Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   BMW GRILLFEST - 31 Oct (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/149740-bmw-grillfest-31-oct.html)

robert_berceni 29-10-09 18:15

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
imi pare rau sa va anunt,dar baba mea nu mai are asigurare.
a expirat acum o luna,noroc k mam uitat:|
ce sa zic...sper sa prindeti vreme frumoasa si distractie la maxim.
Va pupa Kel-u

Michidutza 29-10-09 23:23

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by robert_berceni (Post 2762648)
imi pare rau sa va anunt,dar baba mea nu mai are asigurare.
a expirat acum o luna,noroc k mam uitat:|
ce sa zic...sper sa prindeti vreme frumoasa si distractie la maxim.
Va pupa Kel-u

Hai ma Kelule ma bazam pe tine la plecarea din Berceni......poate iti iese ceva pana sambata ar fi pacat.
Vb cu Alice poate merge si el...in rest toate bune.:D

ArCaDa 30-10-09 08:21

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Se mai tine ceva pe ploaia asta ? Mai vine lume ?:???:

K T Y 30-10-09 09:34

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
in max 1 h .... ( sper ) imi ajunge acasa e36 le ... ( celelalte doua s-au dat :( :) )

BTH(BreakingTheHabbit) 30-10-09 09:37

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Va anunt ca in bv azi noapte a dat zapada ..... asa ca ..........

da_joint 30-10-09 10:01

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Azi facem prezenta ,vremea se pare ca se indreapta cat de cat maine,cel putin nu va ploua sau ninge,doar va fi cam frig.
http://vremea.kappa.ro/prahova/cheia.html

K T Y 30-10-09 12:42

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
ce fac tata ca , masina cum a venit din Germania a si plecat spre constanta . . .

ori vin pasager ... ori .... imi pun pe passat o emblema cu ///M3 . . .

Griffo 30-10-09 13:14

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Pe cine aveti fotograf?:rolleyes2:D

da_joint 30-10-09 18:34

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
bunnn,cum lumea nu prea se inghesuie incep eu,ideal ar fi sa posteze aici cine mai vine pana la urma sa stim si noi o treaba.
1.eu
2.preparatu
3.alex

bmw_motorsport 30-10-09 20:29

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
cu parere de rau trebuie sa ma retrag....am treaba in bucuresti.sper sa tina vremea cu voi.have fun

nazca 30-10-09 22:29

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
pana la urma va mai intalniti maine la cheia?

gelu_r 30-10-09 22:53

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Hai ca e tare asta , toata lumea se agita la inceput si cand se apropie timpul Eu nam cum, eu nu pot, eu nu cred ca reusesc etc.

Lasa ca poate se va face la primavara un BMW meet , sa blocam un oras intreg.

da_joint 30-10-09 23:06

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
asta incerc si eu sa aflu,daca se mai baga cineva...daca nu o lasam balta.
Eu cu preparatu si cu fratele lui alex suntem dispusi sa mergem,insa sa fim macar 5-6 masini...

K T Y 30-10-09 23:15

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
ma eu nu ma dau la fund . dar aveam 3 pisici miercuri ... nu mai am nici una acum . . .

da_joint 30-10-09 23:35

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
bai,noi plecam pana la urma,suntem 5...eu prepa,alex,un amic cu un e39 si un e32.
kty-ule la cate masini ai produs...facem o exeptie:Pdaca vrei sa vii nu e panica ca vii cu passatu...mergem la distractie.
deci ora 8.30 la Miorita ...pe la 9 plecam.
daca mai vrea careva sa vina din ploiesti sau din alta parte las numaru sa ne auzim la tel.0768430916

K T Y 30-10-09 23:58

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
singuri sau ... insotiti? adika luam si fetele , nu ?

Griffo 31-10-09 09:52

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Deci pana la urma sunt decat 4 masini...Joint, Prepa, Alex si K_T_Y cu Turtit'u...

K T Y 31-10-09 20:37

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
adika 3 :) eu prepa ... joint . frumpoasa plimbarea , superb peisajul ... tari curbele ... marfa traseul cheia-brasov . .

bmwowners 31-10-09 20:38

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Pictures nimic?

K T Y 31-10-09 20:51

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
am uitat aparatele acasa :( poate ceva poze prin telefoane sa fie

Griffo 31-10-09 20:54

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
A ramas ca treceti prin Breaza...canch
Scuza : s-a luat cu 7'ar si a uitat plus ca se grabea:lol:

preparatu 31-10-09 22:10

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by Griffo (Post 2768344)
A ramas ca treceti prin Breaza...canch
Scuza : s-a luat cu 7'ar si a uitat plus ca se grabea:lol:

imi pare rau,daca nu se grabea Denisa ma opream 100% dar si asa a intarziat la prezentare...nu a fost rea vointa,ne-am intins mult la cafeneaua aceea.

da_joint 01-11-09 10:11

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Imi pare ra ca nu am avut o camera foto sau video sa vedeti si voi cum sa prezentat vremea si peisajul.In ciuda unor probleme tehnice la prepa(ia cedat un amortizor) iar mie imi bateau rotile pe fata,tot ne-am alergat pe serpentine si driftuit un pic.A fost f tare.Cat despre kty....omu nu are toate tiglele pe casa :)) a facut niste depasiri de credeam ca il culeg cu farasu :))
Ce sa zic pe viitor cred ca aceste intalniri vor fi mai cu usile inchise si ne vom aduna baieti care ne stim,pe care ne putem baza...pentru ca asa nu iese nimic se pare.
Tot cu ocazia asta m-au convins baietii sa nu mai dau masina,sau cel putin nu la banii in care o lasasem ultima oara...un 2,5 inmatriculat,cu pachet M ext-int.,jante M,blocant,motor cu kilometri putini si in toate mintile lui nu face 4500....asta e pret de 1,8is.In primavara intra la cosmetizat,va primi o vopsea noua,o suspensie si mai low,evacuare,chip si ceva carbon.

Cat pt cei care se gandesc la costurile acestei iesiri....pe mine ma costat asa benzina 120 Ron. Bucuresti-Cheia-Brasov-Bucuresti in conditiile in care sa mers la limita aderentei pe curbe....iar pe dn 100-160-170. Si inca 100 si cva de ron mancarea,cafele etc...ptr 2 pers...

bmwowners 01-11-09 10:32

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Foarte tare ca v-ati distrat!!!
Felicitarile mele si bine ca nu v-ati razgandit in ceea ce priveste "excursia"!

Patz3t3 05-07-10 18:48

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
pot veni si eu cu un chrysler 300C de 5700 cmm si 450 de cai?

myky99 05-07-10 20:29

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by Patz3t3 (Post 3495239)
pot veni si eu cu un chrysler 300C de 5700 cmm si 450 de cai?

ia vezi cand a fost grillfest-ul =) 2009

Patz3t3 06-07-10 12:38

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
poi si anul acesta nu mai este?

liviu tex 07-07-10 23:13

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by Patz3t3 (Post 3497001)
poi si anul acesta nu mai este?

se tine si anul asta,sigur ca da,dar pe 32 octsembrie!!:lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:31.

- Copyright 2026 4Tuning