![]() |
Re: Campionat LFS Demo
....si sa nu uitam si de noi :)) deci:
Nume: S.Bogdan LFS Username: Bogdy_DK Numar: 17 Nume echipa : SideSmoke Culoare numar:albastru Nume de cursa: 17 -S.Bogdan |
Re: Campionat LFS Demo
[QUOTE=Bogdy_DK;2957920]....si sa nu uitam si de noi :)) deci:
Nume: Span Bogdan LFS Username: Bogdy_DK Numar: 17 Nume echipa : SideSmoke Culoare numar:albastru Nume de cursa: 17 -B.Span |
Re: Campionat LFS Demo
Lista cu cei care participa pentru cursa din 08/01/2010 sunt:
1.Nume: Stroe Cristian LFS username: Puskin Numar: 29 Echipa: Frontline Motorsport Nume de cursa: 29 - S. Cristian Timp: 1:34.910 2.Nume real: Minculeasa Vlad LFS username: Lolictka Numar: 23 *Echipa: Arges Team Nume de cursa: 23 - V. Minculeasa Timp: 1:39:150 3.Nume real: Arva Dan LFS username: Shadyarva Numar: 21 Nume de cursa: 21 - A.Dan Time: 1:39.300 4.Nume real: Podcapcã Alexandru LFS username: the_ripper_a Numar: 09 Nume de cursa: 09 - A. Ripy Time: 1:37.510 5.Nume real: Andrey Bogdan LFS username:BerbecalY Numar: 66 Echipa: Arges Team Nume de cursa: 66 - A.Bogdan Time: 1:39.380 6.Nume: Span Bogdan LFS Username: Bogdy_DK Numar: 17 Nume echipa : SideSmoke Culoare numar:albastru Nume de cursa: 17 -B.Span Time: 1:39.860 7.Nume: Rufy LFS username: iRufy Numar: 01 Echipa - Nume de concurs: Rufy Time : 1:38.380 Servarul se numeste Campionat Demo si parola wrace. Daca ai timpul corespunzator pentru cursa din seara asta intra tu pe seravr vei fi verificat iar dak nu il indeplinesti vei fi scos dupa servar. |
Re: Campionat LFS Demo
aici e prietenu bogdan toader din SS:
Nume :Toader Bogdan LFS Username: --oO Numar: 18 Echipa:SideSmoke Nume de cursa: 18 -B.Toader Culoare numar:albastru Time: 1:38.950 (nu ma credeti vedeti si voi) :)) |
Re: Campionat LFS Demo
INSCRIERILE PT CURSA CU XRG A LUAT SFARSIT.
Cei care au timpul sub 1:40 sa intre in servarul: Campionat demo parola:wrace |
Re: Campionat LFS Demo
daca nu am timpul necesar, nu pot sa stau spectate sa ma uit la cursa ? :rolleyes2
|
Re: Campionat LFS Demo
Unde va e serveru? Campionat demo??? nu este asa cva
|
Re: Campionat LFS Demo
e privat.. dai la optiuni jos sa iti arate si serverele private
|
Re: Campionat LFS Demo
Da bn mersi, nu aparea nici asa.. am pierdut calificarile pt asta... si in plus vai si amar, schimbati si voi umpic macar sistemu, scuze da pur si simplu e PROST am mai participat la curse on da ca asta nici unu... nu iti permite sa faci nimik , aia care te lovesc ce patesc? nimik si aia dai si intra in ei, mai bn era concurs de Banger Racing Crash
|
Re: Campionat LFS Demo
As vrea sa fac o reclamatie in legatura cu adminul Admin 24.
Mi-a dat 2 Puncte penalizare pentru ca am vorbit dupa ce am terminat calificarile nespecificand nicaieri ca nu avem voie sa vorbim doar dupa ce au terminat toti calificarile. |
Re: Campionat LFS Demo
Un lucru nu inteleg, din moment ce a fost facuta lista cu participanti de ce a putut juca oricine?
|
Re: Campionat LFS Demo
2 Attachment(s)
Rezultate Campionat Demo
Attachment 1254693 Multumim din suflet celor care ne-au onorat prezenta si au participat. Penalizari: - 01.B. Marouf -disconnected - 03 - C. Alin - 06 - C. Dragota - disconnected - 09 - A. Ripy - 16 - M. George - 17 - B. Span - 21 - A. Dan - drive through penality + disconnected - 23 - M. Vlad - drive- through penality + kick - 29 - S. Cristian - 54 - P. Cristian - drive- through penality - 66 - A. Bogdan Si cei care au ajutat la desfasurarea cursei sunt : - Dan - Valentin - Cookie(alin) Va punem la dispozitie filmarea cursei pentru discuti . Attachment 1254726 Urmatoarea cursa este vineri cu XFG pe acelasi servar: - Campionat demo Parola va fi data doar celor care au indeplinit baremul pentru cursa urmatoare. Daca ai fost neindreptatit in modul in care au fost aplicate santiunile, trebuie sa vi cu argumente . Multumim si va asteptam la urmatoarea cursa. |
Re: Campionat LFS Demo
mie mi a picat netu :( de aia am fost disconnected si doar acu si a re venit.. f*t rds
|
Re: Campionat LFS Demo
da lista cu cei care au finalizat cursa, si punctele care s-au dat ?
|
Re: Campionat LFS Demo
1 Attachment(s)
Punctaj : XRG /BL1
1. 03 - C. Alin -10 pct 2. 29 - S. Cristian - 8 pct 3. 11 -B. Span - 6 pct 4. 09 - A. Ripy - 5 pct 5. 66 - A. Bogdan - 4 pct 6. 54 - P. Cristian - 3 pct Attachment 1255273 In continuare se ma primesc inscrieri pentru cursa cu XFG. |
Re: Campionat LFS Demo
Sunt singurul independent din clasament:P
ramene de vazut cat timp mai stau asa fara echipa... |
Re: Campionat LFS Demo
si eu sunt independent, si eu as vrea sa intru intr-o echipa, deci ma primeste careva?:D:P
|
Re: Campionat LFS Demo
Ar trebui sa va antrenati de pe acum pentru XFG sa avem o cursa mai stransa. Sa incercati sa scoateti cel putin 1:36 pe fiecare lap.
|
Re: Campionat LFS Demo
Nume : Pollak Cristian
Categoria:XFG,Blackwood GP LFS :kimiboy054 Nume concurs:P.Cristian Numar concurs: 54 |
Re: Campionat LFS Demo
Nume: Petre Mihai
LFS: PETRE MIHAI Nume concurs:P. Mihai Numar concurs:009 Cand va avea loc cursa? |
Re: Campionat LFS Demo
Asta seara la de la 21:30 pana la 21:50 calificarile, pauza 10 minute si de la 22:00 incepe cursa.
|
Re: Campionat LFS Demo
Sunt in scris deja dar acuma am scris deja si echipa! multumesc,ne vedem la concurs!
Nume : Pollak Cristian Categoria:XFG,Blackwood GP LFS :kimiboy054 Nume concurs:P.Cristian Numar concurs: 54 Echipa : TRAXXAS Racing Team |
Re: Campionat LFS Demo
Petre Mihai numaru 9 este luat de mine
|
Re: Campionat LFS Demo
Pentru toti care au participat la campionat si inca sunt prezenti aici si au timpi necesari servarul fa fi acelasi pe tot parcursul campionatului DEMO.
Servar: Campionat Demo Parola:wrace |
Re: Campionat LFS Demo
Nume real: Arva Dan
LFS username: Shadyarva Echipa: Arges Team Numar: 21 Nume de cursa: 21 - A.Dan |
Re: Campionat LFS Demo
s-a deschis serverul, pentru ca mie nu imi apare :(?
|
Re: Campionat LFS Demo
Host not found on master server :| sigur e deschis?
|
Re: Campionat LFS Demo
e deschis si eu am avut probleme cu el si acuma si data trecuta da pana la urma am reusit........
|
Re: Campionat LFS Demo
1 Attachment(s)
Rezultatul cursei cu XFG pe BL1
1. 29 - S. Cristian 10 ptc 2.18 - B. Toader 8 ptc 3.09 - A. Ripy 6 ptc 4.66 - A. Bogdan 5 ptc Daca ai placerea sa vizionezi cursa cu XFG o poti lua de aici. Attachment 1265668 |
Re: Campionat LFS Demo
eu trebuia sa fiu pe 4 mancamiar cva ca bun comp mai am ca la jumatea cursei s-a blokat:|:|:|:|:|
|
campionat demo ......facut praf de un domn care nu admineaza ce trebuie
salut baieti ..............dan da penaliti 30 de secunde la concurenti si penaliti la jucatori cu o pozitie in spate asta cica e campionat :P:P:PPP :twisted::twisted:
|
Re: Campionat LFS Demo
DAN a dat penalitate 30 de secunde lui 03 - C.alin fara nici un motiv vreau sa se faca reclamatie ......va rog
|
Re: Campionat LFS Demo
In primul rand vreau sa-i felicit pe cei 2 piloti care au reusit sa termine cursa.
03 - C. Alin si-a luat 30 secunde penalizare pentru ca a trisat! Alin este varul lui Pilu (username de lfs alexpilu), iar acesta a condus in numele lui C. Alin. Pilu a luat startul in cursa si a condus mare parte din ea, Alin fiind la volan doar in turele 9 10 si 14. Oricine poate sa se convinga de faptul ca pilu a condus in aceasta cursa comparand timpii si modul de a conduce. Am facut o analiza a timpilor lui 03 - C. Alin: turul 1 split 1 38:61 split 2 1:16:43 timp pe tur 1:43:82 turul 2 split 1 30:46 split 2 1:08:12 timp pe tur 1:35:49 turul 3 split 1 30:46 split 2 1:07:74 timp pe tur 1:35:29 turul 4 split 1 30:50 split 2 1:08:80 timp pe tur 1:36:96 turul 5 split 1 30:41 split 2 1:08:18 timp pe tur 1:36:50 turul 6 split 1 30:64 split 2 1:08:21 timp pe tur 1:35:22 turul 7 split 1 30:42 split 2 1:07:95 timp pe tur 1:35:01 turul 8 split 1 30:29 split 2 1:07:56 timp pe tur 1:34:73 turul 9 split 1 31:33 split 2 1:09:43 timp pe tur 1:37:47 turul 10 split 1 31:12 split 2 1:09:23 timp pe tur 1:36:77 turul 11 split 1 30:84 split 2 1:08:34 timp pe tur 1:36:25 turul 12 split 1 30:70 split 2 1:08:68 timp pe tur 1:35:85 turul 13 split 1 30:42 split 2 1:07:83 timp pe tur 1:35:42 turul 14 split 1 31:94 split 2 1:09:72 timp pe tur 1:37:12 Se vede clar diferenta intre timpii scosi in turele 9 10 si 14 cand a condus C. Alin si restul turelor unde la volan a fost Pilu. In turul 10 C. Alin a intrat cu viteza a 3-a in T1 pana atunci intrand doar cu viteza a 2-a, se vede clar un alt mod de a conduce, pe langa asta este mai lent cu 2.5 secunde pe tur fara a lovi sau a face o greseala majora. Diferenta se poate face si din punctele de franare si modul de a aborda virajele. Culmea, fix in turele respective vorbeam cu Pilu la telefon si il intrebam unde este si ce face, vroiam sa ma asigur ca nu este la volan. In turul 14 l-am avertizat, i-am spus ca daca mai conduce isi va lua kick, a revenit la volan si i-am dat doar o penelizare de 30 de secunde (regret, trebuia kick direct). In urma reactiei pe care C. Alin a avut-o in momentul in care a fost pus spectator, pentru ca nu a indeplinit penalizarea in 3 ture, am decis sa-l excludem din acest campionat. Este posibil ca Pilu sa fi condus pentru C. Alin si in cursa cu xrg de saptamana trecuta, in cursul saptamanii viitoare o sa reanalizam replay-ul si in cazul in care observam ca a fost tot Pilu la volan o sa schimbam clasamentul cursei si o sa reimpertim punctele. Va multumim pentru participare si va asteptam si etapa viitoare! |
Re: Campionat LFS Demo
Mam uitat si eu la replay si intradevar in turul 9 si 10 e cu totul schimbat, intra in curbe cu 80 km/h in loc de 100 km/h cum o facea pana acum. Sigur o persoana care poate sa scoata constant 1:35 pe lap nu face greseala sa intre in curbe cu 80km/h fara sa fie fortat.
|
Re: Campionat LFS Demo
PENTRU TREABA ASTA AR TREBUI SA FIE ELIMINAT DIN CURSA NU SA PRIMEASCA PENALIZARE, NU CONDUCE CEL CARE NU E INSCRIS IN CURSA CLAR SA FIE!!!, DIN PRIMA AM ZIS SISTEM PROST AM MAI PARTICIPT LA CURSE DA NIMENI NA FACUT ASA CEVA... VAI SI AMAR
|
Re: Campionat LFS Demo
salut . am analizat si eu cursa si nu mise pare nimic rau ...... si nu am condus eu pentru ca eu nu ma bag la asa ceva. si ce imi zice dan mie ca cu vitezele varumio are probleme la volan si nu ise apasa bine butoanele si de aia a ramas in a-4......si nu stiu dc zice dan ca am condus eu ......da e problema lui daca al descalifica fara motiv ca crede el ca am fost eu e un ..............................salut bafta la urmatoarea cursa
|
Re: Campionat LFS Demo
Nume : Pollak Cristian
Categoria:XRG,Blackwood GP LFS :kimiboy054 Nume concurs:P.Cristian Numar concurs: 54 Echipa : TRAXXAS Racing Team |
Re: Campionat LFS Demo
Incepand cu acest post nu se vor mai primi inscrieri pentru Campionat.
Ne pare rau dar este pe final. Multa bafta si asteptam rezultate bune de la voi. |
Re: Campionat LFS Demo
Servarul este on-line pe LFS
NUME: Campionat Demo Parola: wrace Vor intra doar cei care au facut indeplinit timpul din baremul specificat in Regulamentul concursului |
Re: Campionat LFS Demo
Cum adminati voi campionatul? stau 1 tura in spatele lui S. Bogdan, el avand blue flag, adminii cred ca nu erau in lfs, stateau pe mess, apoi il lovesc pe S. Bogdan si tot eu primesc penalty.
Ma retrag din campionat. S-a vazut ca a lipsit Dan. |
| All times are GMT +2. The time now is 05:22. |
- Copyright 2026 4Tuning