![]() |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
cu scirocco te-ai dat, care a fost castigatorul?
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
this night :
anvelope de strada cu care pierd rau aderenta vs a5 3.0tdi softat 1-2(intr-o cursa am ratat viteza de emotii :lol:) vs e30 Alexone 1-0 vs e36 2.8 (NAE-cu multe modificari) 1-0 per total o seara buna ...sper sa rezolv partea de aderenta :lol: |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Tare ursul....
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
MS , acealasi lucru pot spune si despre a ta Tare :D
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Te provoc pentru cursa de la Tulcea ... o batalie clasica ... asa intre ursi.
Asul din maneca il voi arata doar acolo ... |
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
ok se accepta :-)
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
Masina este de vanzare...
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
ce-ai patit ?
|
Re: Bmw E30 24Valve 192cp+
:D nimic inca vreau sa incep alt proiect...daca nu o dau pana la sf anului ramane in ograda si primeste si altele ...:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:33. |
- Copyright 2026 4Tuning