Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo Oradea (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/180010-cielo-oradea.html)

B-99-SAA 30-05-11 17:04

Re: Cielo Oradea
 
Misto pozele..! Dar trebuie mai aproape de asfalt... masina nu pozele :D

sounddynamics 30-05-11 17:11

Re: Cielo Oradea
 
se va pune si mai aproape de asfalt, tot am zis .. cu primul lot de jeton disponibil de aruncat..:D

multumim de trecere:D

johnsonxxl 30-05-11 17:18

Re: Cielo Oradea
 
superba masina.. nu am ce sa mai zic.. o suspensie si e si mai si :D

sounddynamics 01-06-11 18:14

Re: Cielo Oradea
 
multu mim :D

18BSV 26-06-11 21:59

Re: Cielo Oradea
 
Sefu,...pozele???!!!! alea de la probe... amu recent,ca stiu ca au iesit ceva :),Data viit si eo vin!

18BSV 15-08-11 15:42

Re: Cielo Oradea
 
vad ca se cam pune prafu.. p`aici.. nu prea mai intri :P

sounddynamics 22-08-11 15:27

Re: Cielo Oradea
 
Quote:

Originally Posted by 18BSV (Post 4528223)
vad ca se cam pune prafu.. p`aici.. nu prea mai intri :P


da... am cam pierdut interesu in modificari si astea

cand imi revin , revin si pe aici cu noutati

pana atunci.. se mai pune praf:-)


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning