![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Un pret cu toate taxele pentru asta?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
65.00 de lei cu totul.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Un pret te rog pentru http://cgi.ebay.com/RICKO-FIAT-PUNTO...item3ca8a3ab49 ;) Multumesc!
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
262.00 Ron, la tine acasa.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
asta cat face cu transport pana la Bucuresti ? http://cgi.ebay.co.uk/FORD-EXPEDITIO...item5639131295
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
In jur de 45 de Lire cu totul. Trebuie sa-l intreb exact cat vrea pe transport.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Aha ... pai m-ar interesa. Poate iese sub 200 ron cu totul ...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
steaua23 - nu mi-a raspuns nici astazi la mes.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
No problem. Lasa ca ne auzim de o comanda cu alta ocazie.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,
Ai putea sa-mi cauti un Ferrari 308 GTS Kyosho 1/18 rosu si sa-mi spui si cat m-ar costa cu totul? Mersi, Cristi |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1 Attachment(s)
Ferrari decat pe galben la 500 lei acasa la tine, sau rosu de la HotWeels.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Il luam daca era rosu. Si cel de la HW la ce pret si daca este Elitte sau nu?
Mersi |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
M-as multumi si cu un 308 GTB sau 328 GTB Kyosho (de fapt ambele, dar numai una pe luna), dar rosii, daca ai gasi...
Astept un semn. Mersi, Cristi |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu, 500 pe HW nu dau, pe Kyosho da. Raman valabile celelalte daca le gasesti - 308 GTB sau 328 GTB Kyosho.
Mersi |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,ai putea sami spui cam cat ajunge cu totul macheta aceasta?http://cgi.ebay.com/BBR-1-18-ENZO-FE...item19ba77132a
Multumesc, Alex |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
460 $ la tine acasa.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.co.uk/FUJIMI-1-24-Fe...item35a7731e80
Un pret total pt asta te rog |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
40 LIRE cu totul.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Bun pretul,iti zic in cateva zile daca il iau sau nu,mai am o optiune si sa vad pe care o aleg
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
Uite aici unul prea bun la pret.;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
E dat, l-am luat
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Decodat ... golful 4 acela rosu de il prezentat la sectiunea de prezentari machete e luat de pe ebay? crezi ca poti sa-mi cauti si mie unul asemanator ?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Pe ebay cu totul e vreo 400 de lei.;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
170 $.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
ok, cand am te anunt.
mersi, |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.de/Minichamps-Figur-...item335af8db6d
asta http://cgi.ebay.de/AD-02030-1-18-Pol...item2eab03f594 sau asta http://cgi.ebay.de/Figur-fuer-Dioram...item45f15fb6dd Poate iese vreuna la pret ok :D |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1. Mai asteptam .
2. Vrea mult pe transport 18 Euro + 12 figurina. 3. Pana acum vreo 15 Euro. Te mai gandesti.;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut !
Sunt interesat de niste preturi pentru: seria 5 deadline 15. Mär. 2010, 19:21:07 MEZ 100% pozitiv Versand nach: Deutschland pret maxim 20e [nu 15e, ca in PM] 320 deadline 14. Mär. 2010, 21:04:03 MEZ 100% pozitiv Versand nach: Europa pret maxim 7e imi faci te rog frumos un pret pentru ele, separat, dar si pentru ambele? ma intereseaza si daca am bani, as vrea sa incercam o licitatie iar daca apuci sa licitezi, te rog sa o faci in ultimele 5 secunde, cu 2-4e mai mult decat licitatia actuala. [stiu eu de ce] |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Ok, asteptam:shock:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut...
Vreau sa te rog daca imi poti aduce si mie o macheta Vw Vento, si cat m-ar costa cu totul.... |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1 Attachment(s)
42 E, 1/43 producator Schabak.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut. imi zici,te rog un pret pt asta cu tranport cu tot la mine acasa
http://cgi.ebay.co.uk/1-18-Scale-Red...78157661381718 merci |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Ambele sunt licitatii. Daca vrei licitam dar da-mi preturi.:shock:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
aia prima cred ca iese scump,daca numai licitatia pleaca de la 11,75 lire.....dar cealalta poate iese mai ieftin, fiind si in Germania(cel putin asa cred eu)
asadar,crezi ca sare de 120lei a 2-a, aia Norev? Daca nu am vazut ca astepti comanda de pe siteul www.modellauto18.de si e si acolo varianta Bburago cu 25euro. crezi ca mai dai comanda de pe site-ul ala? merci |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
La a2a transportul e 16 E, restul ramane de vazut. Nu stiu cand o sa mai dau comanda, o sa te tin minte si vb.
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning