![]() |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
Hai s-o mai pritocim oleaca. Parerea mea... ;) |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Din partea mea vin si la Iasi :D Unde o fi, o fi, dar sa ne hotaram, ca acusi ne trezim ca e sfarsitul lui aprilie, si noi nu stim unde ne gasim:D Cum facem, dam cu banucu?
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
eu propun sa ne intalnim in judetul Covasna
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Si eu vin oriunde, numai sa ne hotara. In ritmul asta insa...
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Ca sa fie bine pt toata lumea, cum am mai spus , ar fi sa ne intalnim prin mijlocul tarii. Brasov, Sinaia, Poiana Brasov, etc. Avem un corrado in brasov. Poate ne ajuta si cu locatia. Sa gasim o pensiune, cv.
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
cu locatia ar fi cea mai mica problema...ideea e ca sa reusim sa strangem cat mai mult lume...sa vedem cine are masina in lucru (cazul meu :(()...cum stam cu timpul.....dar ideea e super
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
ma bag si eu
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Pai hai sa facem o lista.
Deci cine este pt Brasov? Claulcf ugod ....... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
Si eu vin... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Claulcf
ugod Corrado_ro vdub - a mea momentan poa sa vina dar daca ma bag la swapu de 1.8t nu ma mai scoate nimeni din el :) brgds, edi |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
ugod Corrado_ro vdub corraptor_evo ... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
ugod Corrado_ro vdub corraptor_evo ... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
Corrado_ro vdub corraptor_evo budeanudragos |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Dragos, crezi ca daca ai masina in lucru poti sa-l scoti din lista pe claulcf?
Ntt, nuuuu creeed! Asa ca, deocamdata lista arata: claulcf ugod Corrado_ro vdub corraptor_evo budeanudragos (Dragos, spor la treaba :) ! |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
ups....nici nu am vazut :))....scuze
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
dragi tovarasi :)) glumesc ! sa nu mai postez la mine pe pagina postez direct aici ! am si eu o intrebare de unde cumpar un parbriz mai ieftin ca anu trecut am dat 7 mill pe el si in momentu de fatza e tandari !
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Merg si eu, oriunde, numai sa se stabileasca odata, ca acum se face 1 mai :)
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Salut baieti. M-am intors din concediu, si deacum urmeaza ultimele pregatiri ...(Euro), pt inscriere in bg. Pe 27-28 o ia platforma la plimbare pana la BG, si o aduce subsemnatul pe rotile ei. :D.
Sa ne VEDEM cu bine. |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Sa inteleg ca ramanem 6 care mergem la BV?
Nu ne interesam de cazare? |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Pe mine m-au scos din cursa. Ma costa la bulgari vama 18E pe kw.......18 x 140= 2520 e+ 500= 3020E inmatricularea pe BG, apoi inca 200E pt romania, imi da 3220 Euro. 3700 E vama la noi...........
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
V-ati laudat degeaba!
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
eu eram aproape sigur ca asa va fi,de aia nici nu m am bagat in seama!!!!!!:sad::sad:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Inca nu este 1 mai, dar la cum vad ca se posteaza in topic, nu vad prea mare sa fie interesul....Totusi cum am spus inca nu e 1 mai, dar nici mult nu mai este........
Din pacate pe mine m-au scos cei 3 mii si cv de euro, pe care nu o sa ii dau niciodata statului roman pt inmatricularea masinii. Mai degraba cumpar alta. Totusi inca mai sper la BG. Poate reusesc sa fac cv cu vreo manevra, desi sunt slabe sanse.... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Foarte frumoasa intalnirea!
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
si mie imi place intalnirea corrado.
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Si mie.... No comment
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Iiiiiiiiiiuuuuiuiuiuiuiu! Ce ne-am mai distraaaaT!
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
ha ha ha eră în dak Sigur was Constanta 3: lol:: lol:: lol amers :!!!!!!! Dar asa si 10 !!!!!!!!: sau marog 6!!!eu zic sa mai organizam una!!!:-P:-P:-P
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
e de la Vinul de Cotnari: o,SCZ ERA DICTIONARUL ACTIVAT!!!CE ERA IMPORTANT SE VEDE
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
:drunk::drunk:
SAU PALINCA DE BIHOR!!!!!!:zombie: |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
"Am avut asa o leneee... Dar mi-am activat dictionarul cu trei beri si-un coniac si mi-am revenit" Inseamna ca am ramas in urma... e bine de stiut! |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
si poze?
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
e pe drum !
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
1 mai 2012 ? Hai sariti cu propuneri:D
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Eu nu mai rezist la o intalnire ca cea de anul trecut!
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Asa am zis si eu. In 4 luni e timp de organizare.
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
1 mai 2012, ok dar unde? ca daca organizam iar la mare o sa avem o petrecere senzationala ca cea de anul trecut.
ar trebui o locatie mai centrala gen Brasov eu vin dar nu stiu daca cu Corradoul |
| All times are GMT +2. The time now is 20:40. |
- Copyright 2026 4Tuning