![]() |
Re: New Megane COUPE
Quote:
Frumoasa masina ..sa o stapanesti sanatos!:D |
Re: New Megane COUPE
Quote:
sincer sta foarte bine pe drum si nu e chiar asa de moale daca se pot scoate tampoanele alea automat se lasa si masina mai jos si sincer asta as vrea |
Re: New Megane COUPE
Quote:
|
Re: New Megane COUPE
Quote:
dar tampoanele alea se vad daca ma uit dupa ele? ar trebui sa se vada mai ales pe spate |
Re: New Megane COUPE
Quote:
|
Re: New Megane COUPE
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: New Megane COUPE
Quote:
|
Re: New Megane COUPE
din poza => inca o suspensie ciudata a la Renault O.o :D
frumusel Coupe-ul bafta cu el |
Re: New Megane COUPE
1 Attachment(s)
Nu are nicio treaba cu tampoanele alea ! La Megane II amortizoarele fata au talerele pe care stau arcurile sudate cu 2 cm mai sus ceea ce face ca masina sa fie mai ridicata ! Cred ca e aceeasi poveste si aici !
|
Re: New Megane COUPE
|
Re: New Megane COUPE
normal ca el e
|
Re: New Megane COUPE
pacat...cat te-a tinut masina 1 sau 2 luni?:(
|
Re: New Megane COUPE
daca ai casco nu ii asa de grav..
|
Re: New Megane COUPE
GHINION... :(
nu incerca sa o repari, incearca sa iei dauna totala (aplica toporul si aia e) |
Re: New Megane COUPE
Normal ca are Casco.
Imi pare rau pentru tine, ca te`a prins chiar iarna fara masina. Hang on, it`s gonna be fine :) |
Re: New Megane COUPE
baietii vesti bune, jate pe 17", vopsita integral, plafonul un negru de toata frumusetea mai trebuie sa ii fac evacuarea "galagioasa" aici trx-ul e de vina :DD
|
Re: New Megane COUPE
Poze noi ?
|
Re: New Megane COUPE
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: New Megane COUPE
vineri o scot si tre sa o duc pt tobe si pt folie :D
|
Re: New Megane COUPE
Sa inteleg ca ai reparat-o :(
- se cam doarme acolo la service :D - ce jante ti-ai luat? edit: de fapt cred ca e alta :D aveai folii pe ea si culoarea difera (daca nu e de la aparatul foto) |
Re: New Megane COUPE
Quote:
|
Re: New Megane COUPE
1 Attachment(s)
Quote:
am vrut sa ii modific culoarea un pic dar au zis baietii de la service k daca tre sa vin la retus o sa se zgarie pe gat k nu mai dau de culoarea aia :D la reparat a stat 2 saptamani in rest ma tinut firma de asigurare atata amar de timp jantele sunt aez 235/45 r17 respectiv 215/40 r17 |
Re: New Megane COUPE
Frumoase jantele, frumoase si dimensiunile acum sa ai grija ca jantele aftermarket nu-s ca cele originale; Eu am indoit una si asta fara sa iau vreun crater, si am grija f mare.
|
Re: New Megane COUPE
Quote:
|
Re: New Megane COUPE
Cat te-au costat jantele ?
|
Re: New Megane COUPE
Quote:
|
Re: New Megane COUPE
2 Attachment(s)
poza cu noua masina vin mai multe dar mai imediat
|
Re: New Megane COUPE
super masinuta!! :D cat mai multi km fara incidente :-)
|
Re: New Megane COUPE
Foarte frumoasa masina, imi place...alta viata e cu jantele astea :)
bafta in continuare cu ea. |
Re: New Megane COUPE
6 Attachment(s)
poze mai detaliate:)
|
megane p!zdos...
bah ce frumoasa e! si nu mai zic nik.. ca m-am imbolnavit deja!
|
Re: New Megane COUPE
1 Attachment(s)
o noua achizitie :P daca se poate spune asa
|
Re: New Megane COUPE
Quote:
1. Pe mine m-au oprit si vroiau sa-mi sigileze masina pt ca sunt atipice caracterele folosite la numar adica fontu'' de germania. 2. Nu sunt reflectorizante si asta nu au realizat inca gabori p....di . Sper sa nu ai prob arata mult mai marfa asa. |
Re: New Megane COUPE
Quote:
si cu caracterele sunt tare curios... si cu forma de numere pt moto.. masina este super :shock: |
Re: New Megane COUPE
Merita niste jante noi ... nu sh !
|
Re: New Megane COUPE
Ale mele nu erau reflectorizante desi au fost facute in Nuremberg Germany. Sper sa nu aiba probleme ca tare bine ii da cu numaru'' ala in fata. Niste lambo dors ar fi mers belea raw:P.
|
Re: New Megane COUPE
Incerc sa fac cumva sa-mi placa si mie si nu reusesc. :)
Fara suparare dar se vede spatiul ala pt numar normal, de aceea dupa mine nu da deloc bine acest nr. |
Re: New Megane COUPE
eugen crezi k mie imi place spatiul ala? nu
dar o sa fac cumva sa il pot acoperi cumva |
Re: New Megane COUPE
3 Attachment(s)
poze noi
|
Re: New Megane COUPE
Very nice!!!!!!
Poate pe viitor ceva mai profesional.:shock: |
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning