Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Shadow line (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/179594-e46-shadow-line.html)

adybmw89 25-04-10 22:23

Re: E46 - Shadow line
 
foarte frumos colegu cu ce modificari mai revii ce planuri mai ai pt bmw?

gelu_r 25-04-10 23:23

Re: E46 - Shadow line
 
buna bara? :D

Slid3r 03-05-10 09:48

Re: E46 - Shadow line
 
Te-am vazut sambata aproape de Murfatlar cred ca te intorceai in Constanta,eu ma duceam spre Calarasi.Masina arata si mai bine in realitate. Succes in continuare

Adryanbmw 27-07-10 17:14

Re: E46 - Shadow line
 
salut colegu ce mai face bmw tau ?ai mai modificat ceva?

MAN0241 04-08-10 19:12

Re: E46 - Shadow line
 
hai RoK fao sa arate mai frumosa decat e acuma :P mult noroc b-(

KTA87 17-09-11 12:35

Re: E46 - Shadow line
 
Ceva nou cu masina? :rolleyes2

miahi89 21-09-11 15:20

Re: E46 - Shadow line
 
Arata foarte bine masina :D Bafta in continuare la modificari

aryan 24-09-11 11:36

Re: E46 - Shadow line
 
pe carte nu apare ca masina ar fi plecat de la sb----ca parca prea imi e cunoscuta:D

CT 85 ROK 24-09-11 13:16

Re: E46 - Shadow line
 
3 Attachment(s)
Salutari :D ca noutati pot spune ca am renuntat la "pachetul M" deoarece nu se asezau foarte bine chinezismele pe masina :sad: si intre timp am mai schimbat ceva seturi de jante oprindu-ma la acestea :rolleyes2 si da masina vine le la sibiu ;)

aryan 27-09-11 12:03

Re: E46 - Shadow line
 
frumoasa,,,,ce ai facut cu pachetul daca ai renuntat la el?


ps:daca vreodata vrei sa renunti la crom in schimbul celor negre da-mi de stire:D


All times are GMT +2. The time now is 15:25.

- Copyright 2026 4Tuning