![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
2 Attachment(s)
primele poze cu aripile fata unflate... maine va promit.. un pic de finisaj
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
6 Attachment(s)
prima viziune la linia laterala... ff aproape de ce va fi
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
scapa de prizele de aer din prag:rolleyes2
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
primul comentariu ''negativ'',.. hm.. lasa ce vezi ce iese din alea :)),
next week :D |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ce suspensii i-ai pus?
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
nu-mi dau seama dupa poze dar cred ca va trebui sa stea cineva la volan si...de-asta intrebam de suspensii :P
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
daca sta cineva la volan itzi vei da seama ce suspensie are??sau cum?? k nu am intzeles legatura intre suspensii shi cineva la volan :D?
suspensia pe fatza va fi reglabila cred, iar pe spate vom vedea |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
AutoTop se refera la faptul ca dupa ce se urca oamenii in masina si pui banchetele si alea...tu iti dai seama ce se lasa masina? si rupe tot ce ai construit
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
aaa, asta vom vedea...ce e construit nu are cum sa se rupa pt k e beeeton, mai ales spatele.
suspensia oricum va fi intarita si nu shtiu cat de mult se va lasa dupa ce se urca 2 oameni... |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ma intrebam daca atzi si umflat aripile ca din poza se vad doar coame...nu e o critica...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
la ce ora este maine cursa?
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
is unflate.. e coborata masina... uita-te pe 1 post de pe pagina 1 si vezi masina inainte..
P.S.: bine ca ai spus ca nu e critica.. ca faceam urat :)) |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
era interesant daca reuseai sa pui rotzile alealalte pe spate, numa cred ca depasea in latzime dimensiunea carabushlui ...
ai gasit perechea pentru fatza la ele? |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
teckno.. surpriz.. nu ai rabadare?
:)) |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
alex...nu stiu sigur de o sa incap inauntru dar ma chircesc si tot ma bag...vreau musai sa dau o tura cand e gata
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
smoke...mai baga poze cu masina sa vedem ce ai mai facut.....sau pui cand ii gata ca sa ramanem cu gura cascata
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
o sa vina shi pozele, rabdare numa sa avetzi :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lol.. arde rau ? :)) o sa pun maine de cumpar baterii la camera.. desi as lasa ca am de gand sa o duc la 4tuning show in oradea
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
3 Attachment(s)
primele imagini la botul masinii..precizez nefinisate!!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
si schita.. cu propunere de cromatica...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
o poza de ansamblu..,,, dupa cum se vede abia acuma incepe lucrul,,, finisaje... damn
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
uau ...super....bravo mane.....asteptam produsu finit.....care o sa iasa de nota 11.....bafta in continuare
ps.clujul va mai avea o masina frumoasa |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
3 Attachment(s)
nu mai pot edita....ideea cu cromatu ar fi super..avand in vedere ca masina ii mica...uite aici niste poze cu asa ceva
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
vlad... cromatica nu e tot una cu Crom ... zic eu ;))...
apai nush ... :P... cred ca era vorba de culoare :D |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ma ...io am crezut ca vrea sa cromeze masina.....ca a pus mai sus o schita cu propunere de cromare a masini...apoi io nustiu poate s-a exprimat gresit...a vrut sa zica alceva poate
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lol .. pt faza cu cromatica :))), deci nu se cromeaza masina... cine dreacu are vreme.. plus cam greu de ''cromat'' fibra :))), da mersi de poze.. stiu ca se poate si arata bine dar totusi.. este un buget !!! ,
all the best from SmokeDesign |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
cromatica = imbinarea de culori , cum da ca idee .. albatru cu alb
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
acuma am inteles:D:D...vina mea am inteles io gresit de la inceput...oricum bafta
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
Poti incerca si un "fum" de perlat pe flancuri.imbinarea dintre alb si albastru poti sa o faci in degrade , cu "fum" de violet si albastru cu granule mari deasupra. Cind e gata vreau o poza sa le-o arat la macaronarii de aici ,sa vada cum stiu ramanii sa prepare un 500 de epoca. 2000 nu a fost scumpa deloc.Una in stare tehnica aproximativa este 3000 de euro aici in Italia la mama ei,iar una bibelou 6-7000 euro. |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mersi de idee ... si o sa fie poze aci.. masina nu mai dureaza mult ... pt ca imediat intru numa in finisaje
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ce zici de o combinatzie intre rosu degrade mov si albastru?
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
iti zic eu ce zic, ii taranesc, dar mai bine las imaginile sa vorbeasca
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lol Piry :)),... ai fost prea dur :))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
fara degrade, delimitarea intre culori o sa fie clara, o linie dreapta, fara o gramada de culori pe mashina
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
starneste interesu'????
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Incepe sa ia forma...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
Quote:
sau ceva de genu... |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
super tare ideea lui Tekno :) ...
imi place... pune-o in aplicare :D |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
bafta alex in continuare imi place arata frumos spor la finisat
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:14. |
- Copyright 2026 4Tuning