![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
Salutare! Am venit si eu cu niste poze pt. voi! precis multi o stiti....:)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
Acu un audi, nu e cu nr. de SM dar e de-al nostru! siiii pozeee :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Calibra aia inainte era neagra... shi audi`u ii din 16.. frumoase masini... dar din cate am auzit amandoua sunt forjate rau.. pacat.. in rest cat mai multi km cu ele proprietarilor..
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
nu se vede prea bine dar.....cl600 si un bmw
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
calibra ala ara fata k la un ...ozn
spatele merge dar mie nu-mi place fata |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
ii fainutz kitu de pe calibra da cum spui u u ii fain spoileru fata si nr din spate is lipite cu banda:)))si nici muzica nu tare are in el,macar atat de avea il facea mai mishto.fara suparare |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
cica in timisoara a fost unu cu un TICO din tasnad:))))cam de ***.Avea muzica tare da la ce folos dak masina nu tare rezista:))in rest cam cei din BH au facut legea mai ales cu eclipse si un 500 sl Koenig
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
4 Attachment(s)
cateva poze
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mah dc puneti poze cu masini din alte orase!!!!????
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
serios...dah pana cand :D...eu ma chinui sa fac poze la masinile locale...si voi le luati de pe net...sau de prin alte parti...am si eu poze cu alte masini...dah cu astea din SM nu toata lumea are...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
juana_man ... aku iti trimit pozele de la legalele din `05 ... cum ti-am zis nu sunt de calitate shi sunt facute mai noaptea.. cu atat pot sa te ajut aku.. :) respekt
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
pozele din tm sunt facute de satmareni :D alex astept pozele!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
f.frumos eclipse`u negru ...
a fost shi pe 21 in horadea ;) ... parca avetzi shi un VW toureng v10 ... cu ceva kit sport(asha am auzit) ... patronu de la Mavio ...are cineva,ceva poze ?:rolleyes2 |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
acuma nsuh` ....
ca lumea sarbatoreste pe aici ... (zilele orasului) asa ca majoritatea o sa lipseasca o vreme ... :D |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
urmeaza in curand cateva poze noi cu masini bengoase...numah sa fac rostu de cablu de date :D...fiti pe faza ;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
salut.maine uitati-va pe aici ca pun niste poze cu a8 w12
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
dak cineva a facut poze la masinile de la SAL si MNC puneti pls la threadu all about sound pls!!!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
4 Attachment(s)
am revenit,uitati-va bine la ea .alta ca ea nu mai este in satu mare.:2gun: :2gun:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
scuze pt intarziere.mai vb
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ete k revin in forta..cateva masinute...de masinute :D...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
un civic in trecere prin sm...de incalzire...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
octavia...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
o alta octavie...mai bengoasa...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
fainut golfu...dupa o nunta...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
7 Attachment(s)
no coment....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
dak se poate numi masina :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
cand ai facut pozele alea la hummer???
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
aaaa...duminik de zilele orasului :D...era ceva nunta cred...a venit mireasa cu ea ;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Shi eu am fost la o nunta unde era o limuzina... Un Lincoln TownCar Krystal din 2003... o sa revin cu poze.. k ink nu am reusit sa le scot de pe aparat... re5pekt
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Criwar ...super tari masinile!!!! mai vremmmmm! :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Asta e fotografu nostru... :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
criwar felicitari...esti tot mai bun la poze....si ce masini...tare de tot omule!!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mc mc...nu ma mai laudati k mi se urca la cap...si mi-oi lua o camera digitala numah sa fac poze :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
opel astra GTC 2006, scuze pt calitate dar am fost un pic....influentat de jim si....n-am regulat camera bine :D:D:D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
va mai fac poze azi la lumina si sa tineti minte bine masina asta cum arata acuma pt k in max 3 luni va arata ca un protagonist din 2f2f :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
hmmm.....abia astept sa vad ce idei are stapanul pt el! si spor la treaba! :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Mashina e mishto shi acuma... d`apoi dak se mai risca shi la un tuning de ala periculos... ce mai.. o sa iasa o frumusete.. multi km cu ea stapanului.. :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
In 16 am mai prins o masina interesanta...+ in centru una... :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
fain celica numa pacat ca abia se vede ...tre sa-l prindem ziua :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
inteleg k sunteti preocupati de bac dar..........vrem poze noi !
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning