Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/156269-5-masini-recunoscator-exista.html)

wlady 02-12-09 08:11

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Lamborghini Miura
Ferrari F40
Mini Cooper
Lancia Delta Integrale
Audi S1

Supra_Guy 02-12-09 09:01

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Toyota Supra MKIV Single Turbo
2. Toyota Supra MKIV Twin Turbo
3. Toyota Supra MKIV N/A - ca e mai ieftina si am putut sa o cumpar :lol:
4. Mustang Cobra / Chevrolet Corvette - pentru ca are Supra ce sa bata in fiecare seara
5. Nissan Skyline R34 GT-R

Darius DMS 02-12-09 10:34

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1:FERRARI F430
2:BMW e39 M5
3:BMW e30
4:Ford Mustang GT500 Eleanor
5: Doge M4S:D:D:D

barbosa 02-12-09 19:44

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1: Dacia nova
2: Cielo
3: audi a4
4: bmw 3
5: cine stie

G3orgyk08 02-12-09 22:16

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Bmw e36
Bmw e30
Lambo Diablo
Ferrari f40
Nissan s15

andi_cimpean 02-12-09 23:29

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Cred ca mai intai de toate, trebuia definit termenul de "recunoscator"

RECUNOSCATOR = "Care recunoaște un serviciu, un bine ce i s-a făcut, care poartă (cuiva) recunoștință"

asadar, ce serviciu v-au facut respectivele masini? ma refer aici la cei care au trecut Ferrari si mai stiu eu ce...

KAY_ 03-12-09 01:19

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1 Mercedes W124
2 Buick RoadMaster 42-49
3 Cadillac Coupe de Ville 1965
4 Mercury 1950
5 Rolls Royce Silver Spur

Champion 03-12-09 20:24

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Dacia 1310
2.BMW E46
3.BMW E36
4.Opel Astra G Breack
5.Ford Mondeo 2004 Breack


Fiecare din acese masini m-au scos din k*t sa zic asa, nu m-au lasat la greu, eh mai putin dacia..ca doar e dacie, si vorba aia nu esti roman daca n-ai avut si condus dacie 1310, m-au tinut drumuri lungi fara probleme exemplu Opel si Ford, mi-au oferit multe satisfactii exemplu BMWurile :)

denees 04-12-09 17:56

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Subaru Impreza WRX STI
2. Mitsubishi Lancer Evolution IX
3. Volkswagen Golf IV R32
4. Mercedes CL
5. BMW M6

babau88 04-12-09 18:36

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1: bmw
2: bmw
3: bmw
4: bmw
5: bmw

:))) am postat in spirit de gluma,dar accept si injuraturile de rigoare :)))

world cars 04-12-09 19:30

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Dodge charger 1969
camaro ss 1964
mercedes benz w123
mercedes benz w126 (560-sel)
mercedes benz s500

glockedprod 04-12-09 22:29

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Subari Impreza WRC
Nissan Skyline
Mitsubishi Lancer Evo 9
BMW M5 1985
Renault Megane

Oltcit Rally Team 04-12-09 23:08

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.D....Oltcit
2.Bm.....Oltcit
3.M....Oltcit
4.Su....Oltcit
5.To.....Oltcit

P.S:E un post la caterinca desi Oltcit ma scos din multe incurcaturi:rolleyes2

TURBOSS 09-12-09 15:20

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. m3
2.McLaren f1
3.calibra turbo 2.0 let
4.mercedes 600 li w12 sel 95'
5. skyline

Evoluzione 09-12-09 19:47

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Maserati Shamal
2. Citroën SM
3. Bugatti Type 35
4. Saab 900
5. Maserati Biturbo 4.24v

Problema este ca maine topul meu ar fi altul :lol:

Victor_WRC 10-12-09 12:14

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Toyota Supra mk4 Twin Turbo
2. Toyota Supra mk3
3. Nissan Skyline r33 gt-r
4. BMW e30 350 :lol::lol: v12
5. Toyota Supra mk4 Twin Turbo , Targa , 6 speed , LHD:oops::lol::lol:

opia 10-12-09 19:35

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Daewoo Cielo
2.Bmw E36
3.Bmw E46
4.Bmw E60 Breack
5.Vw Golf IV

Cataaa_ 16-12-09 14:14

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.BMW E30
2.BMW E30 M3
3.BMW E34 M5 (ca sa pui motorul pe E30)
4.BMW E36 M3 (ca sa pui motorul pe E30)
5.Toyota Supra mk4 ( one day baby , one day ..)

DTH 16-12-09 14:44

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.E30
2.E30
3.E30
4.E30
5.E30
100.E30
1000.E30
10000.E30
1000000000000000.E30


:love::love::love::love::love::love::love::love:

Brian 16-12-09 14:50

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Sa intelegem ca te-ai simtit bine la intalnirea E30? :)

Cataaa_ 16-12-09 15:49

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2897051)
1.E30
2.E30
3.E30
4.E30
5.E30
100.E30
1000.E30
10000.E30
1000000000000000.E30


:love::love::love::love::love::love::love::love:

I like the way you think claudia !

tudysvv 16-12-09 17:59

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.E30
2.E34
3.E36
4.Golf 3
5.Opel Calibra
6.Numai 5 pacat as mai fi continuat cu multe altele :-)

Alex30 20-12-09 00:24

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. mercedes (104)
2. mercedes (311)
3. mercedes (133)
4. mercedes (102)
5. mercedes (123) :lol:

D.Y ¬ 21-12-09 23:11

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Seat Leon Cupra R
2. VW Golf V
3. Audi S5
4. Mitsubishi Lancer Evo 9
5. Honda Civic Type R

IuLyKuTzA 22-12-09 17:15

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Subaru Impreza WRX STI
2. Dacia 1310 TLX (pe asta am invatat sa conduc asa ca ii sunt recunoscator)
3. Ferrari F430 Spyder
4. BMW M3 E30
5. oricare American Muscle

morpheusmaster 22-12-09 17:30

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Masina de scoala, ca pe ea am invatat sa conduc- Skoda Fabia
2. Masina mea, ca e a mea si o iubesc- Fiat Seicento
3. Masina lui tata ca o am acolo cand a mea nu e -Skoda Octavia
4. Masina lui bunicu, ca am cu ea toate amintirile copilariei...cand mergeam la mare/ la munte cu maxim 80km/h :)) (pana la 9 ani cand sia luat tata Dacie) -Skoda s100 (parca)
5. Masina visurilor mele- Dodge Viper, Targa, Rosu, pentru ca este masina care imi placea 100% cand eram mic, imi place 100% si acum, visez la ea si in final am sa o am.
--------
Pentru restul exista MasterCard

dragos1989 22-12-09 22:02

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Ferrari F50 (direct din F1 baby :D )
2.Honda S2000 sau NSX-R sau FD2
3.Pagani Zonda R sau Mclaren F1 LM
4.Toyota Corolla Ae86
5.Nissan Skyline GT-R R34
Nu ma pot decide exact :)) Oricum am omis multe...dar astea ar fi cele mai tari.

TYLt 22-12-09 22:28

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Subaru Impreza WRX STI
2.Mitsubishi Lancer EVO
3.BMW M3 E46
4.BMW E65
5.Mercedes CL W216

Claudia 23-12-09 00:05

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. BMW e24, seria 6
2. BMW e30, M3 / Alpina
3. Ford Mustang `69
4. Volkswagen GOLF II
5. Dacia 1300

rs-dey 24-12-09 19:39

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Opel astra
2.Daewoo Damas
3.Peujeot J5

rs-dey 24-12-09 19:40

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
4.Fiat Ducato
5. Honda Civic type-r.

RDss 24-12-09 19:45

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Toyota Supra MKIV Single Turbo
2. Honda Civic type-r
3. Ford Mustang `69
4. Mustang Cobra / Chevrolet Corvette - pentru ca are Supra ce sa bata in fiecare seara
5. Nissan Skyline R34 GT-R
__________________

al1ca 26-12-09 16:38

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. m3 e92
2. m3 e36
3. e30..
4. evo 9
5. subaru impreza wrx sti

FeS 27-12-09 17:43

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Toyota Supra MKIV TT 6spd
2. Lamborghini Murcielago
3. Audi RS6
4. Opel Insignia OPC
5. Bmw E30

bodyn 27-12-09 17:59

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Opel astra h OPC
2.Mercedes S class
3.audi S8
4.Mercedes GL class
5.Ford Mustang

mihai_bogdan 28-12-09 23:51

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Dacia 1310/1300
2.Golf 1/2
3.Toyota Supra MkIV
4.Bmw m3 e36/e30
5.Aston martin db9

poate va indrebati dc dacia 1310/1300
daca nu existau cred ca nu aveam masina..restu' nu mai are rost sa le comentez

dolb 28-12-09 23:51

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
si daca nu existau...multi dintre noi nu am fi condus asa de bine ! ;)

julaikos 28-12-09 23:58

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
vreau sa-mi schimb optiunea,dupa o reconsiderare si vazand faptul ca 90% dintre cei care au postat aici au pus supercaruri care le-au vazut doar in poze,si care n-au de-a face cu lumea palpabila a fiecarui individ
1-masina de ambulanta
2-masina de pompieri
3-ambulanta bgs
4-masina de politie
5-oltcitul meu

VladM 03-01-10 14:47

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Mercedes CLS
2.Audi RS4
3.BMW E36
4.Mercedes SL(modelu 1991-2000)
5.Mercedes W124

LAZ'u 03-01-10 16:36

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Dacia 1310(fara ea nu le-as fi avut pe urmatoarele)
2.Peugeot 307 ambele modele si hatch si sw(combi)
3.BMW 320d
4.Mercedes Vito(inca una care face bani buni).
5. Peugeot 205GTI


All times are GMT +2. The time now is 03:13.

- Copyright 2026 4Tuning