![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Hai ca ma bag si eu.. ca nu am mai jucat de ceva luni.. sa vad daca reusesc sa ma fac de ras.. :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
chiar ma miram dc naiba nu ... misti ...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nu spune nimeni mai exact serveru? cs.mousesports.ro ? sau cum ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ma bag si io
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
si chiar retardati sunt unii pe acolo, in 2 minute imi dadura ban...de ce ...ei stiu |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
193.239.140.252:27015 asta e ip`u pe care jucam asta seara, e serveru lu alex maxx :) aproape , jucam acolo, nu admini prosti, nu lag, nu etc, acolo e bine , si e loc :) n vdm acolo , va asteptam ...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
toti .. da dom`le intram .. si joc de unu singur :) marfa..
193.239.140.252:27015 mihai , erai acolo ,dc ai iesit ? |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
1 Attachment(s)
mi-a dat eroare asta.si nu ma lasa sa jok :(
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
gata am intrat , noroc ca schimbarati harta :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
e nesimtire.. .toti ca.. da dom`le jucam jucam si pla.... :/ jucam 2 .. ;) bv baeti
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pot sa ma bag si eu sa joc cu numele de clan cu voi?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ajea e mah doar 2.. :)
totusi, mi-o cam luai pe cocoasa :( |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
=)) gata? ai si obosit ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
si daka pe Cs nu am acelasi nick ca pe forum ? :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
:) sper ca nu esti handicapatu care a cerut cutite cu mine si a dat arma, tocmai il injur de.. :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
...si promit sa mai "avansez" si eo` |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ahahhah :)) cred ca ai jucat vreo .... 6 minute si 23 de secunde =))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
mai intru si eu dar foarte rar...sa imi ziceti si mie cum tre sa am nicku k am vazut k santos intra cu Santos ....nici un clan :)...bine rupe tot...si dk va da ban cineva as ma anuntati :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
am uitat sa spun k e pe primul loc..:P
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nu schimbatzi si voi harta ca dureaza 40 de min la mine sa o traga..
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu am iesit .. ca trebuia sa astept 10 min pana sa dowloadeza harta mice ... asa ca ... am renuntat ... :(
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Cam low-ranking la jucatori :P. Nu am mai jucat de 3 luni si totusi eram dupa Santos :)). Lasa ca ma apuc iar de jucat.. sa vedem dak mai misca unu' :P
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
:D mi-am luat ban , nush de ce si p cat... in fine :)
alex maxx, scoti si u ?plz ? probabil ptr ca ocupam loc aiurea, desi .. nu cred ca era bataie pe locuri :) in fine , hai alexule te rog eu , astept :) baeti , n "vdm" deseara ? :) tot acolo ? |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Ma bag :D dupa cce joc pe un server mai bun :D sa-mi revin bine :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
deci .. asta seara ? pe acelasi server ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
dap , la 9
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
serverul a fost oprit aseara ....din niste motive :D ....sper sa reusesc sa il repornim pana la ora 9 ...Santos ti-am zis k nu cred k ai ban!...dar dk e il scoatem,o sa vb si de ala dar nu promit nimik!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
problema rezolvata...serverul a reinviat...scorurile s-au resetat!! ne vdm acolo ....!! o sa intru si eu ..mai rar [av3]maxxu' ....
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
o sa intru si eu cu nick asta de pe 4tuning, nu va suparati nu?:-)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nah` bene ... acolo pe serveru` asta intru cu acelasi nick ca si userul ...
dar de obicei ... in alte locuri am alt nick ( Ice_Link ) ... si pls ... fara copiatori ... vreau copyright pe el ... :D :D :D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
am vrut sa intru acum pe servar si nu merge...stie careva cum se numste servaru?...poate merge asa
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
paraca s-a zis ca pe la 9 o sa se rezolve ... cand ar trebui sa intram ... :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
am crezut ca e deschis si acum serv...atunci ne vedem la 9 si cvea :-)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
saliu` |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nu mai bine ar fi ceva de genu : [4]nick si asa nu se face reclana nici la 4 tuning ... nu e chiar direct ... :) asa ca ... eu zic ca asta o sa fac .. :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Cu ? in fat... de la sigla Anonymous.. asa o sa ma vedeti :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
puteti sa faceti si reclama ...lol nu conteaza nick-ul acolo ....serverul merge non-stop doar uneori mai e oprit cand mai cade cate un swich ceva...sau probleme tehnice...adresa este cs.av3net.com
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
iar 2... :) haideti ma la joc , oho , 4 , alex maxx, bishop , espinoza , si eu :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
mie nu mi se conecteaza,:evil: nu merge nici adresa si nici ip....nu stiu de ce
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
stai ca imediat tre` sa intru si eu ...
mai vb umpicutz numa cu femeia si intru ... :D |
| All times are GMT +2. The time now is 17:21. |
- Copyright 2026 4Tuning