![]() |
Re: Rensit
Quote:
daca e vb de 4Tuning imi spui mie ;) |
Re: Rensit
Quote:
Cel mai tare club de pe Rensit. Locul 1. La multi ani! P.S. cine mai doreste sa fie membru in Legal Racing, poate solicita aici. |
Re: Rensit
Deci nu e adevarat :))) Dupa ce am asteptat 180 de minute sa ies de la spalatorie, am dat din greseala "spala geamuri"... =)) iar...
|
Re: Rensit
Haideti ma ursarilor care doriti ca suntem disponibili!!!
Club e30 deschis la orice ora 24h/24h 24 /7 :D:lol:!!! |
Re: Rensit
si eu tot urs am...dar ma enerveaza! ba imi bubuie gumele..ba imi trebe ulei :)) nu reusesc sa fac bani calumea si respect...numa la geamuri stau :D
am 122 cai |
Re: Rensit
Quote:
|
Re: Rensit
Quote:
Cip2010 |
Re: Rensit
Aveti ceva pareri sugestii?
|
Re: Rensit
o invitatie va rog si pentru mine... toadertk... si o intrebare... In cat timp se raceste motorul ala? In timp ce spal parbrize se raceste si motorul?
|
Re: Rensit
care ma ia si pe mine in echipa ?:) 1200 respect urs 190cp :>
|
Re: Rensit
1 Attachment(s)
Quote:
Vezi ca invitatia trebuie sa iti apara in dreptul ECHIPEI...in dreapta sus... |
Re: Rensit
da...abea acum mi-a aparut...cu rosu..pana acum nu aparuse nimic...adica acum jumatate de ora cand am plecat sa mananc nu era....
Multumesc! |
Re: Rensit
oltcit citeste PM-ul meu....
|
Re: Rensit
Quote:
|
Re: Rensit
Ok ,ok...
|
Re: Rensit
Am bagat creditele,am bagat misiunile...asteptam din ce in ce mai multi oameni!
|
Re: Rensit
Eu sunt CLaudiaMDB in joc :P
|
Re: Rensit
Quote:
|
Re: Rensit
Oltcit Rally Team am si eu o intrebare:de curand am cumparat o splatorie si imi zicea ca o sa am castig 6000 pe zi a trecu 2 zile si nu am nici un castig.
|
Re: Rensit
ai cumparat polish shampon si tot ce trebuie ?
|
Re: Rensit
da am cumparat tot ce scria acolo cu rosu si am deschis-o dar nimic
|
Re: Rensit
vezi ca tr sa astepti 24 ore. si o sa scrie undeva in dreapta jos colecteaza.
|
Re: Rensit
Vreau si eu in legal racing sau in 4tuning team :d nick CobrA
|
Re: Rensit
Mda...
Am incercat acum sa invit user-ul CobrA4cS in clubul Legal Racing si observ ca deja este in Clubclio. Foarte frumos ceea ce se intampla...invitatii cu japca. |
Re: Rensit
toto scoatel pe cobra din echipa noastra, ca plange lumea dupa el.
p.s andi ai invatat si tu sa joci sau tot bagator de seama pe acolo? |
Re: Rensit
Mda...
Vad ca joci si in jocul virtual la fel ca in viata reala. P.S. Bagator de seama cred ca este ala care da invitatii cu japca la userii care au solicitat de la alte echipe invitatii. |
Re: Rensit
Quote:
ce vrei sa spui cu fraza asta? ca ma implic si ca dau bani asta vrei sa spui... intradevar ca nu a fost frumos ce a facut colegu meu, |
Re: Rensit
Quote:
Chiar nu are sens sa ne agitam atat pentru un joculet. |
Re: Rensit
Salut. Am vazut ca la inceput mi-a dat un VW Jetta si cand am ales era un Golf III. Am posibilitatea de a-mi selecta alta masina de la inceput?
|
Re: Rensit
Mai joaca careva jocul :)?
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:05. |
- Copyright 2026 4Tuning