![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
11 Attachment(s)
alte lucrari sper sa va placa
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Foarte frumoase omule!Bravo!
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
un nou oltean:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
7 Attachment(s)
.......
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
Quote:
Daca gresesc imi cer scuze, desi nu cred ca gresesc. Ursuletul nu e facut de tine, modelul este luat de pe net. Doar l-ai modificat putin .... Gresesc ? Asemanarile sunt prea mari uite modelul |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
5 Attachment(s)
dacia nova
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
6 Attachment(s)
inca 2 lucrari .YCE-ul este inca in lucru
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
4 Attachment(s)
inca o lucrare
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
problema cu numarul o stiu si va fi rezolvata caci masina nu este gata
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Super frumos omule!!
Ai putea sa ma inveti si pe mine? Adica ce program folosesti,de unde il iau,cum se lucreaa in el etc.. Multumesc |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
.......vreau si eu sa ma apuc de astea dar mai incolo |
Re: lucrarile mele cristy2boy
in ansamblu sunt reusite toate modelele, bravo...
dar am gasit o mica buba... https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1273593789 oltcitul n-are motorul in linie :D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
frumoase lucrari . Felicitari :-)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
inca o lucrare care e in desfasurare.mai e de lucru..
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
gata masina este terminata
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
inca o masina
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
nu am nimic cu tine, apreciez ca te tii de 3d dar era o vorba: "....mai bine putin si bun".
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
da nu e bine ceva la gordini de ai zis? sau daca zici de logan ala asa a vrut un baiat sa il fac |
Re: lucrarile mele cristy2boy
ma refeream sa treci la ceva mai real dar care consuma mai mult timp :)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
sincer am incercat sa lucrez cu 3Dmax dar nicio sansa de a face:( Nu stiu sa umblu cu el :( |
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
am zis sa incerc sa fac si eu cu 3d max-ul si uitati ce a iesit pana acuma:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
alta poza cu botul masini.
imi poate explica cineva cum se pune textura???Ca eu stiu doar culori sa pun dar cu uw-ul nu stiu sa umblu:( |
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
alte poze.(masina nu este terminata)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
inca o poza.Asta ca idee.
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
daca asta e 3d max e foarte bine.. cauta pe net vray+tutoriale...
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
6 Attachment(s)
Quote:
si inca o serie de poze cu masina cum este in stacea actuala Dar ce sunt acele vray-uri? |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
alte poze cu masina.
bara fata este facuta de kowalle |
Re: lucrarile mele cristy2boy
V-ray-ul este un program de randat ca si Mental-ray pe care il are maxu'.Spre deosebire de Mental-ray, V-ray-ul face pozele mult mai reale desi nici eu nu stiu cum se foloseste:D.Cauta si tu pe la tutoriale si vezi.:lol::lol::lol:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
noile stopuri ale masini
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
asa arata dacia pe ziua de azi
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
o noua lucrare.
este vorba de loganu unui baiat care m-a rugat sa i fac si lui masina. mai am de lucru si la dacie dar o voi termina dupa ce termin loganu |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
2 poze cu loganelu.mai e de lucru la el
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning