Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

dolb 25-11-09 16:44

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
pai poate e in alt fus orar! spre ex: daca tu vorbesti din america ( mie imi apare ca ai scris la 18:00 la ora mea ) , dar tu cand scrii , o faci la ora 10:00 ( sau ceva de genu )

quick_silver2 25-11-09 19:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:28 Stau si bag la matz hot dog si boschetez pe forum :D Aaa da, si imi caut telefon :lol:

Champion 25-11-09 19:40

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 2836590)
20:28 Stau si bag la matz hot dog si boschetez pe forum :D Aaa da, si imi caut telefon :lol:

Vezi ca si ala de aseara se mandrea cu ce mananca el si si-a scapat mancarea pe jos :))


20:40 ma uit la carcotasii si citesc din cand in cand pe forum

demin2609 25-11-09 20:19

DIVERTISMENT?
 
ASCULT ALESSANDRO SAFINA... si ma p*s in sus! :D

Bmw_Rulllzzz 25-11-09 20:29

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
21:29 incerc sa-l "prostesc" pe quick_silver2 sa-mi cumpere telefonul

alexciupy 25-11-09 22:36

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:43: citesc ce a mai scris lumea pe aici..ma bucur ca v-a amuzat necazu meu:chainsaw:...ma duc sa scot javra afara...manevra de seara..caca pipi hai treci inapoi in casa

dolb 25-11-09 22:54

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:54 imi pun prezervativul !

scturoag 25-11-09 23:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
00:14 - Ma uit la "Un show pacatos" il au ca invitat pe Daniel Onoriu

morpheusmaster 25-11-09 23:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Dolb iti vine bine? :)) Tare faza =)) "Iubito...stai putin k nu merge...stai 2 sec sa postez aici ca imi pun prezervativul si dupa ma intorc la tine"

Astept sa vedem cine vine si da bomba "Fac sex si citesc 4tuning" =)))))))))))

12.23 Rad de Dolb si scriu un post, ultimul pe seara asta. Va salut

dolb 25-11-09 23:26

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
00:27 Prezervativul e pus...in sfarsit! il caut pe geoana prostanacu' si nu-l gasesc!

radu715 26-11-09 06:23

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
07:22 .. ma pregatesc sa ma duc la scoala :-&.. si ma uit pe forum :)

RoByNeT 26-11-09 08:25

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
09:25 : astept un pm nenorocit si nu vine =))

PS: dolb ... sa il porti cu placere =))))

Darius DMS 26-11-09 09:32

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
10:30-ma uit pe discovery la emisiunea "rides" sa vad cum construiesc tipi astia un General Lee:D:D

no limits design 26-11-09 09:59

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
eu tocmai am gasit al doilea topic ciudat pe ziua de azi......si asta chiar nu are nici o logica:))....dar deh....de dragul ideii

pHlow 26-11-09 10:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
10:06 ma gandesc ca ar fi simpatic daca am lasa politica in alta parte si nu am face anti-campanie si pe 4T

scturoag 26-11-09 10:34

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:34 - ii dau drepatete lu' pHlow

no limits design 26-11-09 10:43

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:41 nu face nimeni politica si acum ma gandesc ca ar fi bine sa inchidem subiectul si sa fim on topic.......cu toate ca aici orice ai zice nu prea poate fi off topic

alexciupy 26-11-09 10:52

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:51 neatza..powered by nescafe :shock:

VaLeX 26-11-09 11:36

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:34 ... Am râgâit ! :D Sa-mi fie de bine ...

dolb 26-11-09 12:17

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:16 Ragaitul lui Valex se resimte si in Targoviste!

scturoag 26-11-09 12:40

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:40 - Transpir...

crysty.bobok 29-11-09 00:14

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:13 caut masini pe forum de prin TGV si nu gasesc nimic :((

Dripci 29-11-09 05:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Ma uit la Lucian Bute.....

conty one 03-12-09 12:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:24...beau un suc de visine

Felix_Arad 03-12-09 20:23

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
21:22 - Beau cola, si ascult melodia Kanye West- Never let me down :D

DTH 03-12-09 20:25

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Ma imbrac ...verific forumu ...si rad de geoana la "dezbaterea" :>

scturoag 03-12-09 23:12

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1 Attachment(s)
Verific forumu inainte de culcare si vreau sa fiu putin rautacios cu MDB si sa ii demostrez ca degeaba se ia de Geoana ca tot Basescu v-a pierde alegerile :lol:
:arrow:

DTH 03-12-09 23:38

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12.41 : ma uit la monitor la postul facut de scturoag si ma amuz ...sincer :)) televiziunea este cumparata :) !

morpheusmaster 03-12-09 23:52

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12.50 Intru sa vad ce sa mai scris aici...dezgust total! Politica a ajuns si aici...si campania si tot...PLS Stop it!

RoByNeT 04-12-09 06:52

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
07:52: ba va ia mama lu proces verbal :)) lasati`o in pana corbului de politica aici :lol: On : beau cafea si verific forumul + tigara evident

Bughilas 04-12-09 10:34

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:34 pe forum...

DTH 04-12-09 12:34

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13.37 : Beau cafelutza , stau pe forum , as vrea sa ies afara dar mie prea lene asa ca voi continua sa stau pe forum ( momentan ) :))

dolb 05-12-09 00:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
01:07 ma bas.

no limits design 05-12-09 00:16

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
as fuma o tigara dar nu mai am

MephistoBM 05-12-09 09:11

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
10:11 nu de mult m-am trezit, beau o cafea si fumez o tigara

TheFasterMan 05-12-09 21:19

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22:19 stau pe forum si ascult KissFm mai exact Partidul KissFm!!!:D

speed line 05-12-09 22:23

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
stau si ma gandesc cam cat de plitisit sa fi sa deschizi un astfel de threat

dolb 05-12-09 22:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:27 ma uit cu stupoare la cat de prost e geoana si cum vrea el sa hraneasca 80 de milioane de romani :|

scturoag 05-12-09 23:11

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
80 de milioane ??? de unde... ca is 22 de toti :lol:

dobro_c 05-12-09 23:26

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
invat organe de masini ca am examen :(


All times are GMT +2. The time now is 15:04.

- Copyright 2026 4Tuning