![]() |
Re: Ford Mondeo
Salut!o varianta cu un logan 1.6 din iunie 2007 te-ar interesa?stima!
|
Re: Ford Mondeo
Salut , mai ai masina? Daca da , cat consuma ? Mai lasi din 3500 ? Mersi
|
Re: Ford Mondeo
Un focus din 2003, inmatriculata RO, diesel, 1.8 TDDI , break , aer conditionat, geamuri electrice, folie omologata ...etc...etc...?
|
Re: Ford Mondeo
se poate inchide s-a dat:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:51. |
- Copyright 2026 4Tuning