![]() |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
ms... super misto :) .... la mai multe emisiuni;)
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
ms..zoliat....in sfarsit am reusit sal iau si yo...super fain...pacat ca prea putzine emisiuni d genu..
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
beeeeeeleaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa in sf o emisiune beton .. bravo :)
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
mie degeaba am incerkt si cu flesh-get si degeaba ori nu stiu yo sal folosesc problema e k mi se blocheaza dow!flolosesc un Dow manager de la mozzila am incerkt si cu mai multe degeabaaaa!!si vreau neaparat sao vad plss help!!!!!!
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Super tare emisiunea....am vazut-o si la tv,dar nu am prins-o de la inceput,si acuma o downlodez ca sa o vad pe toata,oricum din cate am vazut la tv merita downlodul :lol: :lol: :lol: respect for rus si pt b 69 tau
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
moama frate..cat d tare a fost micutzu =)) m-am prapadit d ras...
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
in sf cu mari interventi am reusit sa iau si yo emisiunea!ce sa spun intradevar frumos...dar dak tine mai multttt makr 30 de min :D
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Quote:
id yahoo messengre vali_inedit adauga-ma si hai sa vedem care e problema ta |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
:(( ce ma atac ca nu am putut ajunge si eu.... da chiar am avut treaba la greu in ziua aia. si acum ca am vazut filmul ma atac si mai tare
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
hondare dai bine pe sticla mah .. la fel si hasky ... cat despre dvd-u .... burnout frateee ...
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
tare frate, a iesit de nota 10. Felicitari baieti! ;)
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Super-editie ! Sa speram la cat mai multe astfel de editii. Pacat ca nu sunt multe tipuri de emisiuni care sa se ocupe de asa ceva.
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Felicitari participantilor si organizatorilor :)
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Quote:
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Quote:
nu e prietenu meu? |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
mda...frumoasa emisiunea dar ar trebui in viitor sa difuzeze ""multele emisiuni de tuning"" la ore mai accesibile ca asa poate vad si ''domnii'' politai ca nu trebuie oprita orice masina modificata...:D...de cate ori pot...:)
la cat mai multe emisiuni...de valoare!!!;) |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
mno asta da treaba
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Quote:
! CRC failed in icstream.avi. The file is corrupt" naspa :( help me pls vreau sa vad filmu :D |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Deci..
Trebuie trase neaparat toate cele 3 fisiere ...dupa ce le-ai tras... dai sa dezarhivezi prima parte...si automat se dezarhiveaza si celelalte 2... Fisierul este taiat in 3... si ...se unesc :) ..si merge :D .. |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
asta am si facut.. dar tot nu imi merge.. :(
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
mi ciuda :( ca am asteptat destul de mult pana sa le iau.. :( si acuma nici nu le pot vedea :cry:
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Pacat... oricum eu l`am vazut si .. NOTA 10 ! :D
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
daca ar putea careva sa imi trimita deja dezarhivat :cry:
pls |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
nimeni :?::?::?: pls :tears:
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Emisiuni d-astea tot sa se mai faca.. super tare..
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
ce socat a ramas vintila de masina lu' cosmin :))
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
poate apare emisiune si de la prezentarea FIA GT ROMANIA
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
am ramas placut impresionat...
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Old school. ce vremuri :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:32. |
- Copyright 2026 4Tuning