Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Campionat LFS Demo (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/158229-campionat-lfs-demo.html)

Bogdy_DK 08-01-10 15:56

Re: Campionat LFS Demo
 
....si sa nu uitam si de noi :)) deci:
Nume: S.Bogdan
LFS Username: Bogdy_DK
Numar: 17
Nume echipa : SideSmoke
Culoare numar:albastru
Nume de cursa: 17 -S.Bogdan

Bogdy_DK 08-01-10 16:42

Re: Campionat LFS Demo
 
[QUOTE=Bogdy_DK;2957920]....si sa nu uitam si de noi :)) deci:
Nume: Span Bogdan
LFS Username: Bogdy_DK
Numar: 17
Nume echipa : SideSmoke
Culoare numar:albastru
Nume de cursa: 17 -B.Span

alinutzu05 08-01-10 18:02

Re: Campionat LFS Demo
 
Lista cu cei care participa pentru cursa din 08/01/2010 sunt:

1.Nume: Stroe Cristian
LFS username: Puskin
Numar: 29
Echipa: Frontline Motorsport
Nume de cursa: 29 - S. Cristian
Timp: 1:34.910


2.Nume real: Minculeasa Vlad
LFS username: Lolictka
Numar: 23
*Echipa: Arges Team
Nume de cursa: 23 - V. Minculeasa
Timp: 1:39:150


3.Nume real: Arva Dan
LFS username: Shadyarva
Numar: 21
Nume de cursa: 21 - A.Dan
Time: 1:39.300



4.Nume real: Podcapcã Alexandru
LFS username: the_ripper_a
Numar: 09
Nume de cursa: 09 - A. Ripy
Time: 1:37.510


5.Nume real: Andrey Bogdan
LFS username:BerbecalY
Numar: 66
Echipa: Arges Team
Nume de cursa: 66 - A.Bogdan
Time: 1:39.380


6.Nume: Span Bogdan
LFS Username: Bogdy_DK
Numar: 17
Nume echipa : SideSmoke
Culoare numar:albastru
Nume de cursa: 17 -B.Span
Time: 1:39.860

7.Nume: Rufy
LFS username: iRufy
Numar: 01
Echipa -
Nume de concurs: Rufy
Time : 1:38.380

Servarul se numeste Campionat Demo si parola wrace.
Daca ai timpul corespunzator pentru cursa din seara asta intra tu pe seravr vei fi verificat iar dak nu il indeplinesti vei fi scos dupa servar.

Bogdy_DK 08-01-10 18:52

Re: Campionat LFS Demo
 
aici e prietenu bogdan toader din SS:
Nume :Toader Bogdan
LFS Username: --oO
Numar: 18
Echipa:SideSmoke
Nume de cursa: 18 -B.Toader
Culoare numar:albastru
Time: 1:38.950 (nu ma credeti vedeti si voi) :))

alinutzu05 08-01-10 20:25

Re: Campionat LFS Demo
 
INSCRIERILE PT CURSA CU XRG A LUAT SFARSIT.

Cei care au timpul sub 1:40 sa intre in servarul:
Campionat demo
parola:wrace

Grieg 08-01-10 20:26

Re: Campionat LFS Demo
 
daca nu am timpul necesar, nu pot sa stau spectate sa ma uit la cursa ? :rolleyes2

shadyarva 08-01-10 20:46

Re: Campionat LFS Demo
 
Unde va e serveru? Campionat demo??? nu este asa cva

Grieg 08-01-10 20:47

Re: Campionat LFS Demo
 
e privat.. dai la optiuni jos sa iti arate si serverele private

shadyarva 08-01-10 21:43

Re: Campionat LFS Demo
 
Da bn mersi, nu aparea nici asa.. am pierdut calificarile pt asta... si in plus vai si amar, schimbati si voi umpic macar sistemu, scuze da pur si simplu e PROST am mai participat la curse on da ca asta nici unu... nu iti permite sa faci nimik , aia care te lovesc ce patesc? nimik si aia dai si intra in ei, mai bn era concurs de Banger Racing Crash

TFK 08-01-10 22:27

Re: Campionat LFS Demo
 
As vrea sa fac o reclamatie in legatura cu adminul Admin 24.
Mi-a dat 2 Puncte penalizare pentru ca am vorbit dupa ce am terminat calificarile nespecificand nicaieri ca nu avem voie sa vorbim doar dupa ce au terminat toti calificarile.

Puskin 08-01-10 23:03

Re: Campionat LFS Demo
 
Un lucru nu inteleg, din moment ce a fost facuta lista cu participanti de ce a putut juca oricine?

alinutzu05 08-01-10 23:25

Re: Campionat LFS Demo
 
2 Attachment(s)
Rezultate Campionat Demo


Attachment 1254693



Multumim din suflet celor care ne-au onorat prezenta si au participat.
Penalizari:
- 01.B. Marouf -disconnected
- 03 - C. Alin
- 06 - C. Dragota - disconnected
- 09 - A. Ripy
- 16 - M. George
- 17 - B. Span
- 21 - A. Dan - drive through penality + disconnected
- 23 - M. Vlad - drive- through penality + kick
- 29 - S. Cristian
- 54 - P. Cristian - drive- through penality
- 66 - A. Bogdan
Si cei care au ajutat la desfasurarea cursei sunt :
- Dan
- Valentin
- Cookie(alin)
Va punem la dispozitie filmarea cursei pentru discuti .

Attachment 1254726

Urmatoarea cursa este vineri cu XFG pe acelasi servar:
- Campionat demo
Parola va fi data doar celor care au indeplinit baremul pentru cursa urmatoare.
Daca ai fost neindreptatit in modul in care au fost aplicate santiunile, trebuie sa vi cu argumente .

Multumim si va asteptam la urmatoarea cursa.

mafiozzo 09-01-10 00:08

Re: Campionat LFS Demo
 
mie mi a picat netu :( de aia am fost disconnected si doar acu si a re venit.. f*t rds

shadyarva 09-01-10 08:19

Re: Campionat LFS Demo
 
da lista cu cei care au finalizat cursa, si punctele care s-au dat ?

alinutzu05 09-01-10 12:01

Re: Campionat LFS Demo
 
1 Attachment(s)
Punctaj : XRG /BL1


1. 03 - C. Alin -10 pct
2. 29 - S. Cristian - 8 pct
3. 11 -B. Span - 6 pct
4. 09 - A. Ripy - 5 pct
5. 66 - A. Bogdan - 4 pct
6. 54 - P. Cristian - 3 pct


Attachment 1255273

In continuare se ma primesc inscrieri pentru cursa cu XFG.

bmw-ripper 09-01-10 12:08

Re: Campionat LFS Demo
 
Sunt singurul independent din clasament:P

ramene de vazut cat timp mai stau asa fara echipa...

shadyarva 09-01-10 12:21

Re: Campionat LFS Demo
 
si eu sunt independent, si eu as vrea sa intru intr-o echipa, deci ma primeste careva?:D:P

Puskin 09-01-10 12:28

Re: Campionat LFS Demo
 
Ar trebui sa va antrenati de pe acum pentru XFG sa avem o cursa mai stransa. Sa incercati sa scoateti cel putin 1:36 pe fiecare lap.

kimiboy 09-01-10 19:09

Re: Campionat LFS Demo
 
Nume : Pollak Cristian
Categoria:XFG,Blackwood GP
LFS :kimiboy054
Nume concurs:P.Cristian
Numar concurs: 54

myaytza 15-01-10 16:01

Re: Campionat LFS Demo
 
Nume: Petre Mihai
LFS: PETRE MIHAI
Nume concurs:P. Mihai
Numar concurs:009
Cand va avea loc cursa?

Puskin 15-01-10 16:14

Re: Campionat LFS Demo
 
Asta seara la de la 21:30 pana la 21:50 calificarile, pauza 10 minute si de la 22:00 incepe cursa.

kimiboy 15-01-10 16:56

Re: Campionat LFS Demo
 
Sunt in scris deja dar acuma am scris deja si echipa! multumesc,ne vedem la concurs!

Nume : Pollak Cristian
Categoria:XFG,Blackwood GP
LFS :kimiboy054
Nume concurs:P.Cristian
Numar concurs: 54
Echipa : TRAXXAS Racing Team

bmw-ripper 15-01-10 17:17

Re: Campionat LFS Demo
 
Petre Mihai numaru 9 este luat de mine

alinutzu05 15-01-10 19:55

Re: Campionat LFS Demo
 
Pentru toti care au participat la campionat si inca sunt prezenti aici si au timpi necesari servarul fa fi acelasi pe tot parcursul campionatului DEMO.

Servar: Campionat Demo
Parola:wrace

shadyarva 15-01-10 20:09

Re: Campionat LFS Demo
 
Nume real: Arva Dan
LFS username: Shadyarva
Echipa: Arges Team
Numar: 21
Nume de cursa: 21 - A.Dan

Grieg 15-01-10 20:25

Re: Campionat LFS Demo
 
s-a deschis serverul, pentru ca mie nu imi apare :(?

Puskin 15-01-10 20:30

Re: Campionat LFS Demo
 
Host not found on master server :| sigur e deschis?

shadyarva 15-01-10 22:30

Re: Campionat LFS Demo
 
e deschis si eu am avut probleme cu el si acuma si data trecuta da pana la urma am reusit........

alinutzu05 15-01-10 22:46

Re: Campionat LFS Demo
 
1 Attachment(s)
Rezultatul cursei cu XFG pe BL1

1. 29 - S. Cristian 10 ptc

2.18 - B. Toader 8 ptc

3.09 - A. Ripy 6 ptc

4.66 - A. Bogdan 5 ptc



Daca ai placerea sa vizionezi cursa cu XFG o poti lua de aici.

Attachment 1265668

shadyarva 15-01-10 22:49

Re: Campionat LFS Demo
 
eu trebuia sa fiu pe 4 mancamiar cva ca bun comp mai am ca la jumatea cursei s-a blokat:|:|:|:|:|

pilu03 15-01-10 22:51

campionat demo ......facut praf de un domn care nu admineaza ce trebuie
 
salut baieti ..............dan da penaliti 30 de secunde la concurenti si penaliti la jucatori cu o pozitie in spate asta cica e campionat :P:P:PPP :twisted::twisted:

pilu03 15-01-10 22:56

Re: Campionat LFS Demo
 
DAN a dat penalitate 30 de secunde lui 03 - C.alin fara nici un motiv vreau sa se faca reclamatie ......va rog

dan.bordei 16-01-10 00:05

Re: Campionat LFS Demo
 
In primul rand vreau sa-i felicit pe cei 2 piloti care au reusit sa termine cursa.

03 - C. Alin si-a luat 30 secunde penalizare pentru ca a trisat! Alin este varul lui Pilu (username de lfs alexpilu), iar acesta a condus in numele lui C. Alin.
Pilu a luat startul in cursa si a condus mare parte din ea, Alin fiind la volan doar in turele 9 10 si 14.

Oricine poate sa se convinga de faptul ca pilu a condus in aceasta cursa comparand timpii si modul de a conduce.
Am facut o analiza a timpilor lui 03 - C. Alin:
turul 1 split 1 38:61 split 2 1:16:43 timp pe tur 1:43:82
turul 2 split 1 30:46 split 2 1:08:12 timp pe tur 1:35:49
turul 3 split 1 30:46 split 2 1:07:74 timp pe tur 1:35:29
turul 4 split 1 30:50 split 2 1:08:80 timp pe tur 1:36:96
turul 5 split 1 30:41 split 2 1:08:18 timp pe tur 1:36:50
turul 6 split 1 30:64 split 2 1:08:21 timp pe tur 1:35:22
turul 7 split 1 30:42 split 2 1:07:95 timp pe tur 1:35:01
turul 8 split 1 30:29 split 2 1:07:56 timp pe tur 1:34:73
turul 9 split 1 31:33 split 2 1:09:43 timp pe tur 1:37:47
turul 10 split 1 31:12 split 2 1:09:23 timp pe tur 1:36:77
turul 11 split 1 30:84 split 2 1:08:34 timp pe tur 1:36:25
turul 12 split 1 30:70 split 2 1:08:68 timp pe tur 1:35:85
turul 13 split 1 30:42 split 2 1:07:83 timp pe tur 1:35:42
turul 14 split 1 31:94 split 2 1:09:72 timp pe tur 1:37:12

Se vede clar diferenta intre timpii scosi in turele 9 10 si 14 cand a condus C. Alin si restul turelor unde la volan a fost Pilu. In turul 10 C. Alin a intrat cu viteza a 3-a in T1 pana atunci intrand doar cu viteza a 2-a, se vede clar un alt mod de a conduce, pe langa asta este mai lent cu 2.5 secunde pe tur fara a lovi sau a face o greseala majora. Diferenta se poate face si din punctele de franare si modul de a aborda virajele. Culmea, fix in turele respective vorbeam cu Pilu la telefon si il intrebam unde este si ce face, vroiam sa ma asigur ca nu este la volan. In turul 14 l-am avertizat, i-am spus ca daca mai conduce isi va lua kick, a revenit la volan si i-am dat doar o penelizare de 30 de secunde (regret, trebuia kick direct).
In urma reactiei pe care C. Alin a avut-o in momentul in care a fost pus spectator, pentru ca nu a indeplinit penalizarea in 3 ture, am decis sa-l excludem din acest campionat.

Este posibil ca Pilu sa fi condus pentru C. Alin si in cursa cu xrg de saptamana trecuta, in cursul saptamanii viitoare o sa reanalizam replay-ul si in cazul in care observam ca a fost tot Pilu la volan o sa schimbam clasamentul cursei si o sa reimpertim punctele.

Va multumim pentru participare si va asteptam si etapa viitoare!

bmw-ripper 16-01-10 11:44

Re: Campionat LFS Demo
 
Mam uitat si eu la replay si intradevar in turul 9 si 10 e cu totul schimbat, intra in curbe cu 80 km/h in loc de 100 km/h cum o facea pana acum. Sigur o persoana care poate sa scoata constant 1:35 pe lap nu face greseala sa intre in curbe cu 80km/h fara sa fie fortat.

shadyarva 16-01-10 14:57

Re: Campionat LFS Demo
 
PENTRU TREABA ASTA AR TREBUI SA FIE ELIMINAT DIN CURSA NU SA PRIMEASCA PENALIZARE, NU CONDUCE CEL CARE NU E INSCRIS IN CURSA CLAR SA FIE!!!, DIN PRIMA AM ZIS SISTEM PROST AM MAI PARTICIPT LA CURSE DA NIMENI NA FACUT ASA CEVA... VAI SI AMAR

pilu03 16-01-10 19:45

Re: Campionat LFS Demo
 
salut . am analizat si eu cursa si nu mise pare nimic rau ...... si nu am condus eu pentru ca eu nu ma bag la asa ceva. si ce imi zice dan mie ca cu vitezele varumio are probleme la volan si nu ise apasa bine butoanele si de aia a ramas in a-4......si nu stiu dc zice dan ca am condus eu ......da e problema lui daca al descalifica fara motiv ca crede el ca am fost eu e un ..............................salut bafta la urmatoarea cursa

kimiboy 22-01-10 14:35

Re: Campionat LFS Demo
 
Nume : Pollak Cristian
Categoria:XRG,Blackwood GP
LFS :kimiboy054
Nume concurs:P.Cristian
Numar concurs: 54
Echipa : TRAXXAS Racing Team

alinutzu05 22-01-10 15:05

Re: Campionat LFS Demo
 
Incepand cu acest post nu se vor mai primi inscrieri pentru Campionat.
Ne pare rau dar este pe final.
Multa bafta si asteptam rezultate bune de la voi.

alinutzu05 22-01-10 19:12

Re: Campionat LFS Demo
 
Servarul este on-line pe LFS

NUME: Campionat Demo

Parola: wrace


Vor intra doar cei care au facut indeplinit timpul din baremul specificat in Regulamentul concursului

Puskin 22-01-10 22:04

Re: Campionat LFS Demo
 
Cum adminati voi campionatul? stau 1 tura in spatele lui S. Bogdan, el avand blue flag, adminii cred ca nu erau in lfs, stateau pe mess, apoi il lovesc pe S. Bogdan si tot eu primesc penalty.

Ma retrag din campionat. S-a vazut ca a lipsit Dan.


All times are GMT +2. The time now is 05:22.

- Copyright 2026 4Tuning