Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

nadir 26-06-06 14:29

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
pe 8 sigur nu voi putea fi prezent ca voi fi plecat din tzara

GolfuletzS 26-06-06 15:10

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Quote:

Originally Posted by mmneg
ar fi frumos sa fie ceva organizat din timp, poate vin mai multi si din tara, ca asa in bucuresti noaptea vedem multe golfuri pe strazi


acu mi`am adus aminte ce golf ai :D ..... te asteptam.. urmareste topicu.. ca sa fii la curent... :D


ps: superb golfu

SpeedeR 26-06-06 15:28

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
dak o sa fiu prin buc, vin si eu :)
si mai chem si alte 5'uri gti sa vina :D
more vw's, more fun nu?! :D

SpeedeR 26-06-06 16:01

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
k loc... nu merge padurea din snagov?
in ciolpani ,dreapta la petrom si dupa dreeeeeept inainte...e o parcare maaaare si un restaurant akolo unde putem sa stam la masa si sa vb... nu mai stiu cum se numeste, dar cine stie despre ce e vb poa sa zica :)

zGb 26-06-06 16:29

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Quote:

Originally Posted by SpeedeR
k loc... nu merge padurea din snagov?
in ciolpani ,dreapta la petrom si dupa dreeeeeept inainte...e o parcare maaaare si un restaurant akolo unde putem sa stam la masa si sa vb... nu mai stiu cum se numeste, dar cine stie despre ce e vb poa sa zica :)

El Capitan dar nu cred ca o sa fie loc pt toti :rolleyes2

GolfuletzS 26-06-06 16:31

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
pe undeva pe langa herastrau... nu mai sunt locuri .. parcari libere? ceva ?!

daca nu prin polivalenta.. sau al sangov acolo ar fii frumos :).... zgb`ule cate masini crezi ca o sa vina ... eu zic ca daca suntem vro 25 de VW`uri :P e prea bine.. pentru ca daca pe urma sunt prea multi.... care nu ne cunoastem.. se fac biserciute si fiecare face... ce vrea... !

Bmwaldo 26-06-06 16:55

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
da` fa ma golfuletz un pool .. cu datele si locatziile ... :D :D si eu cred k in constitutiei ar fi perfect ...prea bine asa .... in pescarus nu prea ... si nici victoriei ... eu mai zic si podul grant .... pe pod ar fi perfect... :D si pt un session de pictures....vezi tu e inchis :D ...o parte din el ... :twisted: mai vb ...

SpeedeR 26-06-06 18:15

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
parcarea de la casa alba din baneasa?!
acolo am avea loc.... cred :D

Bestie 26-06-06 18:38

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
I'll be there 99% !!!

GolfuletzS 26-06-06 18:41

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
deci ramane sa facem un poll cu Ziua si Cu Locul

ziua : 14 iulie 15 iulie sau 16 iulie ....9 iulie a cazut.. pt ca nu paote sa vina multa lume
locu : pescarus, victoriei casa ,alba baneasa , polivalenta , snagov paote in aprcul 23 august... sau sa vad.. cum e sub podul grand

GolfuletzS 26-06-06 18:51

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
mai aveti propuneri ?! :)

balann_jointt 26-06-06 19:25

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
eu sunt de parere ca si la Prisma 2 ar fii loc destul! mai ales ca sunt multi care nu cunosc bine nucurestiul!! plm eu sunt de parere ca ar fii mai bine sa facem undeva mai retras asa ca ganditi-va bine! daca vrem sa vina multa lume ar fii ideal sa ne gandim cum e mai bine pentru toti! parerea mea!!! :)))

GolfuletzS 26-06-06 21:00

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
in prisma 2 nu avem cum intra! ;)

si casa alba.. e destul de retras..... si polivalenta... la fel

bodyspeed 26-06-06 21:27

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning
deci ramane sa facem un poll cu Ziua si Cu Locul

ziua : 14 iulie 15 iulie sau 16 iulie ....9 iulie a cazut.. pt ca nu paote sa vina multa lume
locu : pescarus, victoriei casa ,alba baneasa , polivalenta , snagov paote in aprcul 23 august... sau sa vad.. cum e sub podul grand

dar mai incolo ....pe 20si ceva nu merge :rolleyes2

GolfuletzS 26-06-06 21:31

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
aici votati : ZIUA : https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19529-vw-date-poll1-ziua.html

locul: https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19530-vw-date-poll2-locul.html

mmneg 26-06-06 21:35

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning
acu mi`am adus aminte ce golf ai :D ..... te asteptam.. urmareste topicu.. ca sa fii la curent... :D


ps: superb golfu

mersi.
astept jantele pe 19 si acum am table pe spate ceea ce il face tare urat :( poate vin jantele pana atunci :) mi-am luat si eleron ;)

Ady_R_001 26-06-06 22:02

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Sub Podul Grand se exclude ca yo stau in Giulesti si trec in fiecare zi pe acolo....DEZASTRU....ar trebui sa ne vedem ori la Pescarus ori la Piata Constitutiei cred...mi a venit acum in minte.....acum cum ziceti si voi. Si in legatura cu data intalnirii vad ca deja amanam prea mult...9 nu e bine..14 nu ...15 nu....20 nu....ajungem sa ne vedem in toamna :P....ne vedem acum mai curand cei care putem veni, iar pt cei ce nu pot ajunge mai facem o intalnire...:D Eu unul abia astept. Cred ca pe 8 ar fi bine

GolfuletzS 26-06-06 22:08

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
pei fugi si voteaza :D .....



Pentru mine ideal ar fii

VW DATE 15 IULIE. CASA ALBA . BANEASA. BUCURESTI

Ady_R_001 27-06-06 07:15

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Mai era un loc frumos.....La vreo 20 25 km pe autostrada Soarelui...dar mi se pare ca au pus astia camere de filmat, nush exact..dar ar fi frumos ca e o parcare mare si cam pustie....

bogdan_wrc 27-06-06 09:26

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
eu vin din Pl..deci daca mai vine cineva..ok, facem coloana...
as prefera unde in afara asfaltului...sa stai 2-3 ore in mijlocul Buc in asflat..te coci..deci undeva Snagov..casa aia alba...sau Polivalenta..unde e super bine zic eu..mmneg poate confirma..sau zGb..

GolfuletzS 27-06-06 09:40

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
bogdane.... saptamna asta aflu daca mai vine cineva din ploiesti si t anunt ;)

GolfuletzS 27-06-06 10:40

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
banner : VW FEST


daca vre`ti sa vi`l puneti la semnatura

GolfuletzS 27-06-06 10:52

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
1 Attachment(s)
Banner VW FEST

sau linku direct

bogdan_wrc 27-06-06 11:59

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
dar cine mai e din Ploiesti care poate veni..ca poate cunosc...si se convinge mai usor..

tng 27-06-06 15:10

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning
Banner VW FEST

sau linku direct
[IMG] https://img204.imageshack.us/img204/6127/golfbun9qn.gif [/IMG]

da cand il puenti la semantura.. apropiati [img] si [/img] de link.. ca am dat eu un sapce

tu ai facut tati semnatura?

poi numa` golfuri? ..
la atat se rezuma vw?
cu celelalte modele de wv ce se intampla? :???:

GolfuletzS 27-06-06 15:37

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
da yo am facut`o... nu mi`am dat seama.. ca am pus numai golfuri... :) ma rog.... nu are nicio improtanta :D oricum e si o BORA in ultimu frame :D



este..... VW FEST ! :D

Xel'Naga 28-06-06 00:42

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
da si cica o sa vin si eu :lol:

bogdan_wrc 28-06-06 07:48

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
pai ar putea sa vina numai golfuri si Bora. oricum sunt asteptate toate..nu? sau Golftuning ar trebui sa sti exact cui te adresezi...seat..skoda..porsche..vin?

GolfuletzS 28-06-06 09:14

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
pei in momentu de fata ma adresez strikt la VW . acum daca o veni o skoda un audi ce sa faci ? sa le trimit acasa ?! ;)

Xel'Naga 28-06-06 14:33

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
deci eu o sa vin SIGUR
numai sa stiu cand si cum :lol:

GolfuletzS 28-06-06 14:35

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
am inteles ca ti`au furat bara fata ? :D

Xel'Naga 28-06-06 14:36

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
DA ...
Nasol moment :lol:

balann_jointt 28-06-06 16:07

Pt intrunirea VW
 
Salut baieti sper ca o sa veniti cat mai multi! de mult imi doream asta si in sfarsit am postat anunt ! Golfuletz mi-a sarit in ajutor si uite ca treaba merge bine! Sper ca o sa veniti cat mai multi si sa fie misto!!! haideti sa punem si noi cate o poza cu masinile noastre aici sa vedem si noi cam ce o sa fie! sa stim la ce sa ne asteptam!! Asta vreau de la voi O POZA si o vorba buna!!!

balann_jointt 28-06-06 16:10

Re: VW Fest in Bucharest
 
cum ma frate sa iti fure bara?

GolfuletzS 28-06-06 17:44

Re: VW Fest in Bucharest
 
deoarece au ramas in cursa.. doar 2 locatii am facut un poll decisiv ... pentru a vedea unde ramane VW FEST

asa ca va rog inca odata sa votati ... pe acest topic


https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19666-vw-fest-poll-decisiv.html

SpeedeR 28-06-06 17:51

Re: VW Fest in Bucharest
 
wtf!?!?!?!?!
cum naiba tiau furat bara fatza!?!?!?!?!?!?!?!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

SpeedeR 28-06-06 18:54

Re: Pt intrunirea VW
 
1 Attachment(s)
hai k pun eu primul :)

bogdan_wrc 29-06-06 08:33

Re: VW Fest in Bucharest
 
am votat si acolo ;)
arata bine speeder!

GolfuletzS 29-06-06 10:14

Re: VW Fest in Bucharest
 
e frumos golfuletzu lu speeder :D ... vedem la vw fest ce poate :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ady_R_001 29-06-06 11:21

Re: VW Fest in Bucharest
 
re all...foarte misto masina..una dintre cele mai frumoase masini, ma refer la golf 5 uri...dar asta e mortal...abia astept sa l vedem de aproape....


All times are GMT +2. The time now is 21:12.

- Copyright 2026 4Tuning