Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Rensit (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/161253-rensit.html)

skyZZo 04-01-10 13:00

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by mafiozzo (Post 2944900)
la multi ani la toti , mi am facut si eu cont, cum intru in club?..nick : mafiozzo

in care club?:-)d
daca e vb de 4Tuning imi spui mie ;)

andi_cimpean 04-01-10 13:37

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by mafiozzo (Post 2944900)
la multi ani la toti , mi am facut si eu cont, cum intru in club?..nick : mafiozzo

Te-am invitat in Legal Racing!

Cel mai tare club de pe Rensit. Locul 1.

La multi ani!

P.S. cine mai doreste sa fie membru in Legal Racing, poate solicita aici.

Magos 04-01-10 14:12

Re: Rensit
 
Deci nu e adevarat :))) Dupa ce am asteptat 180 de minute sa ies de la spalatorie, am dat din greseala "spala geamuri"... =)) iar...

green_e30 04-01-10 15:46

Re: Rensit
 
Haideti ma ursarilor care doriti ca suntem disponibili!!!
Club e30 deschis la orice ora 24h/24h 24 /7 :D:lol:!!!

XtreZz 04-01-10 16:33

Re: Rensit
 
si eu tot urs am...dar ma enerveaza! ba imi bubuie gumele..ba imi trebe ulei :)) nu reusesc sa fac bani calumea si respect...numa la geamuri stau :D
am 122 cai

Oltcit Rally Team 04-01-10 20:22

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 2945116)
Deci nu e adevarat :))) Dupa ce am asteptat 180 de minute sa ies de la spalatorie, am dat din greseala "spala geamuri"... =)) iar...

Magos nu vrei sa intri in RensitClub?:lol:

Cypos 05-01-10 08:45

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2945027)
Te-am invitat in Legal Racing!

Cel mai tare club de pe Rensit. Locul 1.

La multi ani!

P.S. cine mai doreste sa fie membru in Legal Racing, poate solicita aici.

Vreu si eu!...momentan sunt la spalat parbrize....:lol:
Cip2010

Oltcit Rally Team 05-01-10 09:46

Re: Rensit
 
Aveti ceva pareri sugestii?

toader 05-01-10 11:19

Re: Rensit
 
o invitatie va rog si pentru mine... toadertk... si o intrebare... In cat timp se raceste motorul ala? In timp ce spal parbrize se raceste si motorul?

XtreZz 05-01-10 14:35

Re: Rensit
 
care ma ia si pe mine in echipa ?:) 1200 respect urs 190cp :>

andi_cimpean 05-01-10 15:04

Re: Rensit
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by XtreZz (Post 2948268)
care ma ia si pe mine in echipa ?:) 1200 respect urs 190cp :>

Cred ca ti-am dat invitatie de vreo 5 ori pana acum...cred ca este vreo eroare ceva..

Vezi ca invitatia trebuie sa iti apara in dreptul ECHIPEI...in dreapta sus...

XtreZz 05-01-10 15:11

Re: Rensit
 
da...abea acum mi-a aparut...cu rosu..pana acum nu aparuse nimic...adica acum jumatate de ora cand am plecat sa mananc nu era....
Multumesc!

XtreZz 06-01-10 22:31

Re: Rensit
 
oltcit citeste PM-ul meu....

Magos 07-01-10 15:32

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by Oltcit Rally Team (Post 2946438)
Magos nu vrei sa intri in RensitClub?:lol:

M-am dus in echipa "de suflet" - PLM Tuning :lol:

Oltcit Rally Team 07-01-10 17:46

Re: Rensit
 
Ok ,ok...

Oltcit Rally Team 10-01-10 11:12

Re: Rensit
 
Am bagat creditele,am bagat misiunile...asteptam din ce in ce mai multi oameni!

DTH 10-01-10 16:46

Re: Rensit
 
Eu sunt CLaudiaMDB in joc :P

MihaiS 12-01-10 15:08

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by green_e30 (Post 2945414)
Haideti ma ursarilor care doriti ca suntem disponibili!!!
Club e30 deschis la orice ora 24h/24h 24 /7 :D:lol:!!!

invita-ma si pe mine. user Mihai_8 . ms anticipat

sdomto31 12-01-10 15:32

Re: Rensit
 
Oltcit Rally Team am si eu o intrebare:de curand am cumparat o splatorie si imi zicea ca o sa am castig 6000 pe zi a trecu 2 zile si nu am nici un castig.

XtreZz 12-01-10 15:44

Re: Rensit
 
ai cumparat polish shampon si tot ce trebuie ?

sdomto31 12-01-10 15:54

Re: Rensit
 
da am cumparat tot ce scria acolo cu rosu si am deschis-o dar nimic

B-11-AYG 12-01-10 17:12

Re: Rensit
 
vezi ca tr sa astepti 24 ore. si o sa scrie undeva in dreapta jos colecteaza.

CobrA4cS 15-01-10 18:53

Re: Rensit
 
Vreau si eu in legal racing sau in 4tuning team :d nick CobrA

andi_cimpean 16-01-10 19:39

Re: Rensit
 
Mda...

Am incercat acum sa invit user-ul CobrA4cS in clubul Legal Racing si observ ca deja este in Clubclio.

Foarte frumos ceea ce se intampla...invitatii cu japca.

B-11-AYG 16-01-10 20:21

Re: Rensit
 
toto scoatel pe cobra din echipa noastra, ca plange lumea dupa el.

p.s andi ai invatat si tu sa joci sau tot bagator de seama pe acolo?

andi_cimpean 17-01-10 11:55

Re: Rensit
 
Mda...

Vad ca joci si in jocul virtual la fel ca in viata reala.

P.S. Bagator de seama cred ca este ala care da invitatii cu japca la userii care au solicitat de la alte echipe invitatii.

B-11-AYG 17-01-10 13:19

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2985503)
Mda...

Vad ca joci si in jocul virtual la fel ca in viata reala.

.


ce vrei sa spui cu fraza asta? ca ma implic si ca dau bani asta vrei sa spui...

intradevar ca nu a fost frumos ce a facut colegu meu,

andi_cimpean 17-01-10 21:39

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by B-11-AYG (Post 2985792)
ce vrei sa spui cu fraza asta? ca ma implic si ca dau bani asta vrei sa spui...

intradevar ca nu a fost frumos ce a facut colegu meu,

S-o lasam asa!

Chiar nu are sens sa ne agitam atat pentru un joculet.

Alexey 15-02-10 23:17

Re: Rensit
 
Salut. Am vazut ca la inceput mi-a dat un VW Jetta si cand am ales era un Golf III. Am posibilitatea de a-mi selecta alta masina de la inceput?

marius_bmw_gtm 10-05-10 20:30

Re: Rensit
 
Mai joaca careva jocul :)?


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning