![]() |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
imi pare rau sa va anunt,dar baba mea nu mai are asigurare.
a expirat acum o luna,noroc k mam uitat:| ce sa zic...sper sa prindeti vreme frumoasa si distractie la maxim. Va pupa Kel-u |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
Vb cu Alice poate merge si el...in rest toate bune.:D |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Se mai tine ceva pe ploaia asta ? Mai vine lume ?:???:
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
in max 1 h .... ( sper ) imi ajunge acasa e36 le ... ( celelalte doua s-au dat :( :) )
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Va anunt ca in bv azi noapte a dat zapada ..... asa ca ..........
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Azi facem prezenta ,vremea se pare ca se indreapta cat de cat maine,cel putin nu va ploua sau ninge,doar va fi cam frig.
http://vremea.kappa.ro/prahova/cheia.html |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
ce fac tata ca , masina cum a venit din Germania a si plecat spre constanta . . .
ori vin pasager ... ori .... imi pun pe passat o emblema cu ///M3 . . . |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Pe cine aveti fotograf?:rolleyes2:D
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
bunnn,cum lumea nu prea se inghesuie incep eu,ideal ar fi sa posteze aici cine mai vine pana la urma sa stim si noi o treaba.
1.eu 2.preparatu 3.alex |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
cu parere de rau trebuie sa ma retrag....am treaba in bucuresti.sper sa tina vremea cu voi.have fun
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
pana la urma va mai intalniti maine la cheia?
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Hai ca e tare asta , toata lumea se agita la inceput si cand se apropie timpul Eu nam cum, eu nu pot, eu nu cred ca reusesc etc.
Lasa ca poate se va face la primavara un BMW meet , sa blocam un oras intreg. |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
asta incerc si eu sa aflu,daca se mai baga cineva...daca nu o lasam balta.
Eu cu preparatu si cu fratele lui alex suntem dispusi sa mergem,insa sa fim macar 5-6 masini... |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
ma eu nu ma dau la fund . dar aveam 3 pisici miercuri ... nu mai am nici una acum . . .
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
bai,noi plecam pana la urma,suntem 5...eu prepa,alex,un amic cu un e39 si un e32.
kty-ule la cate masini ai produs...facem o exeptie:Pdaca vrei sa vii nu e panica ca vii cu passatu...mergem la distractie. deci ora 8.30 la Miorita ...pe la 9 plecam. daca mai vrea careva sa vina din ploiesti sau din alta parte las numaru sa ne auzim la tel.0768430916 |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
singuri sau ... insotiti? adika luam si fetele , nu ?
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Deci pana la urma sunt decat 4 masini...Joint, Prepa, Alex si K_T_Y cu Turtit'u...
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
adika 3 :) eu prepa ... joint . frumpoasa plimbarea , superb peisajul ... tari curbele ... marfa traseul cheia-brasov . .
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Pictures nimic?
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
am uitat aparatele acasa :( poate ceva poze prin telefoane sa fie
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
A ramas ca treceti prin Breaza...canch
Scuza : s-a luat cu 7'ar si a uitat plus ca se grabea:lol: |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Imi pare ra ca nu am avut o camera foto sau video sa vedeti si voi cum sa prezentat vremea si peisajul.In ciuda unor probleme tehnice la prepa(ia cedat un amortizor) iar mie imi bateau rotile pe fata,tot ne-am alergat pe serpentine si driftuit un pic.A fost f tare.Cat despre kty....omu nu are toate tiglele pe casa :)) a facut niste depasiri de credeam ca il culeg cu farasu :))
Ce sa zic pe viitor cred ca aceste intalniri vor fi mai cu usile inchise si ne vom aduna baieti care ne stim,pe care ne putem baza...pentru ca asa nu iese nimic se pare. Tot cu ocazia asta m-au convins baietii sa nu mai dau masina,sau cel putin nu la banii in care o lasasem ultima oara...un 2,5 inmatriculat,cu pachet M ext-int.,jante M,blocant,motor cu kilometri putini si in toate mintile lui nu face 4500....asta e pret de 1,8is.In primavara intra la cosmetizat,va primi o vopsea noua,o suspensie si mai low,evacuare,chip si ceva carbon. Cat pt cei care se gandesc la costurile acestei iesiri....pe mine ma costat asa benzina 120 Ron. Bucuresti-Cheia-Brasov-Bucuresti in conditiile in care sa mers la limita aderentei pe curbe....iar pe dn 100-160-170. Si inca 100 si cva de ron mancarea,cafele etc...ptr 2 pers... |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Foarte tare ca v-ati distrat!!!
Felicitarile mele si bine ca nu v-ati razgandit in ceea ce priveste "excursia"! |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
pot veni si eu cu un chrysler 300C de 5700 cmm si 450 de cai?
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
poi si anul acesta nu mai este?
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning