![]() |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
orice sfat conteaza......acum fiecare cu gusturile lui....stopurile lexus pe negru mi'au placut mult ...sper sa'mi vina kit'ul pina la bimmer fest.Apropo...suspensi nu are rost sa'mi pun din cauza drumurilor...pt ca e masina mea de zi cu zi...am primit'o de majorat anul trecut in septembrie.....janta din fata stinga am indoit'o deja pe drumul ala dintre sebes si sibiu,si trebuie sa o schimb ca nu se poate indrepta.Daca imi voi lua o alta masina atunci poate voi pune niste suspensii.
Tu vi la bimmerfest? |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
chiat aleks tu vii?:D
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
nush dak apuc sa vin, ca tot tanjesc sa ajung acolo, dar...
o sa vad, pana atunci mai e... |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
banuiesc ca vor fi foarte multi la bimmerfest ...abia astept sa ma duc .Sper sa'mi vina si spoilerul de m3 pina atunci....dezamagire totala azi.Mi'au venit farurile cu angel-eyes dar chrom.....nu negre cum le'am comandat...Asta e ,se mai intampla
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Te-am vazut seara asta. Aratau bine farurile. Cel putin de la distanta. :)
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
Pune o poza sa vedem cum arata! P.S: Cand mai vii pe la cluj sa-ti vad bestia?:D |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
BMW Rullzzz :D |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
care e diferenta dintre cutia de viteze SMG si SMG II?
ar merge o turbina garret pe bmw'ul meu? |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Banuiesc ca, cutia SMG II , in comparatie cu SMG I, e mai performanta. Adica in mod secvential, timpul in care cupleaza treptele este mai scurt. Sa nu`mi sariti in cap. Imi dadeam si eu cu parerea. Poate e gresit ce zic.
Numai bine. Pa`pa |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
misto masina
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
e de vanzare masina ...13500 negociabil
tel 0748703051 - ionut |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
pai uite asa: 1500 peste pretul pietei pt unul stock:)
get it now ? :) |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
nici nu ma indoiam k nu-i asa ;)
oricum, multa bafta lui ionut cu vanzarea, si sa speram k urmatorul topic pe care il va face aici va fi cu un sesar sau septar ceva :D:D |
:))
thnkx guys....din pacate urmatorul topic nu va fi la sectiunea bmw ...:(
urmeaza o surpriza...dar oricum voi ramane intotdeauna loial BMW'ului :) |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
sa ne tii la curent, si sa pui link aici inainte sa se inchida topicul :)
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
urmatoarea masina va avea motor 1.8 T ...anul fabricatiei e 2004
are stock 180 cai...sper sa o aduc pe la vreo 240-250 |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
leon ?? TT ?? passat ?? :D ca bmw sigur nu ... :D |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
ahaaa
deci iei octavia bravo :D si eu am una 1.8 t si, trecand peste faptul k mananca 17-19-20 prin orash, masina e excelenta (mmm, mai amintesc si tinuta de drum, de care nu sunt multumit, ruliu prea mare pentru o masina sport ) ... |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Deci un Seat sau VW?...
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
na va trebuie gentile de pe bmw ??? pret bun ....pentru membri
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
La ce bani zici k dai gentile domne? :p
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
daca vrei pune anunt la bazar nu aici!
merci b-69-tau |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
ce cauciucuri ai, la c dimensiune?
si ce bani vrei pe ele?... |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
gentile is pe 17 si cauciucurile sunt 225/45
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
:(
eu am 255/45/17, si imi caut 255/35/17 si n-are nimeni... :( |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Salut,eu nu inteleg de ce ai investit atat intr-o masina care nu iti place!In primul rand tu vroiai putere de la un 320d.......vroiai ceva need for speed sau...?mai bine o vinzi si iti iei un 325i sau 330i si dupa aceia poti sa modifici cu succes.Apropo,si fara suparare,NU esti fan BMW pt. ca altfel nu ai renunta la marca.Sper sa nu imi atrag antipatia celor de aici,eu sunt fan BMW si am avut pana acum 8 Bmw-uri,so go easy on me, it's my first post here.
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
pune poze !!!
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
duminica eara in jur de 9-10 ... pe iesirea din constanta spre bucuresti .. in arpopiere de valu lu traian , accident , 2 dacii conflict frontal, una din ele a intrat pe cntra sens viteza enorma , destui morti, eram in trecere, filmuletu dupa telefon se vede prost imediat a venit cop-u si mi-a spus ca nu am voie sa stationez .. nu am apucat sa vad prea multe, dar ambele dacii erau distruse si destui morti pe iarba, dumnezeu sa-i ierte si pe aceia. Stie cineva mai multe despre acel accident?
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
:confused2 :flamed: Si deci... filmuletzu... ca io nu vad nici unu
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
sunteti total off-topic, reveniti la subiect...
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Sal... in legatura cu BMW asta a tau SOR...Mai bine dute ma si schimba motoru` ala ca numa faci firma BMW de rusine... Mi-ar fi rusine sa ma faca unGolf 3 de 1.8 90 de cai...Stii tu care ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:29. |
- Copyright 2026 4Tuning