![]() |
Re: Cielo Oradea
Misto pozele..! Dar trebuie mai aproape de asfalt... masina nu pozele :D
|
Re: Cielo Oradea
se va pune si mai aproape de asfalt, tot am zis .. cu primul lot de jeton disponibil de aruncat..:D
multumim de trecere:D |
Re: Cielo Oradea
superba masina.. nu am ce sa mai zic.. o suspensie si e si mai si :D
|
Re: Cielo Oradea
multu mim :D
|
Re: Cielo Oradea
Sefu,...pozele???!!!! alea de la probe... amu recent,ca stiu ca au iesit ceva :),Data viit si eo vin!
|
Re: Cielo Oradea
vad ca se cam pune prafu.. p`aici.. nu prea mai intri :P
|
Re: Cielo Oradea
Quote:
da... am cam pierdut interesu in modificari si astea cand imi revin , revin si pe aici cu noutati pana atunci.. se mai pune praf:-) |
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning