Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

B|shOp-VR6 22-05-06 14:39

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hai ca ma bag si eu.. ca nu am mai jucat de ceva luni.. sa vad daca reusesc sa ma fac de ras.. :D

EvLSant0S 22-05-06 19:16

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
chiar ma miram dc naiba nu ... misti ...

ESPinoza 22-05-06 19:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu spune nimeni mai exact serveru? cs.mousesports.ro ? sau cum ?

xGeorge 22-05-06 20:11

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ma bag si io

mihai134 22-05-06 20:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
hai luni seara la 21:00 toata lumea pe mousesports cu 4TuningRO | nick ...

plm , no offence , but e retardat rau de tot serveru - din cauza lagului , iar adminii sunt inapti rau de tot ...

haideti mah ca nu-i nici unul la ora asta.
si chiar retardati sunt unii pe acolo, in 2 minute imi dadura ban...de ce ...ei stiu

EvLSant0S 22-05-06 20:43

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
193.239.140.252:27015 asta e ip`u pe care jucam asta seara, e serveru lu alex maxx :) aproape , jucam acolo, nu admini prosti, nu lag, nu etc, acolo e bine , si e loc :) n vdm acolo , va asteptam ...

EvLSant0S 22-05-06 20:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
toti .. da dom`le intram .. si joc de unu singur :) marfa..

193.239.140.252:27015



mihai , erai acolo ,dc ai iesit ?

mihai134 22-05-06 20:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
1 Attachment(s)
mi-a dat eroare asta.si nu ma lasa sa jok :(

mihai134 22-05-06 21:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
gata am intrat , noroc ca schimbarati harta :D

EvLSant0S 22-05-06 21:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
e nesimtire.. .toti ca.. da dom`le jucam jucam si pla.... :/ jucam 2 .. ;) bv baeti

Cristi T 22-05-06 21:11

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pot sa ma bag si eu sa joc cu numele de clan cu voi?

mihai134 22-05-06 21:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ajea e mah doar 2.. :)
totusi, mi-o cam luai pe cocoasa :(

EvLSant0S 22-05-06 21:15

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
=)) gata? ai si obosit ?

Spark 22-05-06 21:17

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
si daka pe Cs nu am acelasi nick ca pe forum ? :)

EvLSant0S 22-05-06 21:23

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
:) sper ca nu esti handicapatu care a cerut cutite cu mine si a dat arma, tocmai il injur de.. :)

mihai134 22-05-06 21:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
=)) gata? ai si obosit ?

nu obosi,da am ceva de lucru ;)
...si promit sa mai "avansez" si eo`

EvLSant0S 22-05-06 21:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ahahhah :)) cred ca ai jucat vreo .... 6 minute si 23 de secunde =))

alex_maxx 22-05-06 21:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
mai intru si eu dar foarte rar...sa imi ziceti si mie cum tre sa am nicku k am vazut k santos intra cu Santos ....nici un clan :)...bine rupe tot...si dk va da ban cineva as ma anuntati :D

alex_maxx 22-05-06 21:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am uitat sa spun k e pe primul loc..:P

ESPinoza 22-05-06 22:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu schimbatzi si voi harta ca dureaza 40 de min la mine sa o traga..

Spark 22-05-06 22:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu am iesit .. ca trebuia sa astept 10 min pana sa dowloadeza harta mice ... asa ca ... am renuntat ... :(

B|shOp-VR6 23-05-06 13:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Cam low-ranking la jucatori :P. Nu am mai jucat de 3 luni si totusi eram dupa Santos :)). Lasa ca ma apuc iar de jucat.. sa vedem dak mai misca unu' :P

EvLSant0S 23-05-06 13:52

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
:D mi-am luat ban , nush de ce si p cat... in fine :)
alex maxx, scoti si u ?plz ? probabil ptr ca ocupam loc aiurea, desi .. nu cred ca era bataie pe locuri :) in fine , hai alexule te rog eu , astept :)

baeti , n "vdm" deseara ? :) tot acolo ?

B|shOp-VR6 23-05-06 13:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Ma bag :D dupa cce joc pe un server mai bun :D sa-mi revin bine :D

Spark 23-05-06 16:49

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
deci .. asta seara ? pe acelasi server ?

EvLSant0S 23-05-06 17:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
dap , la 9

alex_maxx 23-05-06 17:10

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
serverul a fost oprit aseara ....din niste motive :D ....sper sa reusesc sa il repornim pana la ora 9 ...Santos ti-am zis k nu cred k ai ban!...dar dk e il scoatem,o sa vb si de ala dar nu promit nimik!

alex_maxx 23-05-06 17:36

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
problema rezolvata...serverul a reinviat...scorurile s-au resetat!! ne vdm acolo ....!! o sa intru si eu ..mai rar [av3]maxxu' ....

stefaneL 23-05-06 17:49

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
o sa intru si eu cu nick asta de pe 4tuning, nu va suparati nu?:-)

Spark 23-05-06 17:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nah` bene ... acolo pe serveru` asta intru cu acelasi nick ca si userul ...
dar de obicei ... in alte locuri am alt nick ( Ice_Link ) ... si pls ... fara copiatori ... vreau copyright pe el ... :D :D :D

stefaneL 23-05-06 18:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am vrut sa intru acum pe servar si nu merge...stie careva cum se numste servaru?...poate merge asa

Spark 23-05-06 18:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
paraca s-a zis ca pe la 9 o sa se rezolve ... cand ar trebui sa intram ... :D

stefaneL 23-05-06 18:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am crezut ca e deschis si acum serv...atunci ne vedem la 9 si cvea :-)

EvLSant0S 23-05-06 18:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by alex_maxx
problema rezolvata...serverul a reinviat...scorurile s-au resetat!! ne vdm acolo ....!! o sa intru si eu ..mai rar [av3]maxxu' ....

ar trebui sa mearga, anyway , s-ar putea sa avem probleme.. cu tag`u ala, e prea mare, eu pun un simplu " ? " semn al intrebarii in fatza nickului , asa e usor de recunoscut, cine e dp 4tuning si cine nu :)
saliu`

Spark 23-05-06 18:22

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu mai bine ar fi ceva de genu : [4]nick si asa nu se face reclana nici la 4 tuning ... nu e chiar direct ... :) asa ca ... eu zic ca asta o sa fac .. :D

B|shOp-VR6 23-05-06 18:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Cu ? in fat... de la sigla Anonymous.. asa o sa ma vedeti :D

alex_maxx 23-05-06 18:52

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
puteti sa faceti si reclama ...lol nu conteaza nick-ul acolo ....serverul merge non-stop doar uneori mai e oprit cand mai cade cate un swich ceva...sau probleme tehnice...adresa este cs.av3net.com

EvLSant0S 23-05-06 19:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
iar 2... :) haideti ma la joc , oho , 4 , alex maxx, bishop , espinoza , si eu :)

stefaneL 23-05-06 20:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
mie nu mi se conecteaza,:evil: nu merge nici adresa si nici ip....nu stiu de ce

Spark 23-05-06 20:09

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
stai ca imediat tre` sa intru si eu ...
mai vb umpicutz numa cu femeia si intru ... :D


All times are GMT +2. The time now is 17:21.

- Copyright 2026 4Tuning