Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

holdo 20-05-06 18:43

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
Salutare! Am venit si eu cu niste poze pt. voi! precis multi o stiti....:)

holdo 20-05-06 18:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Acu un audi, nu e cu nr. de SM dar e de-al nostru! siiii pozeee :)

Alex2Fast4U 20-05-06 23:08

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Calibra aia inainte era neagra... shi audi`u ii din 16.. frumoase masini... dar din cate am auzit amandoua sunt forjate rau.. pacat.. in rest cat mai multi km cu ele proprietarilor..

juana_man 22-05-06 12:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
nu se vede prea bine dar.....cl600 si un bmw

juana_man 22-05-06 12:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
calibra ala ara fata k la un ...ozn
spatele merge dar mie nu-mi place fata

2 fast 4 U 22-05-06 14:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by juana_man
calibra ala ara fata k la un ...ozn
spatele merge dar mie nu-mi place fata


ii fainutz kitu de pe calibra da cum spui u u ii fain spoileru fata si nr din spate is lipite cu banda:)))si nici muzica nu tare are in el,macar atat de avea il facea mai mishto.fara suparare

2 fast 4 U 22-05-06 14:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
cica in timisoara a fost unu cu un TICO din tasnad:))))cam de ***.Avea muzica tare da la ce folos dak masina nu tare rezista:))in rest cam cei din BH au facut legea mai ales cu eclipse si un 500 sl Koenig

2 fast 4 U 22-05-06 14:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
cateva poze

juana_man 24-05-06 09:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mah dc puneti poze cu masini din alte orase!!!!????

Criwar 24-05-06 13:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
serios...dah pana cand :D...eu ma chinui sa fac poze la masinile locale...si voi le luati de pe net...sau de prin alte parti...am si eu poze cu alte masini...dah cu astea din SM nu toata lumea are...

Alex2Fast4U 24-05-06 13:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
juana_man ... aku iti trimit pozele de la legalele din `05 ... cum ti-am zis nu sunt de calitate shi sunt facute mai noaptea.. cu atat pot sa te ajut aku.. :) respekt

juana_man 24-05-06 13:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
pozele din tm sunt facute de satmareni :D alex astept pozele!

AleXXL 28-05-06 11:50

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
f.frumos eclipse`u negru ...
a fost shi pe 21 in horadea ;) ...
parca avetzi shi un VW toureng v10 ... cu ceva kit sport(asha am auzit) ... patronu de la Mavio ...are cineva,ceva poze ?:rolleyes2

Spark 28-05-06 12:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
acuma nsuh` ....
ca lumea sarbatoreste pe aici ... (zilele orasului)
asa ca majoritatea o sa lipseasca o vreme ... :D

Criwar 28-05-06 13:06

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
urmeaza in curand cateva poze noi cu masini bengoase...numah sa fac rostu de cablu de date :D...fiti pe faza ;)

veveve 29-05-06 07:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
salut.maine uitati-va pe aici ca pun niste poze cu a8 w12

juana_man 29-05-06 13:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
dak cineva a facut poze la masinile de la SAL si MNC puneti pls la threadu all about sound pls!!!

veveve 01-06-06 19:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
am revenit,uitati-va bine la ea .alta ca ea nu mai este in satu mare.:2gun: :2gun:

veveve 01-06-06 19:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
scuze pt intarziere.mai vb

Criwar 02-06-06 13:32

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ete k revin in forta..cateva masinute...de masinute :D...

Criwar 02-06-06 13:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
un civic in trecere prin sm...de incalzire...

Criwar 02-06-06 13:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
octavia...

Criwar 02-06-06 13:43

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
o alta octavie...mai bengoasa...

Criwar 02-06-06 13:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
fainut golfu...dupa o nunta...

Criwar 02-06-06 13:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
7 Attachment(s)
no coment....

Criwar 02-06-06 13:50

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
dak se poate numi masina :D

juana_man 02-06-06 13:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
cand ai facut pozele alea la hummer???

Criwar 02-06-06 15:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
aaaa...duminik de zilele orasului :D...era ceva nunta cred...a venit mireasa cu ea ;)

Alex2Fast4U 02-06-06 18:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Shi eu am fost la o nunta unde era o limuzina... Un Lincoln TownCar Krystal din 2003... o sa revin cu poze.. k ink nu am reusit sa le scot de pe aparat... re5pekt

holdo 03-06-06 11:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Criwar ...super tari masinile!!!! mai vremmmmm! :)

Snoopy 03-06-06 11:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Asta e fotografu nostru... :D

ben23half 05-06-06 22:44

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
criwar felicitari...esti tot mai bun la poze....si ce masini...tare de tot omule!!

Criwar 06-06-06 17:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mc mc...nu ma mai laudati k mi se urca la cap...si mi-oi lua o camera digitala numah sa fac poze :D

juana_man 09-06-06 15:18

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
opel astra GTC 2006, scuze pt calitate dar am fost un pic....influentat de jim si....n-am regulat camera bine :D:D:D

juana_man 09-06-06 15:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
va mai fac poze azi la lumina si sa tineti minte bine masina asta cum arata acuma pt k in max 3 luni va arata ca un protagonist din 2f2f :D

holdo 09-06-06 21:41

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
hmmm.....abia astept sa vad ce idei are stapanul pt el! si spor la treaba! :)

Alex2Fast4U 10-06-06 09:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Mashina e mishto shi acuma... d`apoi dak se mai risca shi la un tuning de ala periculos... ce mai.. o sa iasa o frumusete.. multi km cu ea stapanului.. :)

MgD_SM 12-06-06 08:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
In 16 am mai prins o masina interesanta...+ in centru una... :D

holdo 12-06-06 11:22

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
fain celica numa pacat ca abia se vede ...tre sa-l prindem ziua :)

juana_man 06-07-06 09:38

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
inteleg k sunteti preocupati de bac dar..........vrem poze noi !


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning