![]() |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
Despre venit...pffff, as venit din tot sufletul si cu toata masina daca as avea cu ce sa vin...dar inca arata horror :). Daca se mai organizeaza ceva vara asta (iulie/august) vin! (nu am vazut Aradul si mi'ar face placere, cred :) ) P.S. Daca as participa eu as fi 1 la rand la casti :)) mie'mi place cu casca pe cap, centura in shaispe puncte, scaune sport si alte nebunii...e mai altfel :D :D :D, parerea mea. Sa aveti parte de vreme frumoasa (asta e cel mai important), de cati mai multi participanti/expozanti/vizitatori si cat mai putine incidente (ideal 0) Va salut! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Bineinteles ca glumim si ne bucuram ca sunt tot mai multe evenimente in Arad :) Si le tin pumniii baietilor sa iasa totul ok.
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
oooo....da norbyhpf...!! respect pt masina ta masina mea de vis...:D succes la expo daca participi cand iti vad bestia pe centru tre' sa ma opresc in loc sa o aud:D:!:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Intrarea participantilor, duminica, in incinta Expo se face intre orele 8-9. Dupa aceasta ora nu mai poate intra cu masina deoarece pe locul de intrare se va desfasura proba de indemanare.
Inscrierile pentru oricare din sectiuni se fac pana vineri ora 24. Intrarea participantilor in incinta Expo se face pe poarta din spate. >>> La primul sens giratoriu dupa piata de masini se face dreapta spre zona industriala. Inainte de semafor se face stanga pe o sosea care da exact in spate la Expo Arad. |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
2 Attachment(s)
doar 2 intrebari (chiar 3)sper sa fiu inscris ca am trimis mail de 2 spat,BH99avs, asa la traseu acolo unde sunt portile acolo este o bordura pe care culiseaza poarta se poate face ceva sa nu dam cu jantele??ca este cam mare bordura luata cu viteza....si sunt 2 ....se vad in poze si daca dupa linia dreapta cand se intra inapoi in expo ce se face se ocoleste ca in desen stalpul sau intoarcere 360??(parca asa am vazut in filmare)in rest e super traseul viteza....mersi
P.S. vreau ca si cine participa la tuning nu doar indemanre sa poarte casca si centura si geamul inchis....sa nu fie descriminare si sa fie solidari.....hahahahnoroc ca am si clima si casca de vara!!!!mam scos... |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
:flamed: la mine e vreo 20cm.. daca e cum zice raul, nu ma dau nici eu :blink:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Se ocoleste stalpul exact ca pe schita de traseu, nu cum apare in video.
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Salut .. m`am inscris si eu la proba de indemanare :D .. e prima oara cand particip la asa cva .. dar am o problema :( ..nu stiam ca trebuie si o casca si nu am de unde sa fac rost :( .. imi poate imprumuta cineva pls ?
Si inca cva :P .. Ne intalnim undeva duminica sa mergem deodata la expo sau ? |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
pfai, acu era fain sa am casti de vanzare...
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Azi la Expo Arad :-P
https://www.youtube.com/watch?v=KtDglMUbSUk https://www.youtube.com/watch?v=egqujSEUutc |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
2 Attachment(s)
Pana una-alta mai pun si eu doua poze:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Aici e filmarea spalarii masinii mele la Car Wash Show in cadrul targului expozitional Transport-AR:
https://www.youtube.com/watch?v=3PL2-WgRtAo @Gianny23, nu particip la indemanare, voi fi doar spectator, dar daca tu participi la indemanare iti voi tine pumnii! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Am si eu o intrebare ! Cat tine show'ul ? Am citit ca incepe la 10 ..
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Poze de la Expo Arad de vineri- sambata gasiti aici
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
25 Attachment(s)
Poze de duminica.Din pacate vineri/sambata n-am fost si din cate vad am ratat cate ceva.:D
Attachment 1517257 Attachment 1517258 Attachment 1517259 Attachment 1517260 Attachment 1517261 Attachment 1517262 Attachment 1517263 Attachment 1517264 Attachment 1517265 Attachment 1517266 Attachment 1517277 Attachment 1517278 Attachment 1517279 Attachment 1517280 Attachment 1517281 Attachment 1517282 Attachment 1517283 Attachment 1517284 Attachment 1517285 Attachment 1517286 Attachment 1517287 Attachment 1517288 Attachment 1517289 Attachment 1517290 Attachment 1517291 |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
8 Attachment(s)
pun si eu niste poze....scuze daca leam editat prea tare:-)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
4 Attachment(s)
Pentru cei curiosi de timpii de la indemanare
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
ps. a iesit frumos ;) |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
:lol: cate poze roz, cred ca gagica era in prim plan!
Multumim de timpi, poze, organizare. A fost foarte frumos! Felicitari organizatorilor si tuturor care au ajutat la organizare! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
23 Attachment(s)
Felicitari organizatorilor si participantilor, a fost foarte frumos.
Cateva poze de azi: |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
7 Attachment(s)
sa mai pun poze...si clipuri...
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Felicitari organizatorilor ;) si tuturor participantilor :D foarte frumos 8)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Felicitari tuturor organizatorilor si participantilor! Si bineinteles vizitatorilor, care au rezistat caldurii...
Evenimentul a fost reusit si s-a reusit sa se rupa monotonia targului Transport-AR, care, impreuna au de castigat unul dupa celalalt. Deocamdata astept sa se incarce filmarea pe youtube, dar o parte e gata. Drift Show la Transport-AR 2010 partea 1 : https://www.youtube.com/watch?v=v62CKt1Bq8g |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Chiar a fost un eveniment reusit!! :)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Ma bucur ca evenimentul a placut :-)
Multumesc tuturor celor care s-au implicat in organizarea acestui eveniment, chiar daca initial parteneri Expo Arad au fost doar 3 cluburi. Multumesc participantilor si spectatorilor , fara de care evenimentul nu ar fi fost posibil. Si nu in ultimul rand: Expo Arad care a avut incredere in noi in organizarea showului. Sa speram ca vom mai avea parte de astfel de evenimente la Arad. Si acum poze cu primii 3 clasati: locul 1-2-3 la best tuning car: https://s1.postimage.org/jnHtA.jpg https://s1.postimage.org/jnRs9.jpg https://s1.postimage.org/jnz_9.jpg |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
3 Attachment(s)
multa sampanieeeeee:!::!::!::!::!:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
1 Attachment(s)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Felicitari organizatorilor si celor implicati in eveniment , multumim participantilor pentru spectacolul oferit si regrete pentru cei care au avut de suferit in urma accidentelor .
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
1 Attachment(s)
un clip facut de mine....
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
https://s4.postimage.org/xKS49.jpg https://s4.postimage.org/xL8x9.jpg https://s4.postimage.org/xLnv0.jpg https://s4.postimage.org/xLzYJ.jpg https://s4.postimage.org/xM2Ur.jpg https://s4.postimage.org/xMkmr.jpg https://s4.postimage.org/xMzki.jpg https://s4.postimage.org/xMOi9.jpg https://s4.postimage.org/xN2g0.jpg https://s4.postimage.org/xNhdS.jpg
https://s4.postimage.org/xNNEJ.jpg https://s4.postimage.org/xNV89.jpg https://s4.postimage.org/xO46J.jpg https://s4.postimage.org/xOo3S.jpg https://s4.postimage.org/xOy2r.jpg https://s4.postimage.org/xP0Z9.jpg https://s4.postimage.org/xPir9.jpg https://s4.postimage.org/xPxp0.jpg https://s4.postimage.org/xPMmS.jpg https://s4.postimage.org/xPTRi.jpg https://s4.postimage.org/xQhNJ.jpg https://s4.postimage.org/xRjEr.jpg https://s4.postimage.org/xRQ4i.jpg https://s4.postimage.org/xS429.jpg https://s4.postimage.org/xSxYS.jpg https://s4.postimage.org/xSWVi.jpg https://s4.postimage.org/xT3oJ.jpg https://s4.postimage.org/xTsl9.jpg https://s4.postimage.org/xUaeJ.jpg https://s4.postimage.org/xUrHJ.jpg https://s4.postimage.org/xUQE9.jpg https://s4.postimage.org/xU_CJ.jpg https://s4.postimage.org/xVL0r.jpg https://s4.postimage.org/xW8XS.jpg https://s4.postimage.org/xWnVJ.jpg https://s4.postimage.org/xWAor.jpg https://s4.postimage.org/xWHSS.jpg https://s4.postimage.org/xXdiJ.jpg https://s2.postimage.org/dHimJ.jpg https://s2.postimage.org/dHuQr.jpg https://s2.postimage.org/dI7KJ.jpg https://s2.postimage.org/dIwH9.jpg https://s2.postimage.org/dIQEi.jpg https://s2.postimage.org/dJc5A.jpg https://s2.postimage.org/dJL0A.jpg https://s2.postimage.org/dK1tA.jpg https://s2.postimage.org/dKvpi.jpg https://s2.postimage.org/dKRRA.jpg https://s2.postimage.org/dLdiS.jpg https://s2.postimage.org/dLsgJ.jpg https://s2.postimage.org/dMaai.jpg https://s2.postimage.org/dMk8S.jpg https://s2.postimage.org/dMwCA.jpg https://s2.postimage.org/dNqZS.jpg https://s2.postimage.org/dNvZ9.jpg https://s2.postimage.org/dNNr9.jpg https://s2.postimage.org/dObnA.jpg https://s2.postimage.org/dPaK9.jpg https://s2.postimage.org/dQa5J.jpg https://s2.postimage.org/dQcAS.jpg https://s2.postimage.org/dQLvS.jpg https://s2.postimage.org/dR1YS.jpg https://s2.postimage.org/dRqVi.jpg https://s2.postimage.org/dS8OS.jpg https://s2.postimage.org/dSPdi.jpg https://s2.postimage.org/dSZbS.jpg https://s2.postimage.org/dTpDr.jpg https://s2.postimage.org/dTzC0.jpg https://s2.postimage.org/dTOzS.jpg https://s2.postimage.org/dUmuS.jpg https://s2.postimage.org/dULri.jpg https://s2.postimage.org/dV9nJ.jpg https://s2.postimage.org/dVyk9.jpg https://s2.postimage.org/dVKNS.jpg https://s2.postimage.org/dWdJA.jpg https://s2.postimage.org/dWAaS.jpg https://s2.postimage.org/dWU80.jpg https://s2.postimage.org/dX85S.jpg https://s2.postimage.org/dXzxr.jpg https://s2.postimage.org/dXTuA.jpg |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Poze (II)
https://s3.postimage.org/KtOy9.jpg https://s3.postimage.org/Ku9_r.jpg https://s3.postimage.org/KuSU0.jpg https://s3.postimage.org/KvjkA.jpg https://s3.postimage.org/Kvtj9.jpg https://s3.postimage.org/KvKM9.jpg https://s3.postimage.org/KvXeS.jpg https://s3.postimage.org/Kw8IA.jpg https://s3.postimage.org/KwsFJ.jpg https://s3.postimage.org/Kx0AJ.jpg https://s3.postimage.org/Kxi2J.jpg https://s3.postimage.org/KxOtA.jpg https://s3.postimage.org/KytT0.jpg https://s3.postimage.org/KyLl0.jpg https://s3.postimage.org/KySPr.jpg https://s3.postimage.org/Kz9hr.jpg https://s3.postimage.org/KzvJJ.jpg https://s3.postimage.org/KzIcr.jpg https://s3.postimage.org/KAb89.jpg https://s3.postimage.org/KAl6J.jpg https://s3.postimage.org/KBrXJ.jpg https://s3.postimage.org/KBQU9.jpg https://s3.postimage.org/KCeQA.jpg https://s3.postimage.org/KCBhS.jpg https://s3.postimage.org/KCIMi.jpg https://s3.postimage.org/KC_ei.jpg https://s3.postimage.org/KDta0.jpg https://s3.postimage.org/KDKD0.jpg https://s3.postimage.org/KE8zr.jpg https://s3.postimage.org/KEiy0.jpg https://s3.postimage.org/KF7W0.jpg https://s3.postimage.org/KFhUA.jpg https://s3.postimage.org/KFzmA.jpg https://s3.postimage.org/KFLQi.jpg https://s3.postimage.org/KGmfr.jpg https://s3.postimage.org/KGwe0.jpg https://s3.postimage.org/KGLbS.jpg https://s3.postimage.org/KH1ES.jpg https://s3.postimage.org/KHe7A.jpg https://s3.postimage.org/KHqBi.jpg https://s3.postimage.org/KHy4J.jpg https://s3.postimage.org/KHS1S.jpg https://s3.postimage.org/KI3vA.jpg https://s2.postimage.org/dHsli.jpg https://s2.postimage.org/dHJOi.jpg https://s2.postimage.org/dIfe9.jpg https://s2.postimage.org/dIzbi.jpg https://s2.postimage.org/dJ4C9.jpg https://s2.postimage.org/dJm49.jpg https://s2.postimage.org/dJNvJ.jpg https://s2.postimage.org/dKdXi.jpg https://s2.postimage.org/dKHT0.jpg https://s2.postimage.org/dL8jA.jpg https://s2.postimage.org/dLkNi.jpg https://s2.postimage.org/dLHeA.jpg https://s2.postimage.org/dMf9A.jpg https://s2.postimage.org/dMrDi.jpg https://s2.postimage.org/dN22r.jpg https://s2.postimage.org/dNAYr.jpg https://s2.postimage.org/dO8Tr.jpg https://s2.postimage.org/dP8f0.jpg https://s2.postimage.org/dQ079.jpg https://s2.postimage.org/dQf50.jpg https://s2.postimage.org/dQJ0J.jpg https://s2.postimage.org/dQS_i.jpg https://s2.postimage.org/dRjqS.jpg https://s2.postimage.org/dS3PA.jpg https://s2.postimage.org/dSFeJ.jpg https://s2.postimage.org/dSWHJ.jpg https://s2.postimage.org/dTfES.jpg https://s2.postimage.org/dTn8i.jpg https://s2.postimage.org/dTx6S.jpg https://s2.postimage.org/dTR40.jpg https://s2.postimage.org/dUa19.jpg https://s2.postimage.org/dUIX9.jpg https://s2.postimage.org/dV4or.jpg https://s2.postimage.org/dVen0.jpg https://s2.postimage.org/dVIiJ.jpg https://s2.postimage.org/dVXgA.jpg https://s2.postimage.org/dWxGJ.jpg https://s2.postimage.org/dWMEA.jpg https://s2.postimage.org/dXaB0.jpg https://s2.postimage.org/dXH0S.jpg |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Poze (III)
https://s1.postimage.org/lNWaS.jpg https://s1.postimage.org/lOcDS.jpg https://s1.postimage.org/lOJ3J.jpg https://s1.postimage.org/lO_wJ.jpg https://s1.postimage.org/lQdR9.jpg https://s1.postimage.org/lR8dr.jpg https://s1.postimage.org/lREEi.jpg https://s1.postimage.org/lS05A.jpg https://s1.postimage.org/lSp20.jpg https://s1.postimage.org/lSVsS.jpg https://s1.postimage.org/lTjpi.jpg https://s1.postimage.org/lTPQ9.jpg https://s1.postimage.org/lUdMA.jpg https://s1.postimage.org/lUveA.jpg https://s1.postimage.org/lUUb0.jpg https://s1.postimage.org/lVfDi.jpg https://s1.postimage.org/lVuB9.jpg https://s1.postimage.org/lWcuJ.jpg https://s1.postimage.org/lWwrS.jpg https://s1.postimage.org/lWSU9.jpg https://s1.postimage.org/lXok0.jpg https://s1.postimage.org/lXFN0.jpg https://s1.postimage.org/lXXf0.jpg https://s1.postimage.org/lYqaJ.jpg https://s1.postimage.org/lYP79.jpg https://s1.postimage.org/lZ5A9.jpg https://s1.postimage.org/lZfyJ.jpg https://s1.postimage.org/l_SPA.jpg https://s1.postimage.org/m1iCJ.jpg https://s1.postimage.org/m2ktr.jpg https://s1.postimage.org/m2JpS.jpg https://s1.postimage.org/m39Rr.jpg https://s1.postimage.org/m3wiJ.jpg https://s1.postimage.org/m3QfS.jpg https://s1.postimage.org/m49d0.jpg https://s1.postimage.org/m4lGJ.jpg https://s1.postimage.org/m4FDS.jpg https://s1.postimage.org/m4N7i.jpg https://s1.postimage.org/m564r.jpg https://s1.postimage.org/m5xw0.jpg https://s1.postimage.org/m5Cvi.jpg https://s1.postimage.org/m5E_r.jpg https://s1.postimage.org/m5JZJ.jpg https://s1.postimage.org/m5OZ0.jpg https://s1.postimage.org/m5Wsr.jpg https://s1.postimage.org/m65r0.jpg https://s1.postimage.org/m6fpA.jpg https://s1.postimage.org/m6koS.jpg https://s1.postimage.org/m6mU0.jpg https://s1.postimage.org/m6wSA.jpg https://s1.postimage.org/m6GR9.jpg https://s1.postimage.org/m6LQr.jpg https://s1.postimage.org/m6QPJ.jpg https://s1.postimage.org/m6Yj9.jpg https://s1.postimage.org/m74NA.jpg https://s1.postimage.org/m79MS.jpg https://s1.postimage.org/m7hgi.jpg https://s1.postimage.org/m7reS.jpg https://s1.postimage.org/m7Bdr.jpg https://s1.postimage.org/m7GcJ.jpg https://s1.postimage.org/m7NH9.jpg https://s1.postimage.org/m7VaA.jpg https://s1.postimage.org/m86Ei.jpg |
| All times are GMT +2. The time now is 04:33. |
- Copyright 2026 4Tuning