Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

graffik4life 06-02-10 18:15

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Un pret cu toate taxele pentru asta?

Decodat 06-02-10 18:41

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
65.00 de lei cu totul.

coman razvan 08-02-10 19:42

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Un pret te rog pentru http://cgi.ebay.com/RICKO-FIAT-PUNTO...item3ca8a3ab49 ;) Multumesc!

Decodat 08-02-10 22:02

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
262.00 Ron, la tine acasa.

Decodat 18-02-10 10:58

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...

steaua23 18-02-10 14:36

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
asta cat face cu transport pana la Bucuresti ? http://cgi.ebay.co.uk/FORD-EXPEDITIO...item5639131295

Decodat 18-02-10 14:41

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
In jur de 45 de Lire cu totul. Trebuie sa-l intreb exact cat vrea pe transport.

steaua23 18-02-10 14:47

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Aha ... pai m-ar interesa. Poate iese sub 200 ron cu totul ...

Decodat 23-02-10 09:29

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
steaua23 - nu mi-a raspuns nici astazi la mes.

steaua23 23-02-10 09:46

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
No problem. Lasa ca ne auzim de o comanda cu alta ocazie.

Decodat 26-02-10 11:01

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...

cristhian 26-02-10 21:44

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut,
Ai putea sa-mi cauti un Ferrari 308 GTS Kyosho 1/18 rosu si sa-mi spui si cat m-ar costa cu totul?
Mersi,
Cristi

Decodat 03-03-10 10:29

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1 Attachment(s)
Ferrari decat pe galben la 500 lei acasa la tine, sau rosu de la HotWeels.

cristhian 04-03-10 20:43

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Il luam daca era rosu. Si cel de la HW la ce pret si daca este Elitte sau nu?
Mersi

cristhian 05-03-10 20:35

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
M-as multumi si cu un 308 GTB sau 328 GTB Kyosho (de fapt ambele, dar numai una pe luna), dar rosii, daca ai gasi...
Astept un semn.
Mersi,
Cristi

Decodat 07-03-10 13:00

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by cristhian (Post 3147619)
Il luam daca era rosu. Si cel de la HW la ce pret si daca este Elitte sau nu?
Mersi

HW elite tot in jur la 500 l-am gasit.

cristhian 07-03-10 14:46

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Nu, 500 pe HW nu dau, pe Kyosho da. Raman valabile celelalte daca le gasesti - 308 GTB sau 328 GTB Kyosho.
Mersi

Alex110 07-03-10 15:39

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut,ai putea sami spui cam cat ajunge cu totul macheta aceasta?http://cgi.ebay.com/BBR-1-18-ENZO-FE...item19ba77132a
Multumesc,
Alex

Decodat 07-03-10 16:42

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
460 $ la tine acasa.

GAHU 08-03-10 00:51

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.co.uk/FUJIMI-1-24-Fe...item35a7731e80
Un pret total pt asta te rog

Decodat 08-03-10 09:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
40 LIRE cu totul.

GAHU 08-03-10 12:11

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Bun pretul,iti zic in cateva zile daca il iau sau nu,mai am o optiune si sa vad pe care o aleg

Decodat 09-03-10 15:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by cristhian (Post 3156655)
Nu, 500 pe HW nu dau, pe Kyosho da. Raman valabile celelalte daca le gasesti - 308 GTB sau 328 GTB Kyosho.
Mersi

https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-...o-megarar.html

Uite aici unul prea bun la pret.;)

cristhian 09-03-10 22:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
E dat, l-am luat

steaua23 09-03-10 22:30

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Decodat ... golful 4 acela rosu de il prezentat la sectiunea de prezentari machete e luat de pe ebay? crezi ca poti sa-mi cauti si mie unul asemanator ?

Decodat 10-03-10 07:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Pe ebay cu totul e vreo 400 de lei.;)

cristhian 10-03-10 21:31

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.com/1-18-FERRARI-KYO...item439c927775

asta cat este, te rog

Decodat 10-03-10 21:32

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
170 $.

cristhian 10-03-10 21:45

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
ok, cand am te anunt.
mersi,

steaua23 11-03-10 00:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.de/Minichamps-Figur-...item335af8db6d

asta http://cgi.ebay.de/AD-02030-1-18-Pol...item2eab03f594

sau asta http://cgi.ebay.de/Figur-fuer-Dioram...item45f15fb6dd

Poate iese vreuna la pret ok :D

Decodat 11-03-10 10:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1. Mai asteptam .
2. Vrea mult pe transport 18 Euro + 12 figurina.
3. Pana acum vreo 15 Euro.
Te mai gandesti.;)

blue macca 12-03-10 18:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut !
Sunt interesat de niste preturi pentru:

seria 5
deadline 15. Mär. 2010, 19:21:07 MEZ
100% pozitiv
Versand nach: Deutschland
pret maxim 20e [nu 15e, ca in PM]

320
deadline 14. Mär. 2010, 21:04:03 MEZ
100% pozitiv
Versand nach: Europa
pret maxim 7e

imi faci te rog frumos un pret pentru ele, separat, dar si pentru ambele?
ma intereseaza si daca am bani, as vrea sa incercam o licitatie

iar daca apuci sa licitezi, te rog sa o faci in ultimele 5 secunde, cu 2-4e mai mult decat licitatia actuala. [stiu eu de ce]

Decodat 12-03-10 21:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Ok, asteptam:shock:

Tibanu 13-03-10 10:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut...
Vreau sa te rog daca imi poti aduce si mie o macheta Vw Vento,
si cat m-ar costa cu totul....

Decodat 14-03-10 18:41

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1 Attachment(s)
42 E, 1/43 producator Schabak.

radu_bv 14-03-10 20:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
salut. imi zici,te rog un pret pt asta cu tranport cu tot la mine acasa

http://cgi.ebay.co.uk/1-18-Scale-Red...78157661381718

merci

radu_bv 14-03-10 21:53

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
sau asta
http://cgi.ebay.de/VW-Touareg-Rally-...item35a7c901d1

Decodat 15-03-10 20:44

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Ambele sunt licitatii. Daca vrei licitam dar da-mi preturi.:shock:

radu_bv 16-03-10 07:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
aia prima cred ca iese scump,daca numai licitatia pleaca de la 11,75 lire.....dar cealalta poate iese mai ieftin, fiind si in Germania(cel putin asa cred eu)
asadar,crezi ca sare de 120lei a 2-a, aia Norev?
Daca nu am vazut ca astepti comanda de pe siteul www.modellauto18.de si e si acolo varianta Bburago cu 25euro. crezi ca mai dai comanda de pe site-ul ala?
merci

Decodat 16-03-10 08:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
La a2a transportul e 16 E, restul ramane de vazut. Nu stiu cand o sa mai dau comanda, o sa te tin minte si vb.


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning