Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Ford Mondeo (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/178810-ford-mondeo.html)

BZ-23-SAM 12-06-10 14:35

Re: Ford Mondeo
 
Salut!o varianta cu un logan 1.6 din iunie 2007 te-ar interesa?stima!

J.C. 14-06-10 00:44

Re: Ford Mondeo
 
Salut , mai ai masina? Daca da , cat consuma ? Mai lasi din 3500 ? Mersi

drcatalin70 16-06-10 21:54

Re: Ford Mondeo
 
Un focus din 2003, inmatriculata RO, diesel, 1.8 TDDI , break , aer conditionat, geamuri electrice, folie omologata ...etc...etc...?

delta 16-06-10 22:03

Re: Ford Mondeo
 
se poate inchide s-a dat:D


All times are GMT +2. The time now is 20:51.

- Copyright 2026 4Tuning