Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Matiz - AR 22 ELA (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/192517-matiz-22-ela.html)

mannuadi 26-12-10 14:29

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
4 Attachment(s)
cauciucuri de iarna si capace roti

mannuadi 09-01-11 11:46

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
2 Attachment(s)
ieri s-a schimbat cureaua se distrbutie si cele de alternator si compresor ac si servo ,s-a mai montat iluminare portbagaj si si butoane pt deblocare usilor

banzay 10-01-11 10:11

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Quote:

Originally Posted by mannuadi (Post 3872361)
dupa cum am promis poze cu ultimile modificari aduse anul acesta

Moaa...cat de marfa arata... parca mi-e dor si mie de matizu meu rosu :sad: Asta e topic de urmarit de viitor, pun pariu ca se vor intampla si alte chestii marfa :)

mannuadi 18-02-11 17:42

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
4 Attachment(s)
astazi s-au montat distantiere 20 mm puntea spate
partea dreapta cu distantier iar partea stanga fara distantier

TZN 85 BUB 07-03-11 21:30

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
salut manu,

reglaju la oglinzi ai zis ca e de espero, dar mecanismul in sinea lui ( cel din interiorul oglinzilor) de la ce este tot espero ? la ce pret le-ai luat ?

multam, ... sanatate si chef de munca sa fie,

kid55 13-08-11 21:17

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
salut. cu ce ai vopsit consola centrala cu spray auto si ai dat dupa cu lac sau decat cu spary auto?

LMM 29-08-11 16:53

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Scoti consola centrala , o freci cu smirgel de 1000 bine , degresezi , apoi cu spray auto la culoare dorita daca nu lac spraiul , ei tot spray de lac, multa bafta.

mareo 29-08-11 19:39

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Salut manu! Asteptam sa actualizezi pe aici.
Multa bafta!

mannuadi 23-10-11 19:48

Re: Matiz - AR 22 ELA
 
Buburuza rosie a fost inlocuita de un Seat Ibiza


All times are GMT +2. The time now is 03:10.

- Copyright 2026 4Tuning