![]() |
Re: Matiz- BR-11-APR
Quote:
|
Re: Matiz- BR-11-APR
Arcurile sport sunt mai rigide, cele de Tico nu sunt facute sa suporte greutatea unui Matiz si s-ar putea sa fie mai 'barca' masina.
|
Re: Matiz- BR-11-APR
In opinia mea sunt 3 variante:
1) Arcurile sport de matiz de la diverse firme gen H&R, FK ... etc. 2) Metoda Flexului ! ( printre cele mai raspandinte in romania ) 3) Se poate si cunosc chiar un caz cu arcuri sport de Honda CRX , e ceva extrem mai rigid de atata la matiz nu cred ca se poate si coboara circa 4-4.5 cm. |
Re: Matiz- BR-11-APR
Quote:
|
Re: Matiz- BR-11-APR
Si daca se lasa la greutate se va lasa si la o franare extrema, si la curbe, mai mult ruliu...etc deci va fi cum am mai spus!;) Suspensia sport de regula trebuie sa fie mai rigida ca sa nu se intample intocmai ce am scris mai sus si ai mentonat si tu!
|
Re: Matiz- BR-11-APR
multumesc mult baieti o sa vad ce gasesc prin oras sau daca aveti voi o oferta buna ma tineti la curent nu vreau neaparat noi da sa fie sport si bune pentru matiz.
|
Re: Matiz- BR-11-APR
1 Attachment(s)
Salut Tico Club te invita sa iei parte la aceasta intalnire.
|
Re: Matiz- BR-11-APR
matizoiu mai asteapta acum puterea economica a scazut.
|
Re: Matiz- BR-11-APR
matizoiu merge foarte bine sunt multumit de el.
:D |
Re: Matiz- BR-11-APR
Iti suntem recunoscatori ca ne-ai impartasit si noua asta! Dorm mai bine noaptea acum....
|
Re: Matiz- BR-11-APR
da imi place sloganu tau altceva ce mai ai de vinzare?
sa vad ce pot sa mai fac la matizoi .8) |
Re: Matiz- BR-11-APR
salutare mai e cineva prin zona.
|
Re: Matiz- BR-11-APR
Matizul tau tunat sigur e. Prin toate zonele.
|
Re: Matiz- BR-11-APR
adica ?......................:arrow:
|
Re: Matiz- BR-11-APR
1 Attachment(s)
lume lume ce mai e pe aici
cu matizu nu mai umblu eu. |
Re: Matiz- BR-11-APR
De ce nu prelungesti haionul cu tabla peste stopuri?
Folia aia e tiganie rau de tot... |
Re: Matiz- BR-11-APR
acum buburuza mea circula prin italia este la cumnatu iau legatura cu el tot timpu si ma tine la curent cu masina il ajut cu sugestii.
|
Re: Matiz- BR-11-APR
salutare pentru toti posesori de daewoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
|
Re: Matiz- BR-11-APR
mie dor de buburuza mai vreau sa o am ma gindesc mereu la ea oare ce se mai intimpla stiti masina e mai ceva ca femeia ;)
|
Re: Matiz- BR-11-APR
ma uit la profilul tau... citesc topicul, ma uit iar la profil... sigur e buna varsta ?
Felicitari ! pentru ca ai dat matizul, si l-ai facut sa numai sufere ! |
Re: Matiz- BR-11-APR
Topic Inchis!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning