![]() |
Re: E46 - Shadow line
foarte frumos colegu cu ce modificari mai revii ce planuri mai ai pt bmw?
|
Re: E46 - Shadow line
buna bara? :D
|
Re: E46 - Shadow line
Te-am vazut sambata aproape de Murfatlar cred ca te intorceai in Constanta,eu ma duceam spre Calarasi.Masina arata si mai bine in realitate. Succes in continuare
|
Re: E46 - Shadow line
salut colegu ce mai face bmw tau ?ai mai modificat ceva?
|
Re: E46 - Shadow line
hai RoK fao sa arate mai frumosa decat e acuma :P mult noroc b-(
|
Re: E46 - Shadow line
Ceva nou cu masina? :rolleyes2
|
Re: E46 - Shadow line
Arata foarte bine masina :D Bafta in continuare la modificari
|
Re: E46 - Shadow line
pe carte nu apare ca masina ar fi plecat de la sb----ca parca prea imi e cunoscuta:D
|
Re: E46 - Shadow line
3 Attachment(s)
Salutari :D ca noutati pot spune ca am renuntat la "pachetul M" deoarece nu se asezau foarte bine chinezismele pe masina :sad: si intre timp am mai schimbat ceva seturi de jante oprindu-ma la acestea :rolleyes2 si da masina vine le la sibiu ;)
|
Re: E46 - Shadow line
frumoasa,,,,ce ai facut cu pachetul daca ai renuntat la el?
ps:daca vreodata vrei sa renunti la crom in schimbul celor negre da-mi de stire:D |
| All times are GMT +2. The time now is 15:25. |
- Copyright 2026 4Tuning