Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnire VW CORRADO de 1 mai (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/173151-intalnire-vw-corrado-1-a.html)

corraptor_evo 15-03-10 09:59

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by clau lcf (Post 3183711)
Asa ziceam si eu. Pai dupa ce se discuta pe topic, pana acum ramane judetul Constanta (Constanta, Costinesti, Neptun, etc...) . Data e 1 Mai.

De unde-ai scos-o, fratzicule? :) Ca Numai eu si Kalu ne-am "manifestat" cu privire la locatie, iar ce-am propus noi e diferit de varianta Constanta...
Hai s-o mai pritocim oleaca. Parerea mea... ;)

clau lcf 15-03-10 21:47

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Din partea mea vin si la Iasi :D Unde o fi, o fi, dar sa ne hotaram, ca acusi ne trezim ca e sfarsitul lui aprilie, si noi nu stim unde ne gasim:D Cum facem, dam cu banucu?

maibunu 16-03-10 11:05

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
eu propun sa ne intalnim in judetul Covasna

corraptor_evo 18-03-10 08:48

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by maibunu (Post 3189123)
eu propun sa ne intalnim in judetul Covasna

De acord! Mai ales ca se gaseste si o palina buna!

corrado_ro 19-03-10 19:08

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Si eu vin oriunde, numai sa ne hotara. In ritmul asta insa...

clau lcf 23-03-10 08:21

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Ca sa fie bine pt toata lumea, cum am mai spus , ar fi sa ne intalnim prin mijlocul tarii. Brasov, Sinaia, Poiana Brasov, etc. Avem un corrado in brasov. Poate ne ajuta si cu locatia. Sa gasim o pensiune, cv.

budeanudragos 28-03-10 21:04

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
cu locatia ar fi cea mai mica problema...ideea e ca sa reusim sa strangem cat mai mult lume...sa vedem cine are masina in lucru (cazul meu :(()...cum stam cu timpul.....dar ideea e super

ugod 28-03-10 21:08

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
ma bag si eu

clau lcf 28-03-10 21:23

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Pai hai sa facem o lista.

Deci cine este pt Brasov?

Claulcf
ugod
.......

corrado_ro 28-03-10 22:14

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by clau lcf (Post 3227862)
Pai hai sa facem o lista.

Deci cine este pt Brasov?

Claulcf
ugod
Corrado_ro
.......


Si eu vin...

vdub 29-03-10 09:36

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub - a mea momentan poa sa vina dar daca ma bag la swapu de 1.8t nu ma mai scoate nimeni din el :)

brgds,
edi

corraptor_evo 29-03-10 11:56

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by vdub (Post 3228991)
Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub - a mea momentan poa sa vina dar daca ma bag la swapu de 1.8t nu ma mai scoate nimeni din el :)

brgds,
edi

Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub
corraptor_evo
...

corraptor_evo 29-03-10 11:57

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by vdub (Post 3228991)
Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub - a mea momentan poa sa vina dar daca ma bag la swapu de 1.8t nu ma mai scoate nimeni din el :)

brgds,
edi

Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub
corraptor_evo
...

budeanudragos 29-03-10 20:26

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by corraptor_evo (Post 3229325)
Claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub
corraptor_evo
...

ugod
Corrado_ro
vdub
corraptor_evo
budeanudragos

corraptor_evo 03-04-10 18:32

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Dragos, crezi ca daca ai masina in lucru poti sa-l scoti din lista pe claulcf?
Ntt, nuuuu creeed!

Asa ca, deocamdata lista arata:

claulcf
ugod
Corrado_ro
vdub
corraptor_evo
budeanudragos

(Dragos, spor la treaba :) !

budeanudragos 03-04-10 20:39

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
ups....nici nu am vazut :))....scuze

aleps_corrado 03-04-10 21:08

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
dragi tovarasi :)) glumesc ! sa nu mai postez la mine pe pagina postez direct aici ! am si eu o intrebare de unde cumpar un parbriz mai ieftin ca anu trecut am dat 7 mill pe el si in momentu de fatza e tandari !

notnormal 07-04-10 16:50

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Merg si eu, oriunde, numai sa se stabileasca odata, ca acum se face 1 mai :)

clau lcf 10-04-10 21:25

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Salut baieti. M-am intors din concediu, si deacum urmeaza ultimele pregatiri ...(Euro), pt inscriere in bg. Pe 27-28 o ia platforma la plimbare pana la BG, si o aduce subsemnatul pe rotile ei. :D.

Sa ne VEDEM cu bine.

corrado_ro 17-04-10 14:54

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Sa inteleg ca ramanem 6 care mergem la BV?
Nu ne interesam de cazare?

clau lcf 19-04-10 20:49

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Pe mine m-au scos din cursa. Ma costa la bulgari vama 18E pe kw.......18 x 140= 2520 e+ 500= 3020E inmatricularea pe BG, apoi inca 200E pt romania, imi da 3220 Euro. 3700 E vama la noi...........

corrado_ro 22-04-10 19:34

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
V-ati laudat degeaba!

iuli_stl 22-04-10 19:38

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
eu eram aproape sigur ca asa va fi,de aia nici nu m am bagat in seama!!!!!!:sad::sad:

clau lcf 22-04-10 22:44

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Inca nu este 1 mai, dar la cum vad ca se posteaza in topic, nu vad prea mare sa fie interesul....Totusi cum am spus inca nu e 1 mai, dar nici mult nu mai este........

Din pacate pe mine m-au scos cei 3 mii si cv de euro, pe care nu o sa ii dau niciodata statului roman pt inmatricularea masinii.

Mai degraba cumpar alta.

Totusi inca mai sper la BG. Poate reusesc sa fac cv cu vreo manevra, desi sunt slabe sanse....

corrado_ro 02-05-10 17:13

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Foarte frumoasa intalnirea!

maibunu 02-05-10 17:29

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
si mie imi place intalnirea corrado.

clau lcf 02-05-10 21:11

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Si mie.... No comment

corraptor_evo 02-05-10 22:39

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Iiiiiiiiiiuuuuiuiuiuiuiu! Ce ne-am mai distraaaaT!

iuli_stl 03-05-10 08:54

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
ha ha ha eră în dak Sigur was Constanta 3: lol:: lol:: lol amers :!!!!!!! Dar asa si 10 !!!!!!!!: sau marog 6!!!eu zic sa mai organizam una!!!:-P:-P:-P

corraptor_evo 03-05-10 10:52

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by iuli_stl (Post 3328638)
ha ha ha eră în dak Sigur was Constanta 3: lol:: lol:: lol amers :!!!!!!! Dar asa si 10 !!!!!!!!: sau marog 6!!!eu zic sa mai organizam una!!!:-P:-P:-P

:shock: :shock::shock: Iuli, vad ca tu te mai resimti serios dupa chefu' asta Corradoresc... Brava la tine! :) :lol:

iuli_stl 03-05-10 10:55

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
e de la Vinul de Cotnari: o,SCZ ERA DICTIONARUL ACTIVAT!!!CE ERA IMPORTANT SE VEDE

iuli_stl 03-05-10 11:01

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
:drunk::drunk:
SAU PALINCA DE BIHOR!!!!!!:zombie:

corraptor_evo 03-05-10 14:20

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by iuli_stl (Post 3329035)
e de la Vinul de Cotnari: o,SCZ ERA DICTIONARUL ACTIVAT!!!CE ERA IMPORTANT SE VEDE

Aha... Hmm! Adica asa se zice acu'?
"Am avut asa o leneee... Dar mi-am activat dictionarul cu trei beri si-un coniac si mi-am revenit"

Inseamna ca am ramas in urma... e bine de stiut!

o_kh3 07-05-10 09:20

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
si poze?

maibunu 07-05-10 21:34

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
e pe drum !

clau lcf 31-01-12 10:08

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
1 mai 2012 ? Hai sariti cu propuneri:D

corrado_ro 31-01-12 17:06

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Eu nu mai rezist la o intalnire ca cea de anul trecut!

clau lcf 31-01-12 20:25

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Asa am zis si eu. In 4 luni e timp de organizare.

corraptor_evo 04-02-12 22:38

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by corrado_ro (Post 4857303)
Eu nu mai rezist la o intalnire ca cea de anul trecut!

Da, da... eu nu mi-am revenit nici acum...

maibunu 07-02-12 12:42

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
1 mai 2012, ok dar unde? ca daca organizam iar la mare o sa avem o petrecere senzationala ca cea de anul trecut.
ar trebui o locatie mai centrala gen Brasov
eu vin dar nu stiu daca cu Corradoul


All times are GMT +2. The time now is 20:40.

- Copyright 2026 4Tuning