![]() |
Re: lucrari autodesign
Quote:
mc,mc......sper sa se convinga si restul lumii de calitatea lucrarilor mele |
Re: lucrari autodesign
10 Attachment(s)
masini noi in spatiu nou
|
Re: lucrari autodesign
da ati mutat sediul ?:D
|
Re: lucrari autodesign
da! in podul de piatra
|
Re: lucrari autodesign
up de la mine!se face treaba super!recomand cu incredere.mc luci,baiatul cu polo-ul rosu
|
Re: lucrari autodesign
daca vin cu folia mea, montati?
|
Re: lucrari autodesign
10 Attachment(s)
polishari si folieri
|
Re: lucrari autodesign
2 Attachment(s)
rezultat polish
|
Re: lucrari autodesign
9 Attachment(s)
.........
|
Re: lucrari autodesign
MONTAM SI CU FOLIA CLIENTULUI.....EXCLUS FOLIE BAZAR
|
Re: lucrari autodesign
dami un pret pe pm pt fata+spate la un fiat stilo coupe.nu e folie de bazar.ms
|
Re: lucrari autodesign
cu folia ta 150 de lei , si cu folia mea 330 de lei
|
Re: lucrari autodesign
5 Attachment(s)
............
|
Re: lucrari autodesign
10 Attachment(s)
.......
|
Re: lucrari autodesign
7 Attachment(s)
........
|
Re: lucrari autodesign
unde e mai exact locatia?sar putea sa fac o vizita zilele astea
|
Re: lucrari autodesign
1 Attachment(s)
........
|
Re: lucrari autodesign
10 Attachment(s)
audi S 8 polishat
|
Re: lucrari autodesign
10 Attachment(s)
.........
|
Re: lucrari autodesign
1 Attachment(s)
.............
|
Re: lucrari autodesign
Salut!
La un audi a4 b6 geamurile spate??? |
Re: lucrari autodesign
a4 300 de ron www.cardesign.lx.ro
|
Re: lucrari autodesign
10 Attachment(s)
|
Re: lucrari autodesign
9 Attachment(s)
|
Re: lucrari autodesign
gandestete si la un pret pt peugeotu meu ... geamurile fata .. daca ti le aduc date jos ... si o folie mai inchisa cu o autorizatie daca se poate:oops:
|
Re: lucrari autodesign
salut, pentru un mercedes sprinter model 413 4 geamuri (2 laterale si 2 spate) de foliat cu autorizatie cat ma costa?
|
Re: lucrari autodesign
salut! pt mercedes sprinter teoretic ar fi 500 de ron dar practic vino pana la atelier ca sa stabilim un pret fix pt ca nu stiu exact care sunt geamurile si nu vreau sa-ti dau un pret prea mare .....in podul de piatra langa luk oil 0754.414.669 o zi buna!
|
Re: lucrari autodesign
pt peugeot cu geamurile date jos iti iau 80 de lei ...dar cu omologarea vino sa vb la fata locului. bafta!
|
Re: lucrari autodesign
1 Attachment(s)
salut,pentru o honda civic ej9 spate + fata,dar pe fata nu vreau sa fie la fel de inchise la culoare ca pe spate.Pe fata as vrea sa fie doar un pic inchise la culoare 5% sau ceva de genu.
un pret? |
Re: lucrari autodesign
salut! pt honda daca este variante coupe , fata+spate indiferent de nuante te costa 300 de ron si 5 ani garantie ....0754.414.669
|
Re: lucrari autodesign
luciane, pt vectra a hatchback (a mea )--toate geamurile ?
|
Re: lucrari autodesign
vectra a 350 de ron
|
Re: lucrari autodesign
10 Attachment(s)
www.cardesign.lx.ro 0746.832.303
|
Re: lucrari autodesign
10 Attachment(s)
www.cardesign.lx.ro 0746.832.303
|
Re: lucrari autodesign
10 Attachment(s)
..........
|
Re: lucrari autodesign
6 Attachment(s)
.........
|
Re: lucrari autodesign
9 Attachment(s)
........... A8 foliat in deplasare
|
Re: lucrari autodesign
10 Attachment(s)
..........
|
Re: lucrari autodesign
Quote:
|
Re: lucrari autodesign
nu nu....e prea sinistra acea masina pt poze:D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning