Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Expo Arad Show - 13 iunie 2010 (https://forum.4tuning.ro/85-arad/190905-expo-arad-show-13-iunie-2010-a.html)

morpheusmaster 10-06-10 13:36

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by Daci (Post 3431189)
Aici se mai si glumeste...nu trebuie sa iei totul in serios, nimeni nu se cearta sau se supara. Asta e! Si multumim pentru urare "morfeu". Vii? Te primim si fara casca.

Salutari. Ma fratiuc, sincer n'am stat sa citesc toata discutia doar am vazut 3/4/5 posturi "batman batman" si am zis iote ce se mai plang si astia ca'si pun o casca acolo 2 min :))...mea culpa daca era la gluma si misto.

Despre venit...pffff, as venit din tot sufletul si cu toata masina daca as avea cu ce sa vin...dar inca arata horror :). Daca se mai organizeaza ceva vara asta (iulie/august) vin! (nu am vazut Aradul si mi'ar face placere, cred :) )

P.S. Daca as participa eu as fi 1 la rand la casti :)) mie'mi place cu casca pe cap, centura in shaispe puncte, scaune sport si alte nebunii...e mai altfel :D :D :D, parerea mea.

Sa aveti parte de vreme frumoasa (asta e cel mai important), de cati mai multi participanti/expozanti/vizitatori si cat mai putine incidente (ideal 0)

Va salut!

NEo007 10-06-10 15:04

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Bineinteles ca glumim si ne bucuram ca sunt tot mai multe evenimente in Arad :) Si le tin pumniii baietilor sa iasa totul ok.

NorbyHPF 10-06-10 17:30

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by ar_66_rau (Post 3428959)
mah da-o-n colo de treaba....casca si centura????

da mah....pe linga ca mergem acolo si ne rupem masinile...mai au si pretentzi sa facem cum vor ei...mah ce bulangii :)):)):)):))):))

ar_66_rau 10-06-10 17:37

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by NorbyHPF (Post 3431728)
da mah....pe linga ca mergem acolo si ne rupem masinil...mai au si pretentzi...mah ce bulangii :)):)):)):))):))

oooo da..... ti-ai facut si tu user...;) in sfarsit....te tzuca tata :)):))

sergiuarad 10-06-10 21:34

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
oooo....da norbyhpf...!! respect pt masina ta masina mea de vis...:D succes la expo daca participi cand iti vad bestia pe centru tre' sa ma opresc in loc sa o aud:D:!:

Black Pearl 11-06-10 01:43

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Intrarea participantilor, duminica, in incinta Expo se face intre orele 8-9. Dupa aceasta ora nu mai poate intra cu masina deoarece pe locul de intrare se va desfasura proba de indemanare.


Inscrierile pentru oricare din sectiuni se fac pana vineri ora 24.

Intrarea participantilor in incinta Expo se face pe poarta din spate. >>> La primul sens giratoriu dupa piata de masini se face dreapta spre zona industriala. Inainte de semafor se face stanga pe o sosea care da exact in spate la Expo Arad.

rangerxtr 11-06-10 12:29

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
2 Attachment(s)
doar 2 intrebari (chiar 3)sper sa fiu inscris ca am trimis mail de 2 spat,BH99avs, asa la traseu acolo unde sunt portile acolo este o bordura pe care culiseaza poarta se poate face ceva sa nu dam cu jantele??ca este cam mare bordura luata cu viteza....si sunt 2 ....se vad in poze si daca dupa linia dreapta cand se intra inapoi in expo ce se face se ocoleste ca in desen stalpul sau intoarcere 360??(parca asa am vazut in filmare)in rest e super traseul viteza....mersi

P.S. vreau ca si cine participa la tuning nu doar indemanre sa poarte casca si centura si geamul inchis....sa nu fie descriminare si sa fie solidari.....hahahahnoroc ca am si clima si casca de vara!!!!mam scos...

ar_66_rau 11-06-10 16:17

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by rangerxtr (Post 3433393)
doar 2 intrebari (chiar 3)sper sa fiu inscris ca am trimis mail de 2 spat,BH99avs, asa la traseu acolo unde sunt portile acolo este o bordura pe care culiseaza poarta se poate face ceva sa nu dam cu jantele??ca este cam mare bordura luata cu viteza....si sunt 2 ....se vad in poze si daca dupa linia dreapta cand se intra inapoi in expo ce se face se ocoleste ca in desen stalpul sau intoarcere 360??(parca asa am vazut in filmare)in rest e super traseul viteza....mersi

P.S. vreau ca si cine participa la tuning nu doar indemanre sa poarte casca si centura si geamul inchis....sa nu fie descriminare si sa fie solidari.....hahahahnoroc ca am si clima si casca de vara!!!!mam scos...

ai mare dreptate in legatura cu sina de la poarta...eu le-am spus k daca ai o garda de 35-40 nu te poti da.....dar ce sa faci...nu ai cu cine....eu unu din cauza asta nu ma bag la indemanare....toate cele bune;)

brummy 11-06-10 16:58

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
:flamed: la mine e vreo 20cm.. daca e cum zice raul, nu ma dau nici eu :blink:

Black Pearl 11-06-10 17:56

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Se ocoleste stalpul exact ca pe schita de traseu, nu cum apare in video.

n0thinG 12-06-10 10:34

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Salut .. m`am inscris si eu la proba de indemanare :D .. e prima oara cand particip la asa cva .. dar am o problema :( ..nu stiam ca trebuie si o casca si nu am de unde sa fac rost :( .. imi poate imprumuta cineva pls ?

Si inca cva :P .. Ne intalnim undeva duminica sa mergem deodata la expo sau ?

calinpetco 12-06-10 14:01

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
pfai, acu era fain sa am casti de vanzare...

PinkProbeLady 12-06-10 17:36

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Pentru cei care nu au fost astazi la Car Wash

Cateva poze: Click Aici!

Black Pearl 12-06-10 18:54

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Azi la Expo Arad :-P

https://www.youtube.com/watch?v=KtDglMUbSUk
https://www.youtube.com/watch?v=egqujSEUutc

Daci 12-06-10 21:04

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
2 Attachment(s)
Pana una-alta mai pun si eu doua poze:

Gianny23 12-06-10 21:52

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by Daci (Post 3436295)
Pana una-alta mai pun si eu doua poze:

faine poze .... :P participi maine la indemanare ?¿??

Daci 12-06-10 21:52

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Aici e filmarea spalarii masinii mele la Car Wash Show in cadrul targului expozitional Transport-AR:
https://www.youtube.com/watch?v=3PL2-WgRtAo


@Gianny23, nu particip la indemanare, voi fi doar spectator, dar daca tu participi la indemanare iti voi tine pumnii!

Adryanno 13-06-10 00:45

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Am si eu o intrebare ! Cat tine show'ul ? Am citit ca incepe la 10 ..

Black Pearl 13-06-10 01:21

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Poze de la Expo Arad de vineri- sambata gasiti aici

81rgl 13-06-10 14:57

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Poze de Duminica - Proba de indemanare...
Cine vrea poze editate sa ma contacteze PM.https://img571.imageshack.us/img571/8305/img6019.th.jpghttps://img821.imageshack.us/img821/961/img6018.th.jpghttps://img7.imageshack.us/img7/9291/img6017t.th.jpg
https://img249.imageshack.us/img249/3005/img6016j.th.jpghttps://img714.imageshack.us/img714/3243/img6015v.th.jpghttps://img408.imageshack.us/img408/9997/img6014.th.jpghttps://img340.imageshack.us/img340/3449/img6013p.th.jpghttps://img204.imageshack.us/img204/3366/img6006.th.jpghttps://img812.imageshack.us/img812/6161/img6007.th.jpghttps://img8.imageshack.us/img8/3311/img6008fx.th.jpghttps://img811.imageshack.us/img811/9434/img6009.th.jpghttps://img812.imageshack.us/img812/2977/img6012.th.jpghttps://img718.imageshack.us/img718/5...g6011de.th.jpghttps://img23.imageshack.us/img23/2622/img6010no.th.jpghttps://img808.imageshack.us/img808/4459/img6005y.th.jpg[URL=https://img526.imageshack.us/i/img6004i.jpg/]https://img526.imageshack.us/img526/623/img6004i.th.jpg[/URLhttps://img341.imageshack.us/img341/9987/img6003n.th.jpghttps://img231.imageshack.us/img231/2...mg6001f.th.jpghttps://img266.imageshack.us/img266/6055/img6000.th.jpghttps://img444.imageshack.us/img444/1575/img5999d.th.jpghttps://img69.imageshack.us/img69/8247/img5992.th.jpghttps://img529.imageshack.us/img529/1...g5993hv.th.jpghttps://img194.imageshack.us/img194/2...mg5995s.th.jpghttps://img32.imageshack.us/img32/7830/img5996h.th.jpghttps://img256.imageshack.us/img256/7039/img5997y.th.jpghttps://img218.imageshack.us/img218/2...mg5991x.th.jpghttps://img229.imageshack.us/img229/9812/img6020c.th.jpg


Urmeaza si alte poze nu prea merge internetul la mine.

bitang 13-06-10 15:20

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
25 Attachment(s)
Poze de duminica.Din pacate vineri/sambata n-am fost si din cate vad am ratat cate ceva.:D

Attachment 1517257

Attachment 1517258

Attachment 1517259

Attachment 1517260

Attachment 1517261

Attachment 1517262

Attachment 1517263

Attachment 1517264

Attachment 1517265

Attachment 1517266

Attachment 1517277

Attachment 1517278

Attachment 1517279

Attachment 1517280

Attachment 1517281

Attachment 1517282

Attachment 1517283

Attachment 1517284

Attachment 1517285

Attachment 1517286

Attachment 1517287

Attachment 1517288

Attachment 1517289

Attachment 1517290

Attachment 1517291

BOGDAN_UWW 13-06-10 17:18

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
8 Attachment(s)
pun si eu niste poze....scuze daca leam editat prea tare:-)

Evoluti0n 13-06-10 20:21

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
4 Attachment(s)
Pentru cei curiosi de timpii de la indemanare

brummy 13-06-10 20:36

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by Evoluti0n (Post 3438348)
Pentru cei curiosi de timpii de la indemanare

mersi mult!

ps. a iesit frumos ;)

PinkProbeLady 13-06-10 20:42

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
:lol: cate poze roz, cred ca gagica era in prim plan!
Multumim de timpi, poze, organizare. A fost foarte frumos! Felicitari organizatorilor si tuturor care au ajutat la organizare!

Dari 13-06-10 21:01

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
23 Attachment(s)
Felicitari organizatorilor si participantilor, a fost foarte frumos.

Cateva poze de azi:

BOGDAN_UWW 13-06-10 21:23

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
7 Attachment(s)
sa mai pun poze...si clipuri...

Gianny23 13-06-10 21:29

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Felicitari organizatorilor ;) si tuturor participantilor :D foarte frumos 8)

Daci 13-06-10 22:16

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Felicitari tuturor organizatorilor si participantilor! Si bineinteles vizitatorilor, care au rezistat caldurii...
Evenimentul a fost reusit si s-a reusit sa se rupa monotonia targului Transport-AR, care, impreuna au de castigat unul dupa celalalt.
Deocamdata astept sa se incarce filmarea pe youtube, dar o parte e gata.
Drift Show la Transport-AR 2010 partea 1 : https://www.youtube.com/watch?v=v62CKt1Bq8g

NEo007 13-06-10 22:36

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Chiar a fost un eveniment reusit!! :)

Black Pearl 13-06-10 22:50

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Ma bucur ca evenimentul a placut :-)
Multumesc tuturor celor care s-au implicat in organizarea acestui eveniment, chiar daca initial parteneri Expo Arad au fost doar 3 cluburi. Multumesc participantilor si spectatorilor , fara de care evenimentul nu ar fi fost posibil. Si nu in ultimul rand: Expo Arad care a avut incredere in noi in organizarea showului.

Sa speram ca vom mai avea parte de astfel de evenimente la Arad.

Si acum poze cu primii 3 clasati: locul 1-2-3 la best tuning car:


https://s1.postimage.org/jnHtA.jpg https://s1.postimage.org/jnRs9.jpg https://s1.postimage.org/jnz_9.jpg

bitang 13-06-10 23:34

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by PinkProbeLady (Post 3438393)
:lol: cate poze roz, cred ca gagica era in prim plan!

"Cireasa" de pe "tort".:D

BOGDAN_UWW 13-06-10 23:42

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
3 Attachment(s)
multa sampanieeeeee:!::!::!::!::!:

bitang 14-06-10 12:30

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
1 Attachment(s)
Attachment 1518658

PinkProbeLady 14-06-10 12:50

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Video:

https://www.youtube.com/watch?v=eAF9J...ayer_embedded#!

Alin Puma 14-06-10 15:15

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Felicitari organizatorilor si celor implicati in eveniment , multumim participantilor pentru spectacolul oferit si regrete pentru cei care au avut de suferit in urma accidentelor .

BOGDAN_UWW 14-06-10 17:06

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
1 Attachment(s)
un clip facut de mine....

Black Pearl 14-06-10 19:54

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
https://s4.postimage.org/xKS49.jpg https://s4.postimage.org/xL8x9.jpg https://s4.postimage.org/xLnv0.jpg https://s4.postimage.org/xLzYJ.jpg https://s4.postimage.org/xM2Ur.jpg https://s4.postimage.org/xMkmr.jpg https://s4.postimage.org/xMzki.jpg https://s4.postimage.org/xMOi9.jpg https://s4.postimage.org/xN2g0.jpg https://s4.postimage.org/xNhdS.jpg
https://s4.postimage.org/xNNEJ.jpg https://s4.postimage.org/xNV89.jpg https://s4.postimage.org/xO46J.jpg https://s4.postimage.org/xOo3S.jpg https://s4.postimage.org/xOy2r.jpg https://s4.postimage.org/xP0Z9.jpg https://s4.postimage.org/xPir9.jpg https://s4.postimage.org/xPxp0.jpg https://s4.postimage.org/xPMmS.jpg https://s4.postimage.org/xPTRi.jpg https://s4.postimage.org/xQhNJ.jpg https://s4.postimage.org/xRjEr.jpg https://s4.postimage.org/xRQ4i.jpg https://s4.postimage.org/xS429.jpg https://s4.postimage.org/xSxYS.jpg https://s4.postimage.org/xSWVi.jpg https://s4.postimage.org/xT3oJ.jpg https://s4.postimage.org/xTsl9.jpg https://s4.postimage.org/xUaeJ.jpg https://s4.postimage.org/xUrHJ.jpg https://s4.postimage.org/xUQE9.jpg https://s4.postimage.org/xU_CJ.jpg https://s4.postimage.org/xVL0r.jpg https://s4.postimage.org/xW8XS.jpg https://s4.postimage.org/xWnVJ.jpg https://s4.postimage.org/xWAor.jpg https://s4.postimage.org/xWHSS.jpg https://s4.postimage.org/xXdiJ.jpg https://s2.postimage.org/dHimJ.jpg https://s2.postimage.org/dHuQr.jpg https://s2.postimage.org/dI7KJ.jpg https://s2.postimage.org/dIwH9.jpg https://s2.postimage.org/dIQEi.jpg https://s2.postimage.org/dJc5A.jpg https://s2.postimage.org/dJL0A.jpg https://s2.postimage.org/dK1tA.jpg https://s2.postimage.org/dKvpi.jpg https://s2.postimage.org/dKRRA.jpg https://s2.postimage.org/dLdiS.jpg https://s2.postimage.org/dLsgJ.jpg https://s2.postimage.org/dMaai.jpg https://s2.postimage.org/dMk8S.jpg https://s2.postimage.org/dMwCA.jpg https://s2.postimage.org/dNqZS.jpg https://s2.postimage.org/dNvZ9.jpg https://s2.postimage.org/dNNr9.jpg https://s2.postimage.org/dObnA.jpg https://s2.postimage.org/dPaK9.jpg https://s2.postimage.org/dQa5J.jpg https://s2.postimage.org/dQcAS.jpg https://s2.postimage.org/dQLvS.jpg https://s2.postimage.org/dR1YS.jpg https://s2.postimage.org/dRqVi.jpg https://s2.postimage.org/dS8OS.jpg https://s2.postimage.org/dSPdi.jpg https://s2.postimage.org/dSZbS.jpg https://s2.postimage.org/dTpDr.jpg https://s2.postimage.org/dTzC0.jpg https://s2.postimage.org/dTOzS.jpg https://s2.postimage.org/dUmuS.jpg https://s2.postimage.org/dULri.jpg https://s2.postimage.org/dV9nJ.jpg https://s2.postimage.org/dVyk9.jpg https://s2.postimage.org/dVKNS.jpg https://s2.postimage.org/dWdJA.jpg https://s2.postimage.org/dWAaS.jpg https://s2.postimage.org/dWU80.jpg https://s2.postimage.org/dX85S.jpg https://s2.postimage.org/dXzxr.jpg https://s2.postimage.org/dXTuA.jpg

Black Pearl 14-06-10 20:11

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Poze (II)

https://s3.postimage.org/KtOy9.jpg https://s3.postimage.org/Ku9_r.jpg https://s3.postimage.org/KuSU0.jpg https://s3.postimage.org/KvjkA.jpg https://s3.postimage.org/Kvtj9.jpg https://s3.postimage.org/KvKM9.jpg https://s3.postimage.org/KvXeS.jpg https://s3.postimage.org/Kw8IA.jpg https://s3.postimage.org/KwsFJ.jpg https://s3.postimage.org/Kx0AJ.jpg https://s3.postimage.org/Kxi2J.jpg https://s3.postimage.org/KxOtA.jpg https://s3.postimage.org/KytT0.jpg https://s3.postimage.org/KyLl0.jpg https://s3.postimage.org/KySPr.jpg https://s3.postimage.org/Kz9hr.jpg https://s3.postimage.org/KzvJJ.jpg https://s3.postimage.org/KzIcr.jpg https://s3.postimage.org/KAb89.jpg https://s3.postimage.org/KAl6J.jpg https://s3.postimage.org/KBrXJ.jpg https://s3.postimage.org/KBQU9.jpg https://s3.postimage.org/KCeQA.jpg https://s3.postimage.org/KCBhS.jpg https://s3.postimage.org/KCIMi.jpg https://s3.postimage.org/KC_ei.jpg https://s3.postimage.org/KDta0.jpg https://s3.postimage.org/KDKD0.jpg https://s3.postimage.org/KE8zr.jpg https://s3.postimage.org/KEiy0.jpg https://s3.postimage.org/KF7W0.jpg https://s3.postimage.org/KFhUA.jpg https://s3.postimage.org/KFzmA.jpg https://s3.postimage.org/KFLQi.jpg https://s3.postimage.org/KGmfr.jpg https://s3.postimage.org/KGwe0.jpg https://s3.postimage.org/KGLbS.jpg https://s3.postimage.org/KH1ES.jpg https://s3.postimage.org/KHe7A.jpg https://s3.postimage.org/KHqBi.jpg https://s3.postimage.org/KHy4J.jpg https://s3.postimage.org/KHS1S.jpg https://s3.postimage.org/KI3vA.jpg https://s2.postimage.org/dHsli.jpg https://s2.postimage.org/dHJOi.jpg https://s2.postimage.org/dIfe9.jpg https://s2.postimage.org/dIzbi.jpg https://s2.postimage.org/dJ4C9.jpg https://s2.postimage.org/dJm49.jpg https://s2.postimage.org/dJNvJ.jpg https://s2.postimage.org/dKdXi.jpg https://s2.postimage.org/dKHT0.jpg https://s2.postimage.org/dL8jA.jpg https://s2.postimage.org/dLkNi.jpg https://s2.postimage.org/dLHeA.jpg https://s2.postimage.org/dMf9A.jpg https://s2.postimage.org/dMrDi.jpg https://s2.postimage.org/dN22r.jpg https://s2.postimage.org/dNAYr.jpg https://s2.postimage.org/dO8Tr.jpg https://s2.postimage.org/dP8f0.jpg https://s2.postimage.org/dQ079.jpg https://s2.postimage.org/dQf50.jpg https://s2.postimage.org/dQJ0J.jpg https://s2.postimage.org/dQS_i.jpg https://s2.postimage.org/dRjqS.jpg https://s2.postimage.org/dS3PA.jpg https://s2.postimage.org/dSFeJ.jpg https://s2.postimage.org/dSWHJ.jpg https://s2.postimage.org/dTfES.jpg https://s2.postimage.org/dTn8i.jpg https://s2.postimage.org/dTx6S.jpg https://s2.postimage.org/dTR40.jpg https://s2.postimage.org/dUa19.jpg https://s2.postimage.org/dUIX9.jpg https://s2.postimage.org/dV4or.jpg https://s2.postimage.org/dVen0.jpg https://s2.postimage.org/dVIiJ.jpg https://s2.postimage.org/dVXgA.jpg https://s2.postimage.org/dWxGJ.jpg https://s2.postimage.org/dWMEA.jpg https://s2.postimage.org/dXaB0.jpg https://s2.postimage.org/dXH0S.jpg

Black Pearl 14-06-10 20:28

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Poze (III)

https://s1.postimage.org/lNWaS.jpg https://s1.postimage.org/lOcDS.jpg https://s1.postimage.org/lOJ3J.jpg https://s1.postimage.org/lO_wJ.jpg https://s1.postimage.org/lQdR9.jpg https://s1.postimage.org/lR8dr.jpg https://s1.postimage.org/lREEi.jpg https://s1.postimage.org/lS05A.jpg https://s1.postimage.org/lSp20.jpg https://s1.postimage.org/lSVsS.jpg https://s1.postimage.org/lTjpi.jpg https://s1.postimage.org/lTPQ9.jpg https://s1.postimage.org/lUdMA.jpg https://s1.postimage.org/lUveA.jpg https://s1.postimage.org/lUUb0.jpg https://s1.postimage.org/lVfDi.jpg https://s1.postimage.org/lVuB9.jpg https://s1.postimage.org/lWcuJ.jpg https://s1.postimage.org/lWwrS.jpg https://s1.postimage.org/lWSU9.jpg https://s1.postimage.org/lXok0.jpg https://s1.postimage.org/lXFN0.jpg https://s1.postimage.org/lXXf0.jpg https://s1.postimage.org/lYqaJ.jpg https://s1.postimage.org/lYP79.jpg https://s1.postimage.org/lZ5A9.jpg https://s1.postimage.org/lZfyJ.jpg https://s1.postimage.org/l_SPA.jpg https://s1.postimage.org/m1iCJ.jpg https://s1.postimage.org/m2ktr.jpg https://s1.postimage.org/m2JpS.jpg https://s1.postimage.org/m39Rr.jpg https://s1.postimage.org/m3wiJ.jpg https://s1.postimage.org/m3QfS.jpg https://s1.postimage.org/m49d0.jpg https://s1.postimage.org/m4lGJ.jpg https://s1.postimage.org/m4FDS.jpg https://s1.postimage.org/m4N7i.jpg https://s1.postimage.org/m564r.jpg https://s1.postimage.org/m5xw0.jpg https://s1.postimage.org/m5Cvi.jpg https://s1.postimage.org/m5E_r.jpg https://s1.postimage.org/m5JZJ.jpg https://s1.postimage.org/m5OZ0.jpg https://s1.postimage.org/m5Wsr.jpg https://s1.postimage.org/m65r0.jpg https://s1.postimage.org/m6fpA.jpg https://s1.postimage.org/m6koS.jpg https://s1.postimage.org/m6mU0.jpg https://s1.postimage.org/m6wSA.jpg https://s1.postimage.org/m6GR9.jpg https://s1.postimage.org/m6LQr.jpg https://s1.postimage.org/m6QPJ.jpg https://s1.postimage.org/m6Yj9.jpg https://s1.postimage.org/m74NA.jpg https://s1.postimage.org/m79MS.jpg https://s1.postimage.org/m7hgi.jpg https://s1.postimage.org/m7reS.jpg https://s1.postimage.org/m7Bdr.jpg https://s1.postimage.org/m7GcJ.jpg https://s1.postimage.org/m7NH9.jpg https://s1.postimage.org/m7VaA.jpg https://s1.postimage.org/m86Ei.jpg


All times are GMT +2. The time now is 04:33.

- Copyright 2026 4Tuning