Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce propozitie va iese? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/165664-propozitie-iese.html)

Champion 27-01-10 16:53

Re: Chestionare
 
am mancat o lama pentru ca eram drogat :)))

alynex 27-01-10 16:57

Re: Chestionare
 
Vai, cat am ras:lol::lol:
Am mancat calculatorul ca asa fac eu:peace::evil_laug.

TheFasterMan 27-01-10 17:19

Re: Chestionare
 
i-am cantat unui calculator pentru ca nu ma pot controla!!:)))

Babutz 27-01-10 17:24

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by TheFasterMan (Post 3021274)
i-am cantat unui calculator pentru ca nu ma pot controla!!:)))

deci era sa ma inec cu suc de data asta cand am vazut ce ai scris =)))=)))
tare:))

mihai_bogdan 27-01-10 19:25

Re: Chestionare
 
a mea e super tare:
I’am facut striptease o furculita pentru ca eram beat

green_e30 27-01-10 19:30

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-am dat la parinti cu scarba!:lol::lol:LOOL ce tare!!!

VladM 27-01-10 20:00

Re: Chestionare
 
Am impuscat telefonul meu mobil pentru ca asa mi-au spus vocile ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Am status pe messenger " Sunt perfect sanatos,mi-au spus vocile". Am ras de numai pot,o venit mama o zis ca-s nebun :))))

Babutz 27-01-10 20:02

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 3021879)
Am impuscat telefonul meu mobil pentru ca asa mi-au spus vocile ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Am status pe messenger " Sunt perfect sanatos,mi-au spus vocile". Am ras de numai pot,o venit mama o zis ca-s nebun :))))

mwhahaahahahahahah asta e tare !!

Luk@$ 27-01-10 20:32

Re: Chestionare
 
Am cantat calculatorului pt ca eram beat

Cataaa_ 27-01-10 20:34

Re: Chestionare
 
Am impuscat un jucator de fotbal pentru ca nu ma pot controla :))) hahahahha intamplator am jucat fotbal cativa ani buni :D

mafiozzo 27-01-10 21:54

Re: Chestionare
 
m am indragostit de eu pentru ca ma urasc:)))

L4uR 27-01-10 22:46

Re: Chestionare
 
am lovit o muratura pentru ca asa fac eu =)))))))))))))....ma terminat :)))....nu mai pot de ras:)))

dolb 27-01-10 23:05

Re: Chestionare
 
e o porcarie si asta!
prietena mea e nascuta pe 5 noiembrie, uite cum suna:
11-M-am sarutat
5- o maimuta
Negru---pentru ca eram beat
M-am sarutat o maimuta pt ca eram beat:| nu vad nici un sens in topicul asta si mai e inca unu la fel.

DTH 28-01-10 01:27

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 3022679)
e o porcarie si asta!
prietena mea e nascuta pe 5 noiembrie, uite cum suna:
11-M-am sarutat
5- o maimuta
Negru---pentru ca eram beat
M-am sarutat o maimuta pt ca eram beat:| nu vad nici un sens in topicul asta si mai e inca unu la fel.

aprob ...nu prea au logica ...:???:

sandrin 28-01-10 02:29

Re: Chestionare
 
m-am sarutat prof de fizica pentru ca nu ma pot controla :oops: :lol:

Babutz 28-01-10 08:09

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3022975)
aprob ...nu prea au logica ...:???:

pai atunci sa se stearga ;)
aniway...multe nu au sens ;)

Darius DMS 28-01-10 08:20

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-a(m-au) stropit manelisti(i) pentru acadele....:):):):):D:D:D:D:D....hai ca e super tare faza

Strainger 28-01-10 08:51

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am jucat barbut cu(ca) Rahatu si o sa ma arunc in cap

eMH 28-01-10 12:14

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 3022679)
e o porcarie si asta!
prietena mea e nascuta pe 5 noiembrie, uite cum suna:
11-M-am sarutat
5- o maimuta
Negru---pentru ca eram beat
M-am sarutat o maimuta pt ca eram beat:| nu vad nici un sens in topicul asta si mai e inca unu la fel.

Deci prietena ta s-a sarutat cu o maimuta pentru ca era beata. Ce e asa greu de inteles? :|

dolb 28-01-10 12:32

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3023983)
Deci prietena ta s-a sarutat cu o maimuta pentru ca era beata. Ce e asa greu de inteles? :|

daca pui de la tine, e usor de inteles! eu nu am vazut niciun "cu".
Scrie clar:
m-am sarutat o maimuta...etc.
Daca tot facem topicuri d'astea, hai macar sa luam si noi fiecare zi , si fiecare luna si sa le facem sa aiba un sens.

TYGER1985 28-01-10 15:27

Re: Chestionare
 
M-am sarutat un cersetor pentru ca eram beat

TYGER1985 28-01-10 15:30

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Vreau sa merg la cocalar(i) si-mi dau foc.

Cataaa_ 28-01-10 17:07

Re: Chestionare
 
si ti`a placut ? :> :> :)))

mihai_bogdan 28-01-10 23:07

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by Cataaa_ (Post 3024888)
si ti`a placut ? :> :> :)))

bun asta:lol::lol::D

JuST_GiuGiu 29-01-10 00:36

Re: Chestionare
 
:lol:

La mine suna cam asa: I-am dat numarul meu unui gangster pentru ca nu ma pot controla:lol:

andreeuu 31-01-10 19:26

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sarit peste administrator pentru bani

polon3zZo 01-02-10 11:18

Re: Ce propozitie va iese?
 
O sa beau cu baietii de tampit :))

Felix_Arad 01-02-10 22:48

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sarit peste rahat ca sa ajung moderator :))

Racer21 02-02-10 11:27

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sa bat pe fanii TH cu balele curagande :)))))

Claudia 04-02-10 13:39

Re: Ce propozitie va iese?
 
1. Vreau sa merg la Rocky pentru multe posturi

2. M-am sarutat cu psihoterapeutul meu pentru ca sunt sexy si stiu ce vreau



PS: cine e Rocky? :lol:

cristiano304 04-02-10 14:05

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-a batut Gustav pentru multe post-uri. :lol:

strada 05-02-10 18:09

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sa bat pe Basescu,am suportat o furculita pentru ca eram beat

HD-90-MTZ 05-02-10 19:35

Re: Ce propozitie va iese?
 
La mine a iesit urat de tot :-| Suna cam asa: Am facut spam cu o gramada de rahat de foame :lol::lol::lol:

Hestilo 05-02-10 20:08

Re: Ce propozitie va iese?
 
M'a fugarit Guta de foame ...:lol:

Andu_RacE 06-02-10 07:43

Re: Ce propozitie va iese?
 
Quote:

Originally Posted by -Claudia- (Post 3049729)
1. Vreau sa merg la Rocky pentru multe posturi

2. M-am sarutat cu psihoterapeutul meu pentru ca sunt sexy si stiu ce vreau



PS: cine e Rocky? :lol:

Rocky probabil e unul dintre proprietarii forumului de unde a fost luata ideea. Dar apropo Claudia, de ce ai 2 propozitii? :shock:

M-a fugarit o panarama pentru bani! :rolleyes2

mihai_bogdan 06-02-10 11:22

Re: Ce propozitie va iese?
 
cu cateva pagini mai incolo un baiat a postat si el un chestionar d'asta...si claudia cred ca o postat si propozitia de la chestionarul meu si de la al lui

tudysvv 06-02-10 14:24

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-a fugarit panarama si-mi dau foc :)

vlad_VSV 09-02-10 22:24

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sarit, peste dobitioc(i), de constipat. :D

Dripci 10-02-10 10:57

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am urlat la un muc pentru acadele :D

danny_bik3ru 14-02-10 00:02

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-au batut toti userii pentru acadele. :))


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning