Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Neamtzu_e36 25-03-10 21:58

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3207317)
mai este un urs aici care vrea 2 tricouri :) ... am vazut destui oameni "rai" pe aici :P

Sal Traiane :D da o sa vina si la u cele 2 tricouri
P.S - cursa din tulcea este acum pe data de 9 mai mergem??
Regulament particular A.C.S Delta Drag Racing
Data cursei : 9 Mai 2010
Tip eveniment : Cursa de accelerare 402 m
Locatia : Tulcea, Aeroportul Delta Dunarii
A.C.S.Delta Racing Crew reglementeaza desfasurarea concursului de accelerare Delta Drag Racing – conform prezentului Regulament Particular.

Capitol 1 – Conditii de participare pentru automobile (categoria STREET), concurenti si publicul spectator

A. Taxe de participare
A1. Taxa participare concurenti : 100 RON / participant
A2. Taxa participare spectatori : 10 RON / spectator

kyd_ursu 25-03-10 21:59

Re: E 30 DIVISION
 
bifeaza ma prezent :D

Neamtzu_e36 25-03-10 22:01

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3219669)
bifeaza ma prezent :D

Sa notat :D

caddy26alex 27-03-10 13:26

Re: E 30 DIVISION
 
pune-ma si pe mine la socoteala Basescule. Dar nush inca daca voi fi doar spectator sau participant sa vad cum stau cu motorul pana atunci:D

Neamtzu_e36 28-03-10 12:55

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3223811)
pune-ma si pe mine la socoteala Basescule. Dar nush inca daca voi fi doar spectator sau participant sa vad cum stau cu motorul pana atunci:D

Sa notat :D

askhy 02-04-10 10:17

Re: E 30 DIVISION
 
Fie ca bucuria invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice alaturi de cei dragi!

Echipa Full Throttle racing team va ureaza Paste fericit!

TaZzY E30 03-04-10 18:40

Re: E 30 DIVISION
 
Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!

kyd_ursu 05-04-10 13:49

Re: E 30 DIVISION
 
va multumim si va dorim tot binele din lume.....Hristos a inviat

B83RUP 07-04-10 21:42

Re: E 30 DIVISION
 
:2gun:
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3248643)
va multumim si va dorim tot binele din lume.....Hristos a inviat

lasa netu si hai cu ursu ala sa vad ce poate ;)

Neamtzu_e36 10-04-10 14:09

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 3256780)
:2gun:

lasa netu si hai cu ursu ala sa vad ce poate ;)

nu poate prea multe cu motoru ala de 1.8 :D:D

alex4you 13-04-10 16:52

Re: E 30 DIVISION
 
de tricou meu ce se mai aude? ;;)

kyd_ursu 14-04-10 21:38

Re: E 30 DIVISION
 
inca putin si iesim pe strazi....rabdare

B83RUP 14-04-10 23:42

Re: E 30 DIVISION
 
:lalala::lalala::lalala::paper::sleep::sleep:
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3278856)
inca putin si iesim pe strazi....rabdare


kyd_ursu 21-04-10 22:46

Re: E 30 DIVISION
 
am nevoie de 2 cauciucuri : 205/45/16 sau 215/45/16 .....

Neamtzu_e36 22-04-10 11:27

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3299530)
am nevoie de 2 cauciucuri : 205/45/16 sau 215/45/16 .....

https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...r-ieftine.html poate te ajuta ;)

kyd_ursu 26-04-10 17:51

Re: E 30 DIVISION
 
Ms mult nebunel...hai ca mai avem putin si terminam treaba :p

cryssl 26-04-10 18:16

Re: E 30 DIVISION
 
sunt sigur ca sunteti in mai in tema decat mine cu piesele de e30

unde pot gasii si eu o pereche de macarale geam electric pe cablu ?

Neamtzu_e36 26-04-10 18:44

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by cryssl (Post 3312508)
sunt sigur ca sunteti in mai in tema decat mine cu piesele de e30

unde pot gasii si eu o pereche de macarale geam electric pe cablu ?

Ai PM

Neamtzu_e36 26-04-10 18:48

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
Hai sa punem si noi ursi nostri :D
incep eu 2.5 12v UNDER CONSTRUCTION

Neamtzu_e36 26-04-10 18:49

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
Inca un monstru :D

Neamtzu_e36 26-04-10 18:57

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
Monstru nr3 care am vazut ca e la vanzare
P.S -KIDu Si CADY sa puneti si voi ursi :D

kyd_ursu 26-04-10 23:50

Re: E 30 DIVISION
 
2 Attachment(s)
al meu E30 318 8v

Blondu_318 27-04-10 17:49

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
e30 318 work in progress

paul.m 27-04-10 18:04

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
e30 318

Neamtzu_e36 27-04-10 19:39

Re: E 30 DIVISION
 
OOOO baieti din ALBA IULIA unde mai nou avem filiala BUN VENIT si sa facem treaba buna impreuna :D

Blondu_318 27-04-10 21:09

Re: E 30 DIVISION
 
salutare, multumim frumos pentru acceptare deocamdata asttia sunt doar 2 dintre ursii nostrii...

Blondu_318 27-04-10 21:24

Re: E 30 DIVISION
 
Zilele astea o sa ne marim "familia" la Alba Iulia;
Speram sa iasa treaba buna, si pe langa o sa propun ceva idei referitoare clubului inca odata multumin:D

Neamtzu_e36 27-04-10 21:42

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3316045)
Zilele astea o sa ne marim "familia" la Alba Iulia;
Speram sa iasa treaba buna, si pe langa o sa propun ceva idei referitoare clubului inca odata multumin:D

Este bine asa cat mai multi ,orice idee este bine venita :D

kyd_ursu 27-04-10 23:14

Re: E 30 DIVISION
 
in primul rand bun venit baietilor din alba iulia si sa speram ca aveti rabdare sa ridicam acest club...orice idee este bine venita....sper ca sunteti constienti ca avem de munca cu acest vis al nostru "bmw"....sper sa fim uniti si sa "crestem mari"...

kyd_ursu 29-04-10 13:24

Re: E 30 DIVISION
 
Poate facem o data o intalnire pe undeva la munte...sa ne vedem cu totii

Neamtzu_e36 29-04-10 13:28

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3320238)
Poate facem o data o intalnire pe undeva la munte...sa ne vedem cu totii

Asta vb cu blondu 318 pe mess si sunt de acord de o iesire la munte cu cortu a ramas undeva in mare la sfarsitul luni iunie ca sa fie cald si sa terminam ursii :D mai este pana atunci ramane sa mai vorbim ;)

Blondu_318 29-04-10 13:40

Re: E 30 DIVISION
 
perfect de acord ,speram sa tine vremea cu noi

Blondu_318 29-04-10 13:51

Re: E 30 DIVISION
 
ramna msa stabilim locatia si data:P

Neamtzu_e36 29-04-10 14:07

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3320310)
ramna msa stabilim locatia si data:P

Dap le vom stabili usor pe toate

Blondu_318 29-04-10 14:08

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
Si ARO in actiune:D

kyd_ursu 29-04-10 14:11

Re: E 30 DIVISION
 
terminam ursii pana atunci...tot ce mai trebuie este sa fie drumul drept :)))) ... si sa ne facem parasolarele .... se pare ca ducem ursii in locul lor natal (muntele) :))))

Blondu_318 29-04-10 14:12

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
a cedat un furtun pana la urma :(

caddy26alex 29-04-10 14:33

Re: E 30 DIVISION
 
va urez bun venit ursarilor din alba iulia. chiar ar fi misto o intalnire la munte sa facem haos, dar ramane sa ne terminam jucariile.

P.S.: o sa pun si eu poze cu ursu cand o sa ajung pe acasa:D

kyd_ursu 29-04-10 15:16

Re: E 30 DIVISION
 
ms neamtzule .... blondu: ai reusit sa l faci?

Neamtzu_e36 29-04-10 16:34

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3320527)
ms neamtzule .... blondu: ai reusit sa l faci?

Cu placere Kidu ;)


All times are GMT +2. The time now is 17:22.

- Copyright 2026 4Tuning