Re: Cielo ysm
4 Attachment(s)
sper sa va placa interiorul.
|
Re: Cielo ysm
sincer nu-mi plac difuzoarele alea pe care le-ai pus in usi...
|
Re: Cielo ysm
fiecare cu gustul lui .componentele nu trebuie sa fie frumoase ,trebuie sa-si faca treaba. intereseazate si tu de audio sistem heleon X-ion 16 5 si dupa mai vb .ca sa vezi ce stie sa faca componentele* astea.
*Nota moderator: "ce stiu sa faca". Ca sa nu mai vorbim de cacofinia creata. |
Re: Cielo ysm
Quote:
Scaunele sunt rabatabile, nu ?Arata foarte bine, presupun ca sunt si comode. Sincer, nu-mi place materialul dupa fetele de usi, pentru simplul fapt ca nu sunt "drepte", se vad lufturi. In rest...bafta in continuare. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning