![]() |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Lamborghini Miura
Ferrari F40 Mini Cooper Lancia Delta Integrale Audi S1 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Toyota Supra MKIV Single Turbo
2. Toyota Supra MKIV Twin Turbo 3. Toyota Supra MKIV N/A - ca e mai ieftina si am putut sa o cumpar :lol: 4. Mustang Cobra / Chevrolet Corvette - pentru ca are Supra ce sa bata in fiecare seara 5. Nissan Skyline R34 GT-R |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1:FERRARI F430
2:BMW e39 M5 3:BMW e30 4:Ford Mustang GT500 Eleanor 5: Doge M4S:D:D:D |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1: Dacia nova
2: Cielo 3: audi a4 4: bmw 3 5: cine stie |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Bmw e36
Bmw e30 Lambo Diablo Ferrari f40 Nissan s15 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Cred ca mai intai de toate, trebuia definit termenul de "recunoscator"
RECUNOSCATOR = "Care recunoaște un serviciu, un bine ce i s-a făcut, care poartă (cuiva) recunoștință" asadar, ce serviciu v-au facut respectivele masini? ma refer aici la cei care au trecut Ferrari si mai stiu eu ce... |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1 Mercedes W124
2 Buick RoadMaster 42-49 3 Cadillac Coupe de Ville 1965 4 Mercury 1950 5 Rolls Royce Silver Spur |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Dacia 1310
2.BMW E46 3.BMW E36 4.Opel Astra G Breack 5.Ford Mondeo 2004 Breack Fiecare din acese masini m-au scos din k*t sa zic asa, nu m-au lasat la greu, eh mai putin dacia..ca doar e dacie, si vorba aia nu esti roman daca n-ai avut si condus dacie 1310, m-au tinut drumuri lungi fara probleme exemplu Opel si Ford, mi-au oferit multe satisfactii exemplu BMWurile :) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Subaru Impreza WRX STI
2. Mitsubishi Lancer Evolution IX 3. Volkswagen Golf IV R32 4. Mercedes CL 5. BMW M6 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1: bmw
2: bmw 3: bmw 4: bmw 5: bmw :))) am postat in spirit de gluma,dar accept si injuraturile de rigoare :))) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Dodge charger 1969
camaro ss 1964 mercedes benz w123 mercedes benz w126 (560-sel) mercedes benz s500 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Subari Impreza WRC
Nissan Skyline Mitsubishi Lancer Evo 9 BMW M5 1985 Renault Megane |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.D....Oltcit
2.Bm.....Oltcit 3.M....Oltcit 4.Su....Oltcit 5.To.....Oltcit P.S:E un post la caterinca desi Oltcit ma scos din multe incurcaturi:rolleyes2 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. m3
2.McLaren f1 3.calibra turbo 2.0 let 4.mercedes 600 li w12 sel 95' 5. skyline |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Maserati Shamal
2. Citroën SM 3. Bugatti Type 35 4. Saab 900 5. Maserati Biturbo 4.24v Problema este ca maine topul meu ar fi altul :lol: |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Toyota Supra mk4 Twin Turbo
2. Toyota Supra mk3 3. Nissan Skyline r33 gt-r 4. BMW e30 350 :lol::lol: v12 5. Toyota Supra mk4 Twin Turbo , Targa , 6 speed , LHD:oops::lol::lol: |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Daewoo Cielo
2.Bmw E36 3.Bmw E46 4.Bmw E60 Breack 5.Vw Golf IV |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.BMW E30
2.BMW E30 M3 3.BMW E34 M5 (ca sa pui motorul pe E30) 4.BMW E36 M3 (ca sa pui motorul pe E30) 5.Toyota Supra mk4 ( one day baby , one day ..) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.E30
2.E30 3.E30 4.E30 5.E30 100.E30 1000.E30 10000.E30 1000000000000000.E30 :love::love::love::love::love::love::love::love: |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Sa intelegem ca te-ai simtit bine la intalnirea E30? :)
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.E30
2.E34 3.E36 4.Golf 3 5.Opel Calibra 6.Numai 5 pacat as mai fi continuat cu multe altele :-) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. mercedes (104)
2. mercedes (311) 3. mercedes (133) 4. mercedes (102) 5. mercedes (123) :lol: |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Seat Leon Cupra R
2. VW Golf V 3. Audi S5 4. Mitsubishi Lancer Evo 9 5. Honda Civic Type R |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Subaru Impreza WRX STI
2. Dacia 1310 TLX (pe asta am invatat sa conduc asa ca ii sunt recunoscator) 3. Ferrari F430 Spyder 4. BMW M3 E30 5. oricare American Muscle |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Masina de scoala, ca pe ea am invatat sa conduc- Skoda Fabia
2. Masina mea, ca e a mea si o iubesc- Fiat Seicento 3. Masina lui tata ca o am acolo cand a mea nu e -Skoda Octavia 4. Masina lui bunicu, ca am cu ea toate amintirile copilariei...cand mergeam la mare/ la munte cu maxim 80km/h :)) (pana la 9 ani cand sia luat tata Dacie) -Skoda s100 (parca) 5. Masina visurilor mele- Dodge Viper, Targa, Rosu, pentru ca este masina care imi placea 100% cand eram mic, imi place 100% si acum, visez la ea si in final am sa o am. -------- Pentru restul exista MasterCard |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Ferrari F50 (direct din F1 baby :D )
2.Honda S2000 sau NSX-R sau FD2 3.Pagani Zonda R sau Mclaren F1 LM 4.Toyota Corolla Ae86 5.Nissan Skyline GT-R R34 Nu ma pot decide exact :)) Oricum am omis multe...dar astea ar fi cele mai tari. |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Subaru Impreza WRX STI
2.Mitsubishi Lancer EVO 3.BMW M3 E46 4.BMW E65 5.Mercedes CL W216 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. BMW e24, seria 6
2. BMW e30, M3 / Alpina 3. Ford Mustang `69 4. Volkswagen GOLF II 5. Dacia 1300 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Opel astra
2.Daewoo Damas 3.Peujeot J5 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
4.Fiat Ducato
5. Honda Civic type-r. |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Toyota Supra MKIV Single Turbo
2. Honda Civic type-r 3. Ford Mustang `69 4. Mustang Cobra / Chevrolet Corvette - pentru ca are Supra ce sa bata in fiecare seara 5. Nissan Skyline R34 GT-R __________________ |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. m3 e92
2. m3 e36 3. e30.. 4. evo 9 5. subaru impreza wrx sti |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Toyota Supra MKIV TT 6spd
2. Lamborghini Murcielago 3. Audi RS6 4. Opel Insignia OPC 5. Bmw E30 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Opel astra h OPC
2.Mercedes S class 3.audi S8 4.Mercedes GL class 5.Ford Mustang |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Dacia 1310/1300
2.Golf 1/2 3.Toyota Supra MkIV 4.Bmw m3 e36/e30 5.Aston martin db9 poate va indrebati dc dacia 1310/1300 daca nu existau cred ca nu aveam masina..restu' nu mai are rost sa le comentez |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
si daca nu existau...multi dintre noi nu am fi condus asa de bine ! ;)
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
vreau sa-mi schimb optiunea,dupa o reconsiderare si vazand faptul ca 90% dintre cei care au postat aici au pus supercaruri care le-au vazut doar in poze,si care n-au de-a face cu lumea palpabila a fiecarui individ
1-masina de ambulanta 2-masina de pompieri 3-ambulanta bgs 4-masina de politie 5-oltcitul meu |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Mercedes CLS
2.Audi RS4 3.BMW E36 4.Mercedes SL(modelu 1991-2000) 5.Mercedes W124 |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1. Dacia 1310(fara ea nu le-as fi avut pe urmatoarele)
2.Peugeot 307 ambele modele si hatch si sw(combi) 3.BMW 320d 4.Mercedes Vito(inca una care face bani buni). 5. Peugeot 205GTI |
| All times are GMT +2. The time now is 03:13. |
- Copyright 2026 4Tuning